Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 03.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Грозната Бети-падение на НТВ  
АвторДopи (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 11:30



е няма по-тьп филм...как са могли да го купят,латино сапунките са по-интересни...а и такьв филм беше изль4ван сьс сьщото заглавие,но мексикански,а филма'' Влюбена в Берлин''по ТВ7 е сьс сьщия тьп сюжет...





Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: Дopи]  
Авторd (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 11:52



Като не те кефи смени канала.
Този сериал е един от най-успешните по целия свят. И целта му е да развлича.
А не да кара високо ентелигентите като теб да изразяват мнение по форумите.
Падението на една телевизия далеч не се състои в един сериал, ама на теб
няма какво да обяснявам





Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: d]  
АвторД (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 12:00



това и правя,сменям канала...само немога да разбера с какво е спе4елил успехите си...може би с у4астието на Ванеса Уилямс и испанката/забравих и името/...не сьм толкова Ентелигентна..





Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: Дopи]  
Авторr-нPaдykoв (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 13:06



Продуцент на сериалчето е Салма Хайек също така играе в него(но не главната роля)Лош сюжет наистина,но не се учудвайте бащата на Салмето е ливански бизнесмен с нефтена компания(ха сега познайте как е станала актриса в сапунен и опери и после в киното ).На един американец и Под Игото да му дадеш да направи и на него ще осере сюжета.Иначе Америка Фарера (Бети) се справя с ролята много добре надявам се тя да стане по -известна защото го заслужава.
А сериала наистина е пълен с клишета ,но така е в Америка.



Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: r-нPaдykoв]  
Авторbreak (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 13:16



Един от най-забавните сериали, които съм гледал напоследък. Ако не можеш да схванеш базика, който си правят със сапунените опери, наистина "Влюбена в Берлин" е твоя филм.



Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: break]  
АвторMИHABAЩ (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 13:39



По-порастналите зрители обаче си спомнят времето, когато тв "Евроком" ИЗЛЪЧИ ПРЕМИЕРНАТА ВЕРСИЯ...За страната това беше нещо като "Жената зад щанда".



Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: MИHABAЩ]  
Авторxyбaвия Бeтю (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 13:53



по-порастналите зрители може и да си спомнят че е имало тв евроком и стоте й повторения на Грозната Бети и подобни бози, ама това са стари и заминали неща.
Амер. римейк в сравнение с латино оригинала е точно като НТВ и кабеларките от типа евроком.Няма база за сравнение, то и затова кабеларката май отдавна я няма в ефира-след стотното повторение не са имали нищо ново за показване.



Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: xyбaвия Бeтю]  
Авторd (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 14:06



Като сменяш канала от какъв зор ни занимаваш тогава ?





Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: d]  
АвторMake (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 14:49



мен пък ме освежава и разсмива, просто ми е тъп, лек и смешен, кефи ме, от това имам нуждa


капиш?



Тема Re: до Хубавия Бетюнови [re: xyбaвия Бeтю]  
Авторпpeминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 16:02



Бетю, не се нерви на човека, дето е гледал оригинала...А това , че сравняваш телевизиите, най-малко намирисва на луда завист, че някои хора работят в тях/ независимо от какъв калибър са телевизиите.../, а ти си един от безличните в този иначе коректен като стил на общуване форум...



Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: Д]  
АвторBettY (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 17:04



Може би наистина не си много интелигентна. Определено си оперирана от чувство за хумор. Цял свят признава успеха на този сериал, но не! Ти имаш експертно мнение по въпроса.



Тема Re: до Хубавия Бетюнови [re: пpeминaвaщ]  
Авторama (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 18:15



Що бе, в съревнованието по принцип няма нищо лошо. Нали конкуренцията е една от основите на добрия капитализъм....





Тема Re: до Хубавия Бетюнови [re: ama]  
Автор789 (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 20:07



И на мен филмчето ми харесва. След като 10 часа съм бил на работа и съм хвърлял тонове нерви за глупости, ми е приятно като се прибера да гледам нещо разтоварващо. Верно е, че филмът не блести с голяма драматургия или уникален сценарии, но пък е лесен за гледане и според мен дори интересен.



Тема Re: до Хубавия Бетюнови [re: пpeминaвaщ]  
Авторxyбaвия Бeтю (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 23:03



да,преминаващ, като на един небезличните в тоя форум ти признавам че детската ми мечта беше да работя в шугава бг кабеларка с 300 лева заплата.

ся дали ще спиш по-спокойно като знаеш че ти завиждат лудо за работчицата.





Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: d]  
Авторxyбaвия Бeтю (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 23:10



ей, д-то, ти кьорав ли си бе.черно на бяло пиша че амер. римейк е на добро ниво и става за гледане за разлика от оригинала.
като се тикаш във форум ще търпиш да те занимават с каквото си искат другите иначе си приказвай сам.



Тема Re: до Хубавия Бетюнови [re: xyбaвия Бeтю]  
АвторPoзoвo (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 12:38



Както вече казах:
мен пък ме освежава и разсмива, просто ми е тъп, лек и смешен, кефи ме, от това имам нуждa
капиш?
ако няма да си говорим за сериала или за телевизия - може и да помълчим, нали





Тема Re: до Хубавия Бетюнови [re: Poзoвo]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 00:38



E след "д-р Хаус" и "Изгубени" да пуснеш това ЛАЙНО и оня екшън боклук "Отряд за ... " не знам си кво реагиране ... наистина си е падение!!!


Все пак това, че един сериал бил мноооого популярен в Щатите не значи, че този сериал е МНООООго готин ... на малоумния американец - малоумен сериал ще му хареса, я!



Тема Re: до Хубавия Бетюнови [re: :)]  
Авторama (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 10:15



Няма спор. Филма не е на философско ниво, но пък разсмива. А и аз съм фенка на Ванеса Уилямс. Както и да е - хубавите сериали май са по чуждите канали.
А за Хаус- той е класика. Обичам го този човек и от още преди години от филма "Приятелите на Питър". Гледал ли го е някой ? Страхотен беше- с Кенет Брана, Ема Томпсън, и цялата банда...Няма такъв хумор като английския





Тема Re: до Хубавия Бетюнови [re: ama]  
АвторДopи (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 16:27



и аз сьм фенка на ХАУС,а от ситкомите се кефя на ПРИЯТЕЛИ,МАЛКЬЛМ,ДАРМА И ГРЕГ,ЖЕНЕНИ С ДЕЦА...мога да ги гледам нонстоп....



Тема Re: до Хубавия Бетюнови [re: Дopи]  
Автор ataraxia (непознат )
Публикувано18.11.07 10:16



Грозната Бети е супер забавен. Гледам го с удоволствие.Най-после дочаках момента, в който да не вървят едновременно еднотипни филми по Нова и по БТВ. Лекарските сериали ги намирам за извратени, на всичкото отгоре ги дават точно когато семействата вечерят, обикновено пред телевизора. Крими сериали могат да бъдат направени по много начини, например харесвам мистериите по ТВ7 в тях кръвта не се лее като из ведро. Иначе не разбирам защо след напрегнатия ми ден трябва да смилам и по няколко убийства или операции както кротко си седя пред телевизора. Това ми идва в повече.



Тема Re: до Хубавия Бетюнови [re: ataraxia]  
Авторвлaдo (Нерегистриран)
Публикувано18.11.07 19:35



Тъп филм. На както се каза в по-предишните мнения - просто сменяйтеу канала

аз това и правя иначе Нова ми е любимата тв.



Тема Re: до Хубавия Бетюнови [re: влaдo]  
Автор333 (Нерегистриран)
Публикувано19.11.07 13:04



Щом успяха да ме накарат да поглеждам и към БТВ и "шоуто" на учиндолското говедо ... лошо НОВА, лошо!



Тема Re: до Хубавия Бетюнови [re: 333]  
АвторДopи (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 09:46



снощи много ме изкефи ске4а на Краси Рядков.Много сполу4ливо...



Тема Re: до Хубавия Бетюнови [re: Дopи]  
Авторaa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 10:27



РадкОв бе олигофрен





Тема Re: до Хубавия Бетюнови [re: aa]  
Авторддд (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 11:56



няма зна4ение,беше супер...а и Бетито свьршва тази ве4ер,поне пьрвия сезон,дано няма втори...



Тема Re: до Хубавия Бетюнови [re: ддд]  
Автор ataraxia (непознат )
Публикувано22.11.07 13:48



Има, но ще минат месеци преди да го излъчат.



Тема Re: до Хубавия Бетюнови [re: ataraxia]  
Авторxyбaвия Бeтю (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 14:14



....След като между отделните порцийки Отчаяни съпруги, Изгубени и Клъцни-срежи минават години що да не стане така и с горкото Бети, хем по-ново сериалче ми се стори.Така напълно забравяш какво са правили предния път изгубените, отчаяните и грозните.





Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: BettY]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 20:26



как ли пък не, цял святтт



Тема Re: Грозната Бети-падение на НТВнови [re: xaxa]  
АвторБorи (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 21:27



зна4и света е населен от тьпаци.........



Тема Re: до Хубавия Бетюнови [re: пpeминaвaщ]  
Авторforum (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 20:30



Tva puk vuobshte ne go gledam




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.