Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 09.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема MSAT  
АвторTV (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 21:35



Хайде да обсадим малко МСАТ. Гледа ли я някой изобщо- гледам нови предавания тръгнали, нови водещи имат. А колегите се оплакват- ниски им били заплатите, бавели парите и почнали да напускат вече. Пак търсели оператори и водещи - кво става? Знае ли някой нещо от кухнята?



Тема Re: MSATнови [re: TV]  
Авторssss (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 00:36



преди 8-9 години като работех там беше супер
не смятам че са им свършили парите на ТИМ
просто слаб мениджмънт и занижени цели
ангел не е това което беше
ако се стегне,МСАТ може да скочи без проблем няколко позиции напред
той знае как/ангел киряков/
и аз знам де но това е една друга тема



Тема Re: MSATнови [re: ssss]  
Авторls1 (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 12:19



Знае как Йордан. Ангел беше взет като пъдар. Лошото стана като махнаха Йордан и пъдаря пое нещата.

И да, и аз съм работил там преди 7-8 години.



Тема Re: MSATнови [re: ls1]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 13:17



Абсолютно - Ангел е боклук който трябваше да отиде на екскурзия до Аладжа манастир още преди 5-6 години. Откакто Данчо го няма телевизията е наникъде. Екипа който беше в М САТ преди 7-8 години беше най-добрия. Всичко след това е бледо копие на телевизия. От старите е останал само Цецо в София и операторчетата във Варна. Всичко друго е плява



Тема Re: MSATнови [re: TV]  
Авторвлaдo (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 21:47



А, бе, не знам кой за какво се е оплаквал, но едно приятелче, което работи там си докарва прилична заплата /уточнявам - за българските стандарти и сравнена с възнагражденията в другите електронни медии/ . Не вярвам да нямат пари. Тая телевизия я погребват от бая време, ама си я има, и е доста по-добре от други, които тръгнаха с големите кошници, а сега са за никъде. Неоспорим факт е, че години М САТ не е това, което беше преди 4-5 години, но ако някой кадърен менидджър се захване с нея, ще я вдидгне като нищо от пепелта.
Пък и да не се заблуждаваме, за 5 години много неща се промениха, то и НОВА ТВ не е същата, но сега са най-добрите.
Признавам си , рядко гледам М САТ, но пък и рядко гледам нещо различно от Нова и Дискавъри.





Тема Re: MSATнови [re: aз]  
Авторssss (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 21:55



Когато Ангел Киряков ме избра измежду стотина кандидата за оператор в софийския офис си помислих,че не е в ред.Без диплома и други екстри като
най елементарно телефонно обаждане от някой.
Просто нарочно беше оплел кабелите на видеото и ми предложи да пусна
нещо снимано от мен.
Проумях че е номер,макар и не зложелателен,просто им трябваше човек
който сам си решава проблемите,а не търси други виновни или отговорни.
Измъкнах видеото и и го прекомутирах.
Това не беше най добрия начин да се представя като добър оператор.
Това беше единствения начин.
Един Господ знае какво щях да правя сега ако Ангел не беше видял рационалното в характера ми.
Просто имаше период в който да се занимаваш с телевизия беше синоним
на безотговорност и бедност.
Все още чакам някой да ми каже,че не ставам за тази професия и ако той
е авторитетен за мен човек веднага ще напусна професията.
Винаги се съмнявам във всичко,а най вече в себе си.
Но Ангел Киряков е един много умен и следователно не особено учтив човек.



Тема Re: MSATнови [re: ssss]  
Авторls1 (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 22:57



Е добре, сложи ръка на сърцето и кажи Ангел в тоя случай най-добрия измежду 100-те оператора ли е избрал? Случката която описваш показва методите му на работа. Него не го интересува да вземе най-добрия в областта, него го интересува да си врътне игричката, да те постави в неудобно положение. И обикновено взима хора за които съзнава, че след това ще са му благодарни и абсолютно наясно с факта, че 'ако не е бил Ангел' е нямало да получат работата. Когато Ангел дойде в тая телевизия никой не го харесваше, затова побърза да се обгради с хора не много добри но съзнаващи благодарение на кой са на поста си.

Аз съм виждал Данчо да се качва на втория етаж вечер (във варненското студио) и да нарежда пръснатите химикали, да изключва забравени компютри и да разменя някоя приятелска дума с ефирния. Йордан се обграждаше с хора, които му вършат работа, а не с клакьори. Затова и му духнаха под опашката, в един момент просто не смогваше на интригите. По негово време бяха във възход всичките Мустанг Фуд, бинго, кина, Тутурутки и какво ли още не.

Аз не казвам, че Ангел е глупав човек. Нямал съм досег с него от години. Но поне тогава целта му не беше МСАТ да расте, а да се задържи той на работа.



