Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 21.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Грозната Бети-падение на НТВнови  
АвторДopи (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 11:30



е няма по-тьп филм...как са могли да го купят,латино сапунките са по-интересни...а и такьв филм беше изль4ван сьс сьщото заглавие,но мексикански,а филма'' Влюбена в Берлин''по ТВ7 е сьс сьщия тьп сюжет...





Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: Дopи]  
Авторd (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 11:52



Като не те кефи смени канала.
Този сериал е един от най-успешните по целия свят. И целта му е да развлича.
А не да кара високо ентелигентите като теб да изразяват мнение по форумите.
Падението на една телевизия далеч не се състои в един сериал, ама на теб
няма какво да обяснявам





Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: d]  
АвторД (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 12:00



това и правя,сменям канала...само немога да разбера с какво е спе4елил успехите си...може би с у4астието на Ванеса Уилямс и испанката/забравих и името/...не сьм толкова Ентелигентна..





Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: Дopи]  
Авторr-нPaдykoв (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 13:06



Продуцент на сериалчето е Салма Хайек също така играе в него(но не главната роля)Лош сюжет наистина,но не се учудвайте бащата на Салмето е ливански бизнесмен с нефтена компания(ха сега познайте как е станала актриса в сапунен и опери и после в киното ).На един американец и Под Игото да му дадеш да направи и на него ще осере сюжета.Иначе Америка Фарера (Бети) се справя с ролята много добре надявам се тя да стане по -известна защото го заслужава.
А сериала наистина е пълен с клишета ,но така е в Америка.



Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: r-нPaдykoв]  
Авторbreak (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 13:16



Един от най-забавните сериали, които съм гледал напоследък. Ако не можеш да схванеш базика, който си правят със сапунените опери, наистина "Влюбена в Берлин" е твоя филм.



Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: break]  
АвторMИHABAЩ (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 13:39



По-порастналите зрители обаче си спомнят времето, когато тв "Евроком" ИЗЛЪЧИ ПРЕМИЕРНАТА ВЕРСИЯ...За страната това беше нещо като "Жената зад щанда".



Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: MИHABAЩ]  
Авторxyбaвия Бeтю (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 13:53



по-порастналите зрители може и да си спомнят че е имало тв евроком и стоте й повторения на Грозната Бети и подобни бози, ама това са стари и заминали неща.
Амер. римейк в сравнение с латино оригинала е точно като НТВ и кабеларките от типа евроком.Няма база за сравнение, то и затова кабеларката май отдавна я няма в ефира-след стотното повторение не са имали нищо ново за показване.



Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: xyбaвия Бeтю]  
Авторd (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 14:06



Като сменяш канала от какъв зор ни занимаваш тогава ?





Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВ [re: d]  
АвторMake (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 14:49



мен пък ме освежава и разсмива, просто ми е тъп, лек и смешен, кефи ме, от това имам нуждa


капиш?



Тема Re: до Хубавия Бетю [re: xyбaвия Бeтю]  
Авторпpeминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 16:02



Бетю, не се нерви на човека, дето е гледал оригинала...А това , че сравняваш телевизиите, най-малко намирисва на луда завист, че някои хора работят в тях/ независимо от какъв калибър са телевизиите.../, а ти си един от безличните в този иначе коректен като стил на общуване форум...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.