Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 28.09.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема бТВ-Марина Евгениеванови  
Авторlilo (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 22:13



Много добро попадение с тази репортерка. Не я познавам лично, виждам я за втори път на екран, но мога да кажа - изключително адекватни реакции, добро поведение, без лигавщини и самовлюбеност, браво! Да ти е приятно да й гледаш репортажите.



Тема Re: бТВ-Марина Евгениеванови [re: lilo]  
АвторДи (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 22:31



Кадри на Дарик радио виждам в много медии, вкл. в БТВ. Вчера мернах в репортаж за Иракли и Богомил Грозев.



Тема Re: бТВ-Марина Евгениеванови [re: Ди]  
АвторMнoro тe мoля (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 04:42



Марина, моля те не се хвали анонимно сама себе си в този сайт! Много е смешно и който те познава знае, че така си пишеше хвалебствия и на предишната месторабота!!!!!!! Пращаш си ги анонимно и ако някой колега ги прочете и ти ги покаже - се правиш на изненадана....



Тема Re: бТВ-Марина Евгениеванови [re: Mнoro тe мoля]  
Авторlilo (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 16:04



като я гледам, не ми прилича на такъв човек, но дори и да има подобни наклонности - да си прави автореклама по най-елементарния начин, трябва да уточня, че мнението си е мое и със 100% сигурност не е на марина.



Тема Re: бТВ-Марина Евгениеванови [re: lilo]  
Авторkvoto (Нерегистриран)
Публикувано16.09.07 01:20



be tia ne e li ciganka?
samo pitam de
za6toto sym 4ukal ciganka i sym mnogo dovolen.



Тема Re: бТВ-Марина Евгениеванови [re: lilo]  
Автор AHTИ (бивш 757)
Публикувано18.09.07 12:01



Марина няма никакво излъчване - с неподредената си рядка косица изглежда винаги все едно току що е излязла изпод сеновала... Ама така е като се вземат хора на хора, братя сестри и братовчеди. Междудругото нито едно от "новите попадения" не е кой знае какво - но те са там за да обират работата на ветераните - който не иска да стои до 19.30 на релейка...
Но моята фаворитка е рекламната зурличка на Бони оборот - Валерия Чанкова. Що не я пуснете в сайта за запознанства на Ал Джазира???





Тема Re: бТВ-Марина Евгениеванови [re: lilo]  
Автор флopa_3 (непознат)
Публикувано19.09.07 12:45



http://frognews.bg/Frog/index.php?option=com_content&task=view&id=2649&Itemid=1

Марина Евгениева е дъщеря на шофьора на Радосвет Радев. За който съм чувала , че е бившо ченге - дали е или не - не знам. Личните ми впечатления от нея са, че беше арогнатна и имаше просташко(хамалско) поведение. Сега може да се е култивирала - работи известно време в Ретро, където имаше достатъчно образци за подражание. Репортажите й по БТВ
не ми харесват - фъфли и излъчва агресия, не е телегенична. Мисля, че има достатъчно млади, красиви, образовани и умни репортерки, които могат да са на нейно място. Но явно живеем в страна, която заслужава подобна "звезда".



Тема Re: бТВ-Марина Евгениеванови [re: флopa_3]  
Авторxa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 09:50



Радев не е ли ченге ?



Тема Re: бТВ-Марина Евгениеванови [re: xa]  
Автор флopa_3 (непознат)
Публикувано20.09.07 11:10



не знам, но може и да е...като се замисля - съвсем вероятно е.



Тема Re: бТВ-Марина Евгениеванови [re: флopa_3]  
Авторofff (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 11:38



И това какво общо има с Телевизията или пък с ДАРИК ?
Не е разумно да се дават необосновани определения... Този бил ченге, онзи
бил ченге...
По тази логика други могат да бъдат обявени за злобливи тъпанари.
Айде придържайте се към темата моля






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.