Тема Re: MSATнови [re: влaдo]  
Авторssss (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 00:12



Значи аз не се правя на всезнаещ и корифей.
Всеки поне малко разбира от телевизия,поне доколкото като зрител
е заинтересован.
Няма да забравя как Ангел уволни Любо Огнянов пред очите ми с една
дума.Той просто му каза "Уволнен си".
Смея да твърдя,че тогава новините на МСАТ бяха по чакани и вярвани
от тези на НОВА ТВ.
И да не забравя да се похваля по мое време се случи едно разваляне
на друга СЕДЕНКА.
С тази разлика,че разговора беше между действащ премиер и шеф на
парламентарна група на управляващото мнозинство.
А аз вече се виждах емигрант



Тема Re: MSATнови [re: ls1]  
Авторs (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 00:42



При обобщаването на мненията мисля че се налага едно общо заключение:
тв МСАТ има неоспорим потенциал и може лесно да преодолее временния
спад на доверие или неинтерес от страна на зрителите.
Ангел /не съм го виждал поне от две години,по моя вина/ може да даде на тази
телевизия онова което тя пропиля по пътя към спокойствието-безсънието на
умния човек.


Всъщност Ви трябва някой като Ангел.А най добре той.



Тема Re: MSATнови [re: ls1]  
Авторss (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 01:45



Виждам че си фен на НОВА ТВ.
Значи балончето още се надува.
Когато стане ясно с какво е пълно тяхното балонче ти вече ще си на-
мразил телевизията изобщо.
Лично аз се натъжавам като гледам опитите на празни хора да ми
пришият празни проблеми с неадекватни решения.
Опитват се да ме отучат от дрога при положение че никога не съм
опитвал.Обясняват в залепени един за друг репортажи как може да
си спиш в едно легло с куче,а като заговори в него природата и ти
прехапе по навик сънната артерия трябва да го водиш на психоло
Аз уважамам НОВА ТВ заради опитите и да се прави на медия.



Тема Re: MSATнови [re: ssss]  
Авторвлaдo (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 01:49



Не съм компетентен, телевизионната сфера ми е далечна. Просто мнението ми на зрител е, че успяват само тези, които поне малко дават възможност на талантливите и напористите да се изявяват, като подпплътяват това с пари и идеи. Пример за това е Нова. Където започне да властва тоталното самодоволство, шуробаджинащина и некадърност, нещата тръгват надолу. Това е основен принцип в истинския бизнес, а правенето на медия, в крайна сметка, си е вид бизнес.



Тема Re: MSATнови [re: ssss]  
АвторbTV (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 10:38



Хари, Хари няма ли Никулден за теб


Я припомни още малко за седенката там... Я да чуя и за новините че нещо сме забравили



Тема Седенката - ударът на М САТнови [re: влaдo]  
Авторex M SAT (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 10:59



Седенката беше разговор между Иван Костов и Екатерина Михайлова - по това време министър-председател и председател на ПГ на ОДС. Темата беше за лиценза на Нова ТВ която още нямаше ефир. Доколкото си спомням това беше първия голям скандал в рамките на на мандата на СДС. Костов подреди тогавашния директор на Нова и настоящ член на СЕМ Стефан Димитров че го правел на маймуна и т.н.
Това е и най-доброто попадение на телевизията направено от Любо Огнянов и Хари Васев - тогава двамата снимаха постоянно в екип. Два месеца по-късно Любо се скара с Ангел и отиде в Евроком при Светльо Цветанов. След още два месеца Хари отиде в bTV. По времето когато в М САТ беше Данчо отвориха офиса в София. Тогава там бачкаха Любо, Симона, Марина, Цецо, Хари и т.н а във Варна беше Николай /БТА/, Елена Кулева и т.н. Да не забравяме Тутурутките, Опит за летене и прочие. Това беше истинския успешен екип на М САТ.



Тема Re: Седенката - ударът на М САТнови [re: ex M SAT]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 22:30



Спомени, спомени...

Било-заминало, трябва да се гледа напред, момчета Истината е, че на стари лаври никога не може да се почива, защото: първо, никой не е незаменим; второ, времената се променят. Който не еволюира губи. Типичен пример в този случай е М САТ, някога четвърта по рейтинг, днес една от многото кабеларки средна ръка.

Зрителите станаха по-взискателни, конкуренцията е смазваща. Ако не предлагаш нещо наистина добро, те изритват от пазара. Големите тв-та го усещат, какво остава за по-малките.



Тема Re: Седенката - ударът на М САТнови [re: .]  
Автортв33 (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 23:27



Аве стига тъпотии сте ръсили, каква конкуренция какъв пазар. Всички много добре знаете, че паричките идват от реклама. А каква реклама да мине в телевизиите необвързани знаете с кого! Това че сте се преместили от мсат в бтв не е еволюция. Не че взимате много повече от това което ще взимате в мсат, не че работите повече или правите по-стойностни неща. Просто сте намерили най-лесното решение, а и друго е да кажете " оператор от бтв". 1 е сигурно , ако си къдърен, ще си добре на всякъде. Проблема в мсат, е това, че в момента на ключови позиции са се намърдали не съвсем къдърни хора.

