Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 19.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема BTV-на живо ;-)нови  
Автор Щ-3O4 (Щука)
Публикувано22.11.10 20:53



На живо от мястото на кое събитие? В 19.00


Или заставането в 19.00 пред парламента на празния площад е предаване "на живо" за сутрешното заседание...
Безпомощност !



Тема Re: BTV-на живо ;-)нови [re: Щ-3O4]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано23.11.10 11:27



Разбрах, че практически ПроБг ще ги погълне май...

Днес Бог дава много чудеса и прави смешна науката, за да прибере СВОИТЕ при Себе си


Тема Re: BTV-на живо ;-)нови [re: Kиpo]  
Автор Secret_boy (Маниак:))
Публикувано23.11.10 11:38



По-скоро много хора остават без работа... Поредният канал на bTV - примерно bTV banality :)



Тема да, човек остава с впечатление, [re: Secret_boy]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано23.11.10 16:37



че целенасочено и разказаха играта на тая телевизия.
П.С; Името е добро:)

Днес Бог дава много чудеса и прави смешна науката, за да прибере СВОИТЕ при Себе си


Тема Re: да, човек остава с впечатление,нови [re: Kиpo]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано23.11.10 18:57



Язък, тъкмо започнах да я гледам





Тема Re: да, човек остава с впечатление,нови [re: goga]  
Автор Secret_boy (Маниак:))
Публикувано24.11.10 01:17



Да, телевизията беше доста добре технически издържана. На мен лично ще ми липсва в този й формат. Новини на 16х9, повечето филми също, перфектна картина и т.н. и т.н. Виж за съдържанието може да се помисли, но определено имаше своята аудитория. Неразбрани за мен останаха и новата опаковка на новините и другите нововъведения, и защо ги направиха 2 месеца преди закриване. Явно очакваха резултатът да дойде твърде скоро и много рано се отказаха... Но всъщност нищо не ме учудва, що се касае за телевизия. Нито една от тв медиите в България няма последоватлена политика в действията си.

Редактирано от Secret_boy на 24.11.10 01:18.



Тема az пък спрях да гледам почти всичконови [re: goga]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано24.11.10 13:24



в нея след онова архидосадно и противно предаване за просене на пари за безпризорни мангасарчета. Мерси:плащам си(ИМ) данъци и осигуровки, при това несимволични и опити за експлоатация на измислено чувство за вина ми действат като червено на бик. Великолепна шесторка ли беше или Байландо(сливат ми се, все не помня кое къде беше).
Гледах новините и евентуално да видя каква поредна простотийка е измислил Слави(той е като 'Лека нощ"). Воя ред на мисли ми е любопитно и с него какво ще стане.

Днес Бог дава много чудеса и прави смешна науката, за да прибере СВОИТЕ при Себе си


Тема Re: az пък спрях да гледам почти всичконови [re: Kиpo]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано24.11.10 23:39



Не знам дали има нормален човек, който да гледа дебилщини като "Шесторката" и "Байландо"...
Но аз нямах предвид БТВ, а Про Бг. Тъкмо се зарибих да кликам с дистанционното на нея и те взеха, че я преебаха. Не че е голяма загуба. Просто констатирам.
Дискавъри, Нешънъла, Ейч Би Оото и прочие канали си остават и затова не съм притеснен





Тема Re: az пък спрях да гледам почти всичконови [re: goga]  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано25.11.10 03:40



Не те ли смущава фактът, че картината на Pro.bg постоянно играе? Ту 16х9, ту 4:3. Ту 4:3 и хоп - пак 16х9, след малко - хоп обратно.
Дори в рамките на един 3-4минутен рекламен блок съм хващал три промени на формата.

Това за мен говори, че в тази кабеларка липсват вътрешни технически стандарти. Стандарт е нещо, което е задължително и се установява с вътрешна заповед. В момента всимчко е на самотек и се излъчва така, както "падне" (зависи само от техниката, вместо от хората)

Помня, че Re:TV правеше същото. Е, няма я вече.
Случва се и при TV7, но все по-рядко, явно там са взели мерки.

Всичко остро е вредно (особено думите)


Тема Re: az пък спрях да гледам почти всичконови [re: Гeвpek]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано25.11.10 09:25



Не съм забелязал. Но щом казваш, вероятно е така. Доколкото знам 16/9 става само за новите плазми. При другите телевизори няма как да го настроиш правилно. При мен такъв проблем няма. Пък и честно казано съм включвал на тази телевизия заради някой филм, мач или предаване, които в момента са ми се сторили интересни, чат-пат и новините им. Не съм ги гледал по 24 часа, за да имам твоите наблюдения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.