Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 09.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема някой знае ли  
Автор blackbard ()
Публикувано02.03.09 18:02



някой знае ли на кой е протеже момъка ,който пуска някакви клипчета в сутрешния блок на НОВА ?
Нечий син ли е или нечий лИбовник ?И защо темата ми беше изтрита ? И тук ли има протекции ?
Срам за нова - този незнае как да си пусн Лап топчето - ама го търпят
Е това е сладка работа- да получаваш заплтка без да вършиш нищо



Тема Re: някой знае линови [re: blackbard]  
Автор la4ezarna_svetlina (усмихната)
Публикувано02.03.09 18:14



Аз съм си задавла въпроса-: " Нима ние не можем да си намерим тези клипчета във vbox7, com, та са го поканили той да ни ги покаже. Най-вероятно е протеже на Милен Цветков, защото с неговото появяване в сутрешният блок, се появиха и други лица. Муз. оформител-Меги-на 22г., която също ни пуска по едно клипче, което е взела от интернет. И то пак, защото ние " не можем". Спирам до тук, защото ако продължа, много дълго ще стане.



Тема Re: някой знае линови [re: la4ezarna_svetlina]  
Автор SUBJECT (basic)
Публикувано05.03.09 23:02



За Павел ли говорите бре??? Не е ничие протеже, беше репортер в блока преди това, още по-преди беше сценарист на шоубъз, явно Милен е решил да го ползва за вибоксбой. То като гледам там всички се занимават с простотии, но е по добре отколкото некакви дебили да ми бистрят политика рано сутрин, щото некой е решил да им се нагъзи. Като не ви кефи, гледайте си бтв.



Тема Re: някой знае линови [re: blackbard]  
Автор anior (жена с мнение)
Публикувано14.03.09 17:32



От както махнаха Коритаров, сутрешния блок на НТВ на нищо не прилича. Преди имаше интересни теми, сега - само лигавщини. Вече изобщо не си правя труда да пускам Нова сутрин. Като цяло смятам, че откакто въпросната телевизия мина към Диема, нивото много падна.

Прави каквото трябва, пък да става каквото ще




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.