Не познавам новата шефка там, но явно не е много наясно на какви хора ( повечето ги познавам лично ) е поверила толкова отговорни длъжности Не че и в бтв и нова няма такива екземпляри, в тв2 незнам още, но като гледам как групичката цветарки си счупиха краченцата да тичкат от тв7 натам .... Хубавото е наистина, че има избор и човек може да пробва тук там. А за мсат наистина смятам, че има още хляб в нея, но аз лично не бих работил там, ама по други причини



Тема Re: Седенката - ударът на М САТнови [re: тв33]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано08.12.07 02:23



Много си краен, макар че в за повечето неща си прав.
Може да си добър оператор и във "Верея кабел", но няма да личи, тъй като онези, които ползват уменията ти ще ги представят така, че да останат незабелязани за обикновения зрител: дреме му на него за твоите умения като продукцията е боза и скука. За това има значение къде работиш, за парите не говорим, те са отделна тема.

Но темата беше за М САТ. Аз уважавам тази телевизия, въпреки простотиите, които бяха изсипани в ефира й /по времето на тутурутките и голите новини, това й беше чарът, после стана сиво/





Тема Re: MSATнови [re: bTV]  
Авторsss (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 02:06



трябва ли да съжалявам че съм написал две-три важни и вярни неща
сигурно и хомосексуалист ще ме докарат/колко дълто търсих буквата Х/
и мисля че когато човек безкористно и откровено си казва мнението,
дори да не е вярно,заслужава уважение



Тема Re: MSATнови [re: sss]  
Авторя (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 02:22



Забравих да напиша,че най-лесно заменимите са тези,
чийто девиз е "Няма незаменими хора".
И най-често.



Тема Re: MSATнови [re: bTV]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 13:18



znam ot edna kolejka deto raboti tam,4e sega 6efka im bila nqkva mutresa deto izlygala nqkolko snosni kadyra ot drugi kabelarki 4e 6a im pla6ta pove4e,ama sega ne6to se stiskala.Imali i nqkolko kastingi za vode6ti i reporteri i u4astvali samo prodava4ki zatova ne vzeli nikoi,taka 4e neznam za kakvo ka4estvo da govorim sled kato tzqlata televiziq razpolagala samo s 4 kameri.



Тема Re: MSATнови [re: anonimen]  
Авторпo-дoбpe зaпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 16:14



Тая колежка нещо те е излъгала, приятелю. М САТ строи ново студио до летището, близо до Нова тв, наскоро откриха нови кореспондентски офиси в Русе и Казанлък. Камерите им са доста повече от 4

, истина е, че не са купували нови от 4-5 години, но това не е проблем, ако решат да го направят, а новата им шефка е много здрава мадама
дали е "мутреса", не знам, тъй като това определение по-скоро приягаше на държанките от края на 90-те, а тя определено не е такава.
ТВ-то изгуби много от позициите си през последните години, собствениците й го разбраха най-накрая и решиха да напарвят нещо по въпроса. Доколко ще е успешно, не знам, както се каза: "ще поживеем, ще видим"

Засега М САТ е една посредствена кабеларка, но има потенциал за нещо повече /стига да не започнат пак да назначават цветарки като водещи, както стана в Евроком, или държанки, както винаги и ставало в тази варненска телевизия/. Не им следя програмата, тъй като не съм им фен, но инфото, което споделям е сигурно, тъй като познавам повече хора там





Тема Re: MSATнови [re: пo-дoбpe зaпoзнaт]  
Автор] (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 19:39



Абе, к`во ви става вижте им само новините каква маймуна ги води



Тема Re: MSATнови [re: ]]  
Авторбивш (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 13:27



Ангел Киряков беше първият, който започна да разпределя възнаграждението според положения труд. За това шапка му свалям - който бачка, получава, който се скатава - взема 400 лв. За мен той е свестен човек, въпреки че си е типичен нервак и често нагрубяваше подчинените си.

Тия, които останаха в М САТ, да му мислят. Обещания винаги има, а кой и как ще ги изпълнява е съвсем друга бира. Дочух, че доста от бившите колеги вече са отишли в Нова и ТВ2

нали знаете, че гладната мечка хоро не играе



Тема Re: MSATнови [re: бивш]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 19:42



Наистина пускат много обяви за работа, мислите ли че ще оправят нещата? Има ли смисъл да се ходи там?



Тема Re: MSATнови [re: M]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 19:52



Кой знае... Пък и какво означава "нещата да се оправят"? Имат си някакви изисквания, плащат ти за работата, казват ти при назначаването какво ще получаваш... Навсякъде е така. Големите заплати не падат от небето.

Така мисля аз. Навсякъде си има плюсове и минуси. Прекалените очаквания не са здравословни.



