Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 14.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Я да спретнем един спор за новата визия на bTVнови  
Автор AHTИ (бивш 757)
Публикувано20.07.07 12:55



Махнаха недоносчето bTV Светът и преместиха началния час на Новините в 19.00. Е и??? Рейтингите за пореден път доказват че резултатът е нулев. То лакомията за рекламното време между времето и блока е голяма ама с нищо не оправдава сриването на интереса.
А от чисто новинарска гледна точка да започнеш с една новина в 19.00 да развиеш темата, да минеш към другите новини и в 19.30 отново да се върнеш към първата си новина си е направо дебилно...
Хайде да видим сега вие какво мислите



Тема Re: Я да спретнем един спор за новата визия на bTVнови [re: AHTИ]  
АвторTV 1OOO (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 16:17



Подкрепям те 1000 % си прав



Тема Re: Я да спретнем един спор за новата визия на bTVнови [re: AHTИ]  
Автор LCF_JR ()
Публикувано20.07.07 16:26



Мислим, мислим ..... и ...... О ужас

бТВ отново открили топлата вода .... в канализацията Тези хора умират да се самозакопават в последно време, нооооо важното е че са си повярвали и нищо неможе да ги свали от пиадестала им. Браво бТВ, браво!



Тема Re: Я да спретнем един спор за новата визия на bTVнови [re: LCF_JR]  
Авторtero (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 17:51



Идеята е да се пускат реклами в самите новини, което е забранено по закон. Прекъсват новините с шапка после реклами, реклами, реклами и така 7-8 минути и после пак шапка новини и продължават с новините!



Тема Re: Я да спретнем един спор за новата визия на bTVнови [re: AHTИ]  
АвторCПOP (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 20:00



В спора се ражда истината





Тема Re: Я да спретнем един спор за новата визия на bTVнови [re: CПOP]  
Авторiv4o (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 20:44



az puk sam fen na bTV i mi e se taq kvo pi6ete tuka
toku 6to gledah ot dulgo vreme na sam novinite na Kanal 1 i se potrisam kak e vazmojno da se kopira vsi4ko, koeto pravqt bTV? to ne beshe bezumen opit na mira dobreva da prekusne nekakuv gologlav reporter na jivo ot nekvi pojari, a toi milia si turseshe hendsfrito posle partniorat na mira gledashe tupo i pomul4a 10-tina sekundi vednaga druga reporterka uj trqbvashe da obqsni za jegite no nito 4uvashe vode6tite nito znae6e spored men zashto e sednala v BAN i kakvo to4no da popita no nai 4udno mi stana kak v reportaj ot narodnoto sabranie pod4ertavam na Kanal 1 pusnaha vaprosite na diana don4eva ot bTV koiato obqsnqvashe kakvo e kazal ivan kostov v sutreshnia blok na Kanala a kade beshe samata tqhna reporterka - zagadka!!!
takuv smqh otdavna ne se bqh smql li4i si 4e bTV gi kopirat vsi4ki, a vie si pi6ete govorete i zavijdaite kolkoto si iskate purvo pogledaite 4ujdi televizii (ne novinarski) s pove4e ot edno4asovi novini i togava komentiraite no na vas vi stiga da si gledate bbt tv7 nova ili nqkakvi drugi izmisleni "televizii"



Тема Re: Я да спретнем един спор за новата визия на bTVнови [re: iv4o]  
Автор LCF_JR ()
Публикувано20.07.07 22:48



пич, вземи си превключи поне езика на който пишеш, защото едва ли някой ще се напъва да ти чете маймуницата

прочетох само последното и мога да ти кажа - не ми стига да гледам ббт и тв7 .... абе просто времето не ми стига , а гледам нещо за канала си писал , е ти си намерил какво да гледаш какво стана, баба не ти даде дистанционното за да превключиш канала, а



Тема Re: Я да спретнем един спор за новата визия на bTVнови [re: tero]  
Автор LCF_JR ()
Публикувано20.07.07 22:57



Вярно е това за рекламата. Затова от много време спорта и времето не са в новините, а ги излъчват като отделни предавания

мисля че на час собствена продукция можеше да се въртят около 6 мин. реклами и то през определен интервал - 20 мин, доколкото си спомням. тук не влиза авторекламата. Колко се спазва закона всеки сам може да си сметне, а и закона не е еднакъв за всички, той се прилага според това кой колко може да плати за "благотворителност" на .... знаете на кого. Не, че немогат да си плащат смешните глоби, но при системно нарушение се отнема лиценз, а системно е от 2 нагоре



Тема Re: Я да спретнем един спор за новата визия на bTVнови [re: AHTИ]  
АвторK.Гeproв-quot;Mъpдokquot; (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 21:54



Липсата на пари в Герговизията е пословична!!!Само не знам каква е тая дебилщина с дечурлигата в 19 30!!!
Иначе накратко:"Нов бардак със стари курви не се прави"!!!





Тема Re: Я да спретнем един спор за новата визия на bTVнови [re: iv4o]  
Авторd (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 16:45



Dragi Ivcho,
BTV e izcialo kopirashta televisia. B programata i niama nishto bulgarsko. Kradat nai-ostrarelite i smeshni pohvati na CNBC /dano si 4uval za neia/ i FOX-ovite novinarski kanali.
Nikoi ne zavijda na podope4nite na Gergov. Naprotiv- iskreno se radvame na detinskite im napuni da praviat TV....






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.