Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:46 20.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "Забранена любов"нови  
Автор мичъл (непознат)
Публикувано05.04.09 18:17



Какво е мнението ви за този сериал? Аз смятам, че като за нашата държава е доста добър. Това е най-успешният ТВ сериал от години, рейтингите го показват. Иначе малко множко ми идва гей-историята между двама от героите.



Тема Re: "Забранена любов"нови [re: мичъл]  
Автор cineman (видеографоман)
Публикувано06.04.09 09:48



Въх, недей!



----------
Дълга лента - голям филм!

Тема Re: "Забранена любов"нови [re: мичъл]  
Автор anior (жена с мнение)
Публикувано06.04.09 17:14



Мисля, че отначало започна обещаващо, даже гледах няколко епизода. Вече не го следя, хващам оттук- оттам докато превключвам каналите вечер. Да, като за български сериал е най- доброто, което се е пръквало до момента (според мен! ) , но за съжаление и този път не можем да избягаме от определението "като за български". Мисля, че един от основните проблеми на нашите филми е актьорската игра. Смятам, че имаме талантливи актьори, но няма кой да им покаже как се играе кино. По- голямата част от тях играят театър пред камера, а тетралната игра предполага повече преекспониране на жестовете, на мимиките, на говора, нещо, което дразни на екрана. Друг проблем е диалога. В нашите филми, дори идеята да е добра, диалогът е покъртителен, а това съсипва всичко.

Прави каквото трябва, пък да става каквото ще



Тема а, мацките са супернови [re: мичъл]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано07.04.09 11:33



особено оная, късо подстриганичката





Тема Владо Карамазов в "Забранена любовнови [re: anior]  
Автор cтaнимиp4o (непознат)
Публикувано07.04.09 18:01



В отговор на:

Упорито в медиините среди се говори, че Владимир Карамазов ще се появи в поне един епизод на култовия ТВ сериал "Забранена любов". Освен него в сериала може да участва и младия актьор Елин Стаматов, за когото в жълтата преса се твърдеше, че е гадже на певицата Поли Генова. Акьторът отрече тези слухове.

Снимки:







Тема Re: Владо Карамазов в "Забранена любовнови [re: cтaнимиp4o]  
Автор cтaнимиp4o (непознат)
Публикувано07.04.09 23:58



Понеже всеки знае малко или много кой е Владимир Карамазов (аз лично го знам повече като водещ, заради "Сървайвър"), ще публикувам нещо, на което попеднах в сайта Slusham.com относно другия актьор, за който се споменава, че може да получи роля в сериала:

В отговор на:

ГОВОРИ СЕ, ЧЕ ВЛАДИМИР КАРАМАЗОВ, ДЕТО ВОДИ СЪРВАЙВЪР МОЖЕ ДА УЧАСТВА ПОНЕ С МАЛКА РОЛЯ. Така твърди жълтата преса. Казват, че щял да бъде поредния обожател на Елица.

Също така Нора ще си намери ново гадже и за тази роля от екипа търсели непознат (до сега) актьор. Едно от спряганите имена е това на младия актьор Елин Стаматов, за когото вестник Шок писа, че е гадже на Поли Генова (тая дето се яви на Евровизия конкурса). Но той по-късно отрече че е гадже на Поли Генова и дори каза по телевизията, че с нея никога не са се виждали.

Елин Стаматов още е дебютиращ актьор, затова като много други пробиващи актьори той не чака да му се обадят а активно ходи по кастинги и прослушвания. Всъщност той твърди, че ще отново ще тръгне на прослушвания от лятото на 2009 година след няколко годишно прекъсване. От началото на 2005 година не бил ходил на никакви прослушвания. Елин от малък има интерес към киното, телевизията и рекламите.

Според новинарски сайт започва да се изявява като актьор през 2003 година в италиански сериал, сниман в България, в който участват още Стефан Данаилов и Деси Тенекиджиева. През 2004 пък има малка роля в български филм с Ваня Цветкова и Иван Иванов.

И така до днес, когато отново е решил да тръгне по кастинги. Елин освен интерес към киното и театъра има интерес и към рекламния бизнес.

За Владо евалата, за младока - ми не съм го виждала още как играе но на снимките които видях в нета изглежда много добре...




Леле и Норчето се уреди с гадже (тя май до сега имаше или не?).
Че те мъжете ще станат повече от жените. Дано да вкарат и някоя нова жена, още повече, че Елен Колева ще напуска. Само дано да не вкарат някоя поп-фолк певица, както направи Слави с неговия сериал.



Тема Re: а, мацките са супер [re: Kиpo]  
Автор фyтбoлиcтчe (турбо гъзар)
Публикувано10.04.09 23:40



Мен ме кефи главната.



Тема Re: а, мацките са супер [re: Kиpo]  
Автор Kiko M. (Н.В.)
Публикувано14.04.09 21:47



А Маймуната е култов :)



Тема Re: а, мацките са супер [re: Kiko M.]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано15.04.09 20:50



Къде ли изчезна истинската дирска маймуна, обаче?


Липсва ми да го ибъ.



Тема не пише ли още в Шантавия ?нови [re: masterix]  
Автор Kiko M. (Н.В.)
Публикувано22.04.09 13:07



Иначе от солидарност към брат си спря да общува с нас :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.