Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 17.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ЯСНОВИДЦИнови  
Авторnikirst (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 12:19



Когато започна предаването, останах с впечетлението, че наградата е 50000лв. А снощи на финала, по един медальон, по един пръстен и аре "кой от къде е". Аз ли съм се объркал или тях ги прекараха???



Тема Re: ЯСНОВИДЦИнови [re: nikirst]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано28.05.08 12:53



за предаването , никъде не видях да се споменава за 50 лева ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: БЯСНОВИДЦИ!!!нови [re: wiper]  
Авторkope (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 23:21



Най - прекарани сме ние, дето се излъгахме да гледаме тая фалшива и преиграна бозаааа!





Тема Re: БЯСНОВИДЦИ!!!нови [re: kope]  
АвторKill (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 09:53



За мен беше приятна изненада откъм изпълнение - опертаторска работа, монтаж и режисура. Добър водещ за нашите стандарти. И определено нещо ново, извън клишета като Мюзик Яйдъл, Брадъри и т.н. шоу-предавания, които си следват отработени схеми, по лиценз.

Като съдържание имаше тегави моменти и участници, но все пак говорим за България. Това ни е обществото, ние общо взето сме си такива - малко необразовани, устати, луди, тарикати, артисти, наглеци, социопати, всезнайковци, комплексари, непукисти.......





Тема Re: БЯСНОВИДЦИ!!!нови [re: Kill]  
Автор Spoken ()
Публикувано29.05.08 14:17



Наистина като операторска работа беше прекрасно! Направо се учудих!



Тема Re: БЯСНОВИДЦИ!!!нови [re: Spoken]  
Автор4/5 (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 14:27



Не става само с яденее... ! Трябва и ... парии!





Тема Re: БЯСНОВИДЦИ!!! [re: Spoken]  
Авторnikirst (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 15:15



да, наистина много качествено изпълнение (заснемане, монтаж, музика) и водещия много ме изкефи, идеално се справи, отива му този тип предавания. Преди в "руска рулетка" не ми беше мнго симпатичен, явно не му приляга да води ТВ игри



Тема Re: БЯСНОВИДЦИ!!!нови [re: nikirst]  
Автор onchoo ()
Публикувано29.05.08 19:55



И на мен ми хареса като цяло - наистина беше приятно и занимателно за гледане
Ясновидците :)
Музиката беше хубава , водещия наистина преди с нищо не можеше да ми направи впечетление а сега си беше точно на мястото си .
Доволен съм щото в подобни бългърски продукции има куп неща които дразнят най вече неадекватни водещи и тъп сценарий а този път всичко това беше на ниво !

:) :)

Народе!!!!


Тема Re: БЯСНОВИДЦИ!!!нови [re: onchoo]  
Авторsmnenie (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 21:45



Хареса ми! Обаче едно нещо липсваше накрая. Според мен трябваше да ги накарат да направят някакво предвиждане за България. Изобщо 'погледа в бъдещето' липсваше в концепцията. Кой го интересува какво е било, дайте да
видим какво ще бъде :-)



Тема Re: БЯСНОВИДЦИ!!!нови [re: smnenie]  
Автор Spoken ()
Публикувано30.05.08 00:28



Според мен това не беше вкарано, защото няма как да се провери, а и тогава успеваемостта на ясновидките тип "народни актриси" (имахме такава) би била по-голяма. А пък накрая да правят предвиждане... може би bTV не може да си позволи да става трибуна на хора, които не са проверени - все пак медията е национална, носи отговорност някаква и има голямо влияние. Т.е. - безобидността и беззъбостта на шоуто, един вид, биха били отнети, и това би означавало на момента, че предаването "Ясновидци" се взема насериозно.. и тук биха започнали критиките.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.