Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 03.07.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: tv 2нови [re: ivo]  
АвторMapмoт (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 17:54



Е тръгна :) С документален филм от евтините отпреди 1000 години, ма тругна. Да ви е честито!
Впрочем интересно... На Светла Петрова са й върнали "Сеизмограф" в нов формат, а "Пирамида" ще го води Дим Дуков. Аз бих се застрелял на нейно място.



Тема Re: tv 2нови [re: Mapмoт]  
Автор3pитeл (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 08:33



ТВ 2 тръгна!!! Гредайте сега, кво става!!!!!!!



Тема Re: tv 2нови [re: 3pитeл]  
АвторAзиc (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 10:59



Изпедерастявайте, дечица! Още първата вечер кат тръгне шоуто ми, ще видите чудо невиждано, колко сперма мога да погълна за 1 м. Ще има и много курища.



Тема Re: tv 2нови [re: Aзиc]  
Авторprestanete!!!!!!! (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 12:32







Тема Re: tv 2нови [re: prestanete!!!!!!!]  
АвторAнтибиoтиka (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 13:40



Това познато ли ви е:





Тема няма да престананови [re: prestanete!!!!!!!]  
Авторнe (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 13:57



понеже ТВ2 зае мястото на любимата ми телевизия CTN. Предпочитам клиповете на Анн Джи, Антибиотика, Ренегат и т.н., още повече че някои от тях много ме кефиха. Особено: "Не вярвам в твойте лъжи, не вярвам че те боли, не вярвам в нищо, в което вярвах преди". Ама ето на, отнеха ми радостта да ги гледам. Толкова обичам тези клипове, че сега се чувствам направо ограбен.





Тема Re: няма да престананови [re: нe]  
АвторKeвopk (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 17:17



мъ не видяхте ли Кево по ТВ7 как ги разтакова





Тема Re: няма да престананови [re: нe]  
Автор1. (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 23:54



Каква е тая Анджи(нсан)?? Я стига с тия курвета! Не искала,не можела....а като види 100 лева, може го навсякъде! Айде не на нас! Телевизията си е ОК! Грозданова рева с Кеворкян, тя на лекарства, той с вестник Трета възраст, а Любо Пъпката и той цивреше зад декорите и си триеше сополите и стискаше комедони в пердетата на тв7. Реват, щото не им стана далаверата на тях. Понеже го раздаваха много отворени цели 2 години...айде честито!





Тема Re: няма да престана [re: 1.]  
АвторDVB-T (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 00:17



И да реват и да не от догодина ТВ 2 КАКТО И GTV изчезват от софийския ефир стават цифрови просто са на такива честоти който се падат пъри да се цифровизират !



Тема Re: няма да престана [re: DVB-T]  
Авторpobesnel (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 11:17



Kato se ima predvid,che programen direktor e onaia turta Jivka Gicheva......
Aman on izpardeni lapachi i perachi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.