Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 18.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Станция НОВА - 8ч.  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано03.10.09 16:39



Остава малко време до края на предаването, но съм сигурна, че вече плювалниците им текат лигите.
Започвайте да го плюете 3, 2, 1 СЕГА!

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.


Тема Re: Станция НОВА - 8ч. [re: edna selianka]  
Автор la4ezarna_svetlina (усмихната)
Публикувано03.10.09 19:50



Много, бе





Тема Re: Станция НОВА - 8ч. [re: edna selianka]  
Автор Secret_boy (Маниак:))
Публикувано04.10.09 00:40



На мен лично ми харесва такъв тип предаване и макар, че съм пристрастен и въпреки първоначалния смут и гафчета, предаването има бъдеще!





Тема Хареса, хареса [re: Secret_boy]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано04.10.09 18:49



И на мене ми хареса. Ясно е, че не съм го гледала нон-стоп, без да посетя 00, щото няма как иначе



Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.

Тема Re: Станция НОВА - 8ч. [re: Secret_boy]  
Автор SDl (непознат )
Публикувано06.10.09 11:52



На тебе, Secret_boy, ти е харесало защото работиш в НОВА и ТРЯБВА да ти харесва по default, иначе....


Като цяло предаването е безумно. Кой нормален човек би стоял в събота 8 часа??!! да го гледа това "предаване"?! Има много по-интересни неща за вършене в почивния ден, отколкото да се забия в къщи и да гледам... И все пак давам на продуцентите им една безплатна идея: Изписвайте от време на време в колко часа ориентировъчно ще започва всеки отделен модул от предаването, защото всеки го интересуват различни неща. Например аз лично не искам да гледам двете лигави кляфки-съпругите им, но каката от "Челюсти" ме кефи как води и бих я гледал.



Тема Re: Станция НОВА - 8ч. [re: SDl]  
Автор Secret_boy (Маниак:))
Публикувано06.10.09 14:46



Никой не е казал, че трябва да се гледа от начална до финална шапка и да не се ходи дори до WC. Просто такъв тип блок с много и различни теми вътре е идеален за събота през деня. Защото поне аз никога няма да седна да гледам "тежък" филм по телевизията в 14 ч. на обяд например. Затова не смятам, че предаването е безумно и не е задължително да се следи от-до:) А относно Нова ТВ съм много по-критичен от колкото можеш да предположиш.





Тема Re: Станция НОВА - 8ч. [re: SDl]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано06.10.09 23:35



Ами не изписват кога кой модул започва, за да киснеш и да тръпнеш в очакване.

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.


Тема Вихра [re: SDl]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано06.10.09 23:37



Вихра на Иван какъв ТВ опит има? За първи път го чух това в събота. Та, с какво се е занимавала по-точно?

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.


Тема Re: Станция НОВА - 8ч. [re: Secret_boy]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано06.10.09 23:39



Ясно, де. Майтап да става.



Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.

Тема Re: Вихранови [re: edna selianka]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано06.10.09 23:54



как с какво - с Иван!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.