Тема Re: MSATнови [re: жopo]  
Автортaммм (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 21:58



Историята с МСАТ досущ прилича на еврокомската. Там шефа каза че няма да вдига заплатите и всички се изнесоха. Сега плаща два пъти повече на хора взети от близкия магазин за зеленчуци мъчещи се да правят нещо

Почти сигурен съм че и с мсат ще стане същото. Винаги съм се чудил на хора които влагат в обучението на кадри и в момента в който те наистина започват да работят, на някой му се досвидяват 100 лева за заплати. А на тия дето питат дали си заслужава да се почва работа в мсат хора щом сте стигнали да питате тук, за това точно по-добре си стойте в канал з, военния, здраве мраве и т.н щото в мсат се работи много, заплатите не си заслужават, а вас ще ви изядат с парцалките там



Тема Re: MSATнови [re: тaммм]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 20:55



имаше доскоро разни готини мацки в мсат вече не ги виждам. какво стана напуснаха ли



Тема Re: MSATнови [re: ...]  
Авторtv (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 21:53



Niakoi rodiha, drugi se omajiha, treti otidoha na drugi mesta...





Тема Re: MSATнови [re: ...]  
Автормcaтчo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 22:07



Според колеги, които бачкат там, основния проблем на тая ТВ е че новата шефка се е обградила с банда некадърници. Едни наследила, други си довела тя! А и шефката на новините - била много зле - някаква луда дето не знаела какво иска и ги карала да правят анкети!!! Нямала нищо общо с новините, идвала от Варна, била международник и изведнъж бившия шеф я повишил за да направи мръсно на новата държанка-шефка, дето съвсем досъсипала ТВ. Дочух и че оная надута леля дето я изгониха от Евроком - Свилена, също била повишена в редактор, това вече съвсем ще съсипе тая и без това измъчена телевизия. Абе с 2 думи това е поредната кабеларка, която въпреки че имаше претенции за нещо - умира. Не можеш да се подиграваш с хората си, да не им плащаш, да им сложиш банда некадърници да ги управлява и да очакваш че те ще търпят и ще стоят - пазара е голям! Тая ТВ върви по стъпките на Евроком. И там се мислеха за велики, ама като останаха без хора се усетиха- но късно, сега само продавачки бачкат там! И с МСАТ така ще стане, накрая там ще си останат само некадърните шефове и тогава ще е луда пачанга - пред кого ще се правят на велики ??!!?!





Тема Re: MSATнови [re: мcaтчo]  
Авторивo (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 01:07



Пичове, спрете се. Никой не го интересуват вътрешно-фирмените клюки. Преди месец одумваха ТВ 7, преди това Европа, а още преди това Евроком. Спрете се. Така никой няма да ви уважава. По-добре приемете, че животът е несправедлив и се спасявайте поединично.
От празни злословия никой не е спечелил. Пък и не виждам смисъл от идентификации с работното място, това са преходни неща, един ден работиш тук, на другия си другаде.
И най-голямата куха лейка да ти е била началник, трябва да го уважаваш, най-малкото, защото от него ти зависи заплатата. Като не ти харесва, напусни. Живеем в свободна страна.





Тема Re: MSATнови [re: тaммм]  
АвторHopa (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 08:31



Паралела с Евроком не е уместен - там като шеф се изживява строителен техник, който ми обясняваше че най-дълго е гледал телевизия и затова разбира от материата повече от нас. В МСАТ поне това го няма, има кадри от бранша и собственици, които желаят да правят медиа а не нещо неопределено.



Тема евроком сфнови [re: Hopa]  
АвторЛъчo (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 09:41



фактически евроком сф не го ползват тук във форума за паралел, а за абсолютната нулева база, спрямо която да се отчете коя кабеларка е половинка , коя е единица, а коя-дори и доста повече.Соф.евроком е точното указание как НЕ трябва да се ръководи телевизия, пък била тя и кабеларка.въпросният строителен техник-шеф ако още е там(добра дума не съм чул за него от никой колега пребивавал там) значи си е изпълнил строителната задача докрай-камък върху камък не е останало от тази ТВ, която беше симпатична в началото на хилядолетието и даже беше някъде в предните позиции на рейтинговите проучвания.





Тема Re: MSATнови [re: ]]  
Автормcaт (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 20:19



едно време правеха хубави неща, сега всичко се срива



Тема Re: MSATнови [re: мcaт]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 00:03



една от многото тъпи телевизии, които да се чудиш въобще защо съществуват



Тема Re: MSATнови [re: az]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 00:38



Много е жалка тази телевизия, защо изобщо има тема за нея? Евроком България е сто пъти по-добра!



Тема Re: MSATнови [re: Гocт]  
Авторти (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 02:47



Хе-хе, айде почнете да си мерите пишките на кабелна основа

КОЯ Е ЕВРОКОМ БЪЛГАРИЯ, КОЯ Е М САТ. СТИГА с тия тъпотии...



Тема Re: принципнонови [re: ти]  
Авторфopyм (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 15:40



Ако администраторите на дир-а четат този форум, то тай добре е да вземат кардиналното решение - ЗАКРИВАНЕ! Само простотии...



