Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 08.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема BTV Комиците?нови  
Автор acrylic (непознат )
Публикувано12.03.09 12:37



Защо рекламата на BTV Комиците е толкова зловеща? та нали все пак това е комедийно шоу а не такова за вампири и таласъми. Или е умишлено или създателя на рекламния клип има някакви психични отклонения.





Тема тия са ми досаднинови [re: acrylic]  
Автор Дekcтъp (батко-психопат)
Публикувано13.03.09 13:17



най- противни са т. нар. " елит", дето им седи по столчетата и ръкопляска снизходително на великите комици. Пху!



Тема Re: BTV Комиците?нови [re: acrylic]  
Автор nikirst (непознат )
Публикувано16.03.09 13:55



въпреки че изпитвам някакви симпатий към гърбов и лафазанов, това е ми е най-противното предаване...ужас



Тема Re: BTV Комиците?нови [re: acrylic]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано16.03.09 18:36



Това добавяне на "копеле" след всяко изречение ме кара да цъкна на друг канал.





Тема Re: BTV Комиците?нови [re: chorlavata]  
Автор Secret_boy (Маниак:))
Публикувано16.03.09 23:58



Според ТНС ТВ План, това е едно от най-гледаните предавания за часа си, което ме втрещява и подлага на съмнение рейтинговата справка...

При маниаците компромиси няма!


Тема Re: BTV Комиците?нови [re: Secret_boy]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано17.03.09 09:47



Хлапетата ми бяха далече по- интересни. Чувам така мислят и други.
Но тези "комици" с големите нАпъни да разсмеят се излагат. По- плоски шеги отдавна не бях чувала.



Тема Re: BTV Комиците? [re: chorlavata]  
Автор 231 (непознат )
Публикувано02.05.09 21:32



Фатална и неизлечима липса на талант,вкус и мярка.По-нататък,каквото и да ми разправят е безсмислено - мен ме няма като техен зрител.Жалко,че полупияни баламурници - колкото щеш.Затуй ни е това дереджето - от хиленето на дебелашки зорлем-хумор.



Тема Re: BTV Комиците?нови [re: acrylic]  
Автор Gimp (непознат)
Публикувано14.05.09 04:09



А новото предаване с водещ Росен Петров ще е сигурно още по-зле. Все пак Комиците остават доста по-свежи на останалия фон. А Росен кой го е излъгал, че става за водещ, не знам...



Тема Re: BTV Комиците?нови [re: acrylic]  
Автор hammy* (любопитна)
Публикувано06.06.09 19:15



Това предаване, като го понаглеждам за около 5-10мин. средно просто изпитвам срам от излагация и некадърността на сценаристите и на актьорите. Това е едно от най-злощастните предавания в ефира. Мога да го сравня може би с това на еголога Захариев, който се мотаеше преди ивестно време. Но дори и той будеше повече насмешка от "Комиците". Трябва шефът или програмният директор на bTV да си ритне трудовата книжка, поради това че допуска изобщо наличието на такова предаване, а сигурно и финансира. Нямам думи просто ...





Тема Re: тия са ми досаднинови [re: Дekcтъp]  
Автор hammy* (любопитна)
Публикувано06.06.09 19:20



някои се смеят направо насила, защото чувството за хумор в това предаване е доста просташко и понякога обижда доста гадничко хората




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.