Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 03.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Чао на форуманови  
Авторex forumer (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 22:31



Аз преставам да използвам не само Клубовете на Дир, ами и всички форуми, които съм посещавал до сега. Най-много да ги чета, и то рядко. Повече няма да пиша в никакви форуми. Някога бях екстровертен тип, сега съм интровертен и според мен форумите имат вина за това. Защото тук съм контактен, а в истинския живот не. Предпочитам в истинския живот да съм контактен, а не тук.



Тема Re: Чао на форуманови [re: ex forumer]  
Авторcaшo (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 22:49



Мисля, че си прав, защото и аз забелязвам нещо подобно с мен. Не бих казал, че е нещо, което ме е променило като човек и как се държа с околните, но май започва повече да ми харесва да "общувам" анонимно във виртуалния свят, отколкото да си правя труда са се обяснявам с приятелите и т.н.

Ние сме първата генерация интернет-блогъри и юзъри и няма история зад нас, която да ни поучи и научи как да се справяме в подобни ситуации- от нашите грешки ще се учат тези след нас. Но мисля, че най-важното е човек да намери някакъв баланс, който работи за него, и всичко ще бъде ок.



Тема Re: Чао на форуманови [re: caшo]  
Авторex forumer (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 22:57



Не просто вече се "наиграх" с форумите така да се каже. Писнаха ми, скучни са ми и ми дават само напрежение. По-добре е да съм разговорлив с приятелите. А вече нямам такива.



Тема Re: Чао на форуманови [re: ex forumer]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано16.10.08 20:52



не се притеснявай,ще си намериш нови, но наистина компа е вид дрога и не усещаш как затъпяваш. И аз се дръпнах и рядко се мотая вече тук. А и много бля-бля има. Кухо...



Тема Re: Чао на форума [re: ex forumer]  
АвторPaзпyтин (Нерегистриран)
Публикувано16.10.08 21:01



Бягаш, а? Това е чудесна новина за кретените, които само това чакат, да се клекне и да се вдигнат нагоре ръцете! Това е и голямата цел на сегашната държава, която прави всичко възможно и невъзможно да елиминира атлернативни мнения, критики и така нататък...Да абдикираме всички от битката? Това е позорно...



Тема Re: Чао на форуманови [re: Paзпyтин]  
Авторpriatel (Нерегистриран)
Публикувано17.10.08 04:05



Ами значи такива са ти били приятелите...
Аз не само,че не загубих, напротив - спечелих си още приятели от интернет-пространството, един-двама ИСТИНСКИ. Приятелите обикновено споделят разсъжденията ни и не виждам причина да ги загубя. Напротив, укрепват ни се взаимоотношенията , защото споделяме едни и същи възгледи.
Аз влизам рядко, пиша още по-рядко, защото не съм си поставил за цел да правя "кариера" в нет-а,като се събудя и веднага да седна зад компютъра. Форумите са за свободното време...
И след като си решил да се махаш, защо просто не си тръгнеш, ами обявяваш публично. Явно не ти се тръгва. По-добре пусни тема "за и против интернет форумите"... или нещо от тоя сорт





Тема тая песеннови [re: ex forumer]  
Авторcъфopyмeц (Нерегистриран)
Публикувано17.10.08 18:48



я четем от месеци. Отдавна щеше да спреш, ама още не си. Не можеш, защото форума те привлича като магнит.



Тема Re: Чао на форуманови [re: ex forumer]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано25.10.08 12:45



ми пичка ти майчина,на кой му пука за тебе.един катил по-малко тука





Тема Re: Чао на форуманови [re: gogo]  
Автор2O-roдишeн (Нерегистриран)
Публикувано02.11.08 00:37



Както malamute сподели тук човек среща приятели, врагове, симпатия, омраза, жлъч, злоба, усмивка, съпричастност, топлина, простотия, тъпота, възвишеност, обич, празнота ... И всичко друго. Да, обаче идва момент, в който човек разбира, че прекарва цялото си свободно време в Интернет и има само виртуални познанства, а реалните такива вече му куцат така да се каже. Също така писането по форуми и блоговое вече не носи така жадуваното удоволствие и наслада. Затова смятам да спра с форума. За следващия сезон може пак да пиша с друг ник, но по-рядко, защото форумите за мен са като наркотик. 98% от вермето ми прекарано в Интернет е по форуми, чатове или сайтове за анонимни истории. И това ако не е много! Смятам в бъдеще да е така: 90% от времето ми прекарано в Интернет да е за университета/работа, а останалото - за музика, филми и четене на форуми, но не и писане в тях. Благодаря за всичко.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.