Тема Re: принципнонови [re: фopyм]  
Авторhh (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 14:13



Добра идея!



Тема Re: MSATнови [re: TV]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 15:21



ne, mnogo e smotana,hi4 ne q gledam>



Тема Re: MSATнови [re: мcaт]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 18:58



Преди беше по-добра. А Евроком Пловдив също станаха на зле - изгониха Пепи, беше страхотна водеща! Освен това спряха Гоцомецания.



Тема Re: MSATнови [re: anonimen]  
Авторbb (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 00:25



az gledam samo profesor Vu4kov, Okna , novinite na NOva i niakoi drug gotin film, kadeto zaseka. Pove4eto kabelarki gi prehvarliam nabarzo, ako niama kakvo da se gleda po golemite tv -ta. Za M SAT niamam mnenie - nito mi e ljubima, nito mi e protivna....



Тема Re: MSATнови [re: bb]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 01:29



Аз пък не съм гледал телевизия от началото на седмицата. А МСАТ не е добра телевизия, прелича ми на евтина кабеларка. Жена ми може да я изтърпи само ако през това време е заета с нещо, като с писане на писъмо. МСАт е в топ четери на четерите най-долнокачествени кабеларки. А преди беше хубава. Но сега с ония изрусения дъртак, който си мисли, че като го гремират в студиото с разни козметики ще мине за младеж телевизията по-скоро върви надолу. Пловдивския Евроком беше по-добър, но вече е безинтересен и той. Махнаха много добри предавания и изгониха водещата на "Геймъри шоу" Пепи.



Тема Re: MSATнови [re: Гocт]  
Авторзpитeл (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 10:12



Единствената кабеларка, която става за гледане е Евроком София. Новините им са обективни, филмите са им качествени. Верно, че предаванията им са малко, но от класа - Кошлуков, Дончева, д-р Рафаилов, спорта, а защо не и Мел. С удоволствие гледам тази телевизия, а и майка ми и жена ми също.



Тема Re: MSATнови [re: зpитeл]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 10:28



много се съмнявам някой да гледа новините. новините съвсем объркват хората, вместо да информират, защото си казват каквото искат. Защо са ти новини, като всъщност по-важното е Парламентарния контрол по БНТ. А и там не съобщават за хора от други градове. Аз, ако съм от Варна защо да ми пука за Плевен примерно?



Тема Re: MSATнови [re: TV]  
Авториrop (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 12:52



По М САТ мен ме кефи "фитнес мания". Не, че е нещо кой знае какво, но става за гледане, разголени мацки, приятна визия, съвети за фитнес-тренировки. Другите предавания от този тип са само говорилни, при които водещият, след поредната доза стериоиди, отговаря на въпроси в ефир по телефона

.

Имаха и едно хубаво предаване за коли, но напоследък не съм го засичал. Всичко останало не става за гледане повече от 5 мин /не че съм пробвмал да гледам всичко, ама нейсе /



Тема Re: MSATнови [re: зpитeл]  
Авторзa зpитeл (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 07:44



"Единствената кабеларка, която става за гледане е Евроком София. Новините им са обективни, филмите са им качествени. Верно, че предаванията им са малко, но от класа - Кошлуков, Дончева, д-р Рафаилов, спорта, а защо не и Мел. С удоволствие гледам тази телевизия, а и майка ми и жена ми също."



Ти си болен мозък. Струва ли си мизерната заплата в една кабеларка толкова хвалби във форумите, че и и майка си и и жена си намеси

Кво сте тръгнали да ми хвалите негледаемите си програми.

А пък да не говорим за новини, които никой не гледа, освен родата на интревюираните и репортерите.

Всеки умен човек е чувал за рейтинги, това, че няколко малоумника ще се изредят в обедната почичвка да похвалят в клуба жалкити се напъни - нищо не значи, даже е траги-комично



Тема кой пък е питал за тоя Евроком София?нови [re: зa зpитeл]  
Автордpyr зpитeл (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 09:15



"пи-арчо", не се пречкай като си говорим за важни неща.тук е тема за MSAT, а не за твойта сдухана кабеларка, ти бегай се разпиши във вашите си махленски теми-иначе няма да има добавка от 3,14 лева към заплатата!



веднъж си пуснах тая соф.евроком-и кучето ми почна да вие на умрело.как шъ я пускам на майка си, бре????!!!!!



Тема сорка!нови [re: зa зpитeл]  
Автордpyr зpитeл (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 09:21



сори"за зрител"-горният постинг естествено е към нескопосния натегач от соф.кабеларка, не е към теб.





Тема Re: MSATнови [re: иrop]  
АвторДC (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 10:08



А това, че един от идеолозите на Мсат - Иван Токаджиев, се оказа агент на Държавна сигурност /по днешното съобщение на Комисията по досиетата.../ също не е случайно за развитието на тази мафиотско-ченгесарска телевизия. И защо се напъвате да я коментирате? "Кефи ме "фитнес мания"?...А бе ,малоумник Игор, няма ли с нещо стойностно да се занимаваш, ами..."фитнес мания"...



