Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:58 22.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Каква смешка само прочетох за ТВ Европа!нови  
Авторkитaeцa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 09:44



Вижте какво са си написали във възитката:

"Програмата на Телевизия "Европа" е насочена към хората с по-добро образование и с добра обществена и професионална реализация или така наречената средна класа. Телевизия "Европа" предлага на своите зрители умерена журналистика, чиято цел е обективната информация за обществото. Стратегическата цел на ТВ Европа е да бъде сред основните фактори за формирането на общественото мнение в България. "

Баааси провинциалистите...

Щото се опитах да им гледам новините, ама...Баааси провинциалистите!



Тема Re: Каква смешка само прочетох за ТВ Европа!нови [re: kитaeцa]  
Автор cineman (кинозавър)
Публикувано07.08.07 13:22



Всеизвестен факт е, че в България няма средна класа. Има само "средна ръка". ТВ "Европа е насочена към средната класа, но средна класа няма - следователно тази телевизия не е насочена към никого. Елементарна логика.