Тема Re: MSATнови [re: ДC]  
Авториrop (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 20:19



ами, сори , пич, предпочитам спорта пред това да пия домашна ракия пред тв-то, да гледам с кървясали очи жената и да псувам целия свят





Тема Re: MSATнови [re: TV]  
АвторKlnadjia (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 22:51



aBE VSI4KO JIVO BIAGA OT TAZI TV-A? ZA6TO TAKA? IMAHA EDNO IAKO KINO-PREDAVANE, NIAKAKVA "TRESKA' BE6E AMA GO POTULIHA. SEGA EDNA RUSA DUNDA SE PRAVI NA KINADJIKATA NA MSAT. 6TOTO STARIA IM VODE6T, DETO BE6E I NA NOVINITE I TOJ ZABEGNAL OT M SAT... AMERIKA ILI BOG ZNAE KADE?



Тема Re: MSATнови [re: TV]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано08.03.08 09:57



Добре де хора,все пак кажете малко факти от историята на тази ТВ.Кои колеги тръгнаха от там и къде са сега?Едно време беше непробиваем екип....



Тема Re: MSATнови [re: koko]  
Авторaз-aз (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 13:18



ето ви позорния списък:

Аксиния /водещ/ - n.a.
Ваня / реклама/ - в новата рекламна агенция
Васил /администратор/ - n.a.
Краси / оператор/ - Нова ; ТВ2
Мария / шеф нюзрум/ - n.a.
Чочо, Вихър /монтажисти/ - РЕ ТВ
Стефан / звукорежисьор/ - РЕ ТВ
Пламен / програмен директор - n.a
Соня / програма/ - ТВ2
Ицо /монтажист/ - МСАТ Варна
Краси /програма/ - РЕ ТВ
Влади /оператор/ - РЕ ТВ
Васко/оператор/ - ТВ7
Марто/оператор/ - Икономика
ефирните оператори - ТВ2
Марина / репортер/ -Канал1
за тези се сещам сега, може и да изпускам някого



Тема Re: MSATнови [re: koko]  
АвторZapoznat (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 19:54



Ima o6te edin 4ovek
Velin Paskov - redaktor na BG sekciata na Radio China Interational - Beijing



Тема Re: MSATнови [re: Zapoznat]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 21:28



старите 1 по 1 си тръгват, но най-лошото е, че на тяхно място взимат най-големите профани





Тема Re: MSATнови [re: az]  
Авторxa-xa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 22:37



Айде, стига. Нереализирани телевизионни величия реват кански колко било кофти в М САТ, ТВ Европа, Евроком, ТВ 7 и прочие телевизии.
Като сте толкова велики, вървете някъде, където ще ви оценят финансово и професионално. Ако не - възможности за работа колкото щеш, стига на човек да му се работи, а не само да мрънка и хленчи...
Няма незаменими хора, няма вечни медии, нищо не е вечно... какъв е смисълът да спамите форума?! Никой не го интересува колко велики сте били преди 10 години, когато родата ви дружно е сядала пред малкия екран да ви гледа


Какво ви пука кво се случва в медиите, от които са ви изгонили. Не са ви бащиния, всички бачкат там за едната заплата. Това е. Като не са цъфнали и вързали, вие ли ще ги направите гледаеми
Това е смешно и дилетантско



Тема Re: MSATнови [re: TV]  
АвторDJ (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 14:25



Добър опит да правиш реклама на телевизия със затихващи функции, но няма да стане.
Бахти лунатика.
(сега очаквам пряко включване)



Тема Re: MSATнови [re: TV]  
АвторA. Paskov (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 19:54



След като собствениците ТИМ се освободиха от директора на в. “Черно море” Силвия Щумпф, дойде реда и на директора на телевизия MSAT Ангел Киряков. Въпреки, че демонстрираше топли връзки с един от босовете на ТИМ Марин Митев, Киряков изхвърча от телевизията.

Директорът на варненския клон на телевизията МСАТ Ангел Киряков се е разделил скоропостижно с поста си, научи afera.bg. Киряков е шеф на електронната медия от нейното създаване. Той деменстрираше топла връзка с един от босовете на ТИМ и собственик на медията Марин Митев.

Според източници на afera.bg нерегламентирана и разюздана финансова политика на медията е изяла главата на Ангел Киряков.

Преди по-малко от месец и директорката на вестник “Черно море”, също собственост на ТИМ, Силвия Щумпф се раздели с поста си. Официалната версия бе, че от нея се искало да съкрати персонала на медията, тя отказала и си подала оставката. Впоследствие обаче стана ясно, че очевидно тимаджиите свиват парите за медията и редакцията напусна офисите в Техническия университет, премествайки се в сградата на МСАТ.

Още преди две години на въпрос защо допуска поверената му телевизия да губи професионален имидж и да се тресе от слухове за финансови злоупотреби, босът на ТИМ Марин Митев енигматично коментира: “Нека да оставим на Дарвин да си свърши работата, после съм аз”.

Очевидно този момент е настъпил.

ТИМ притежават в морската столица и радио “Алфа”, Агенция “Черно море”, както и Пресцентър “Глас”, който също е със затихващи функции.



Тема Re: MSATнови [re: зpитeл]  
Авторobektiven (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 22:29



Napulno sum suglasen s mnenieto ti, 4e EK - Sofia e edinstvensts ksbelarka, kojato stava za gledane! Taka 4e ne zlobeite!



Тема Re: MSATнови [re: A. Paskov]  
Авторзaпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 23:14



Глупости, "финансови злоупотреби"... Който е опитал да краде от ТИМ, хубаво не е видял, въобще не става въпрос за финансови злоупотреби /босовете да не са глупаци, че да се оставят някой смешко да ги работи/. По-скоро е вид разчистване на сметки на лична основа. Навсякъде го има и е нещо нормално. А и досегашното ръководство с нищо не показа, че си заслужава заплатите. От 5-6 години МСАТ постоянно губи от аудиторията си, а те се правеха на най-великите. Онзи ДС-доносник Токаджиев дето стана заместник министър ги научи на комунизъм и безотговорност, а те го взеха в МСАТ, щото бил шеф на БНТ... смях


Иначе, Киряков е свестен пич, но е безпардонен и настрои излишно хората срещу себе си.



Тема Re: MSATнови [re: TV]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано01.06.08 22:37



Какво става в тая кабеларка, хората им избягали съвсем - кой в ТВ2, кой другаде?! Само старата чанта Свилена останала и другата лелка редакторката им


А новата им руса кукла само по националните я гледаме... как фъфли горкото тъпо същество и дори не се усеща, че срича и то несвързани неща.... ама и то толкова си може, те нали затова са си го взели
Мдаааа, поредното доказателство как незадоволени каки съсипват цяла телевизия....еми здраве, то и без това никой не ги гледаше



Тема Re: MSATнови [re: питaщ]  
Авторcъвeт (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 22:18



Кво ти пука, да си тънат в тинята и да гният

Който държи хляба и ножа, той определя правилата на театрото
живей си живота и не мисли за старите лелки



Тема Re: MSATнови [re: cъвeт]  
Авторxe (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 22:39



Кво я коментирате тази кабеларка толкова - по нея и без тва нема нищо дето да става за гледане?!



Тема Re: MSATнови [re: TV]  
Автор onchoo ()
Публикувано03.06.08 23:16



Хаха
Преди 4 години някъде нашата кабеларка спря да излъчва МСАт и даже и не съм усетил липсата и !
Сега скоро си сложих сателит и гледам пакета на Булсат и Мсат отново - ами................ никаква разлика не виждам същата пустота да не кажа простота на телевизионна продукция :)

егати безмислените телевизии дето има в България!
Ама да са Живи и здрави :)

Народе!!!!


Тема Re: MSATнови [re: питaщ]  
АвторAлeko (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 21:50



Така наречената главна редакторка Силвия Грозева е бивша международничка. Сиреч - превеждаше новините от Евронюз. Но представа си няма, милата, как се ръководи нюзрум. Новините на МСАТ са меко казано трагедия. Затова се натиска на мизерната заплата във варненската кабеларка, защото никъде другаде няма да я вземат. Наскоро гледах и друго безумно предаване с още по необяснимо име - Ветроход. С водеща пак някаква блондинка дето не знае къде се намира. Чете някакви зле подредени бланкове, а цялото предаване е пулно с изпразнени провинциални варненски теми, които не са подходящи и за телевизията в Провадия. Мога да се обзаложа, че и това е рожба на Ангел Киряков. Той си падаше по Варна и псевдоинтелигенцията там. Имам чувството, че в МСАТ някакви хорица си играят на телевизия, докато са си седнали на очите и ушите и не забелязват колко високо се е изстреляла конкуренцията им... А МСАТ - Ветроход... Мъка.



Тема Re: MSATнови [re: Aлeko]  
Авторkak (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 22:22



значи абсолютно съм сигурен,че преди няколко години най-добрите пари
бяха в МСАТ.
Толкова ли са зле сега?



Тема Re: MSATнови [re: kak]  
Автор...... (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 22:54



Пари имат. Въпросът е, че не ги дават лесно. Това е философията на всичко. Ако си навит да работиш за 500-600 лв, никой няма да се сети да ти даде повече. Не им дреме за инфлацията, за личните ти материални потребности. Действа се на принципа "като не щеш, сори, ходи другаде"... Май всички чорбаджии действат на тоя принцип.
А да кажеш, че нямат пари, не е това, може да се каже, че могат да купят половината държава, просто телевизията не е голям приоритет за тях, един вид не им дреме. поне засега.



Тема Re: MSATнови [re: ......]  
Автор cineman (киноГавър)
Публикувано09.06.08 00:09



А да кажеш, че нямат пари, не е това, може да се каже, че могат да купят половината държава

Хи-хи, аз пък съм чувал, че могат да я купят цялата...



----------
Дограмата ми хлопа!

Тема Re: MSATнови [re: ......]  
АвторCимeoн (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 20:08



А аз си мисля, че ако си кадърен и даваш резултати - заслужаваш по-високото заплащане и издигането нагоре в йерархията. Това го казвам като работодадел. А колкото до МСАТ - от там вече лъха на некадърност осезаемо. Пари там не се дават, защото няма приходи. За да има приходи трябва добра програма. А добра програма с цицести блондинки, и фъфлещи кифли не се прави. По-добре и МСАТ да продадат на Красимир Гергов, както направиха със CTN, която се превърна в ТВ2. Тогава дано някой се намери да уволни всички там. Без изключение. МСАТ, запомнете, така както я карате... за никъде не сте.



Тема Re: MSATнови [re: Cимeoн]  
Автор....... (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 00:23



Ти пък, ако си мислиш, че това не го виждат тези, които работят в М САТ, нещо си много заблуден. Но това не зависи от шерпите , а от чорбаджиите. Те така са решили, така правят. А за кадърността и некадърността... какво да ти кажа... добрият оператор и монтажист си е добър и в М САТ, и в БТВ, и в Канал 3. Въпросът е как ги използват. Същото важи и за репотретите - защо да се напъват като виждат, че посредствеността и малоумието успяват, стига да си приближен на някого или си просто мутреса. Та, така. Затова всеки се спасява по единично. Ако си хитър, си намираш по-добро място, а там, вече според уменията си, се доказваш. Просто идеята на тази телевизия отдавна не е да е гледаема, а просто да отчита някаква дейност. Не може да си стиснат за брашното и да си щедър за плявата, в това няма логика, освен, ако не ти дреме и ти е през оная работа. Като им омръзне да си играят на телевизия ще я продадат или пък ще направят нещо , което си струва, защото са пълни с мангизи, просто не са решили, не са го направили.

Тогава обаче ще им излезе доста по-скъпо - едно е да си обучил някого, да е работил за теб 6-7 години и точно, когато тоя човек се е научил на занят и започва да ти се издължава с работат си , да правиш всичко възможно да си отиде, щото ти се свиди да дадеш 200-300 над заплатата. Затова всички се изнесоха в Нова тв, ТВ2, БТВ. Кой е луд да стои на място, където не го ценят.



Тема Re: MSATнови [re: .......]  
Авторнeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 20:02



200-300 лева допълнително не решават проблема със задържането на хората, пичове! трябват и други неща, които да мотивират хората...аз доколкото знам тези дето са се махнали последно са взимали повече на фона на другите...но кво от това, пак са се разкарали - въпреки кинтите...!



Тема Re: То и Бтв отива май натамнови [re: нeпoзнaт]  
Авторp л (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 20:23



Безмълвно подканват старите и доказали се служители да напуснат,а на тяхно
място назначават послушни идиоти.
Скоро ще проличи и на екран бездарието.
А беше добра телевизия.



Тема Re: MSATнови [re: питaщ]  
Авторзaпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 21:16



Чух, че и малко останалите добри репортери там вече са си опекли работата и в Мсат ще изкарат най-много до есента. Да видим тогава леля ви, която е толкова голяма професионалистка, как ще се справя.



Тема Re: MSATнови [re: зaпoзнaт]  
Автормдaaм (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 22:39



Идва новият сезон на "Биг брадър"

Ще има работа за целия китайски народ Който иска, да стои в М САТ



Тема Re: MSATнови [re: TV]  
Авторизyмeният (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 19:13



И какво се оказа? Че Ангел Киряков бил обикновен доностник??? Нямам думи просто...



Тема Re: MSATнови [re: изyмeният]  
АвторДC (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 11:52



Нещо не си разбрал. Бъркаш го с Токаджиев





Тема Re: MSATнови [re: ДC]  
Автор SUBJECT (basic)
Публикувано29.11.08 11:21



Не го бърка, виж номер 3 в списъка





Тема Re: MSATнови [re: SUBJECT]  
АвторДC (Нерегистриран)
Публикувано29.11.08 20:31



В такъв случай вземам думите си назад.
И аз не съм очаквал да е доносник. Направо съм изумен...но както се казва, винаги им от какво да се изненадаш...
Явно пипалата на ченгесарския октопод са били навсякъде.
От една страна, на такива като Ангел им съчувствам /в оная система малцина са могли да бъдат пичове/, но от друга - такива като него са клепали приятелите и колегите си... което си е гнусно, независимо от времето и политическата система.
Оставам с хубави впечатления от Ангел като човек, винаги е бил мъжкар. Слава богу, обаче, че не съм му бил колега преди 1989...



Тема Re: MSATнови [re: ДC]  
Автор muffin4e (непознат )
Публикувано12.01.09 22:56



Другаря Ангел е бил действащ агент до 97-98 г. Някой знае ли нещо за този човек? С какво се занимава сега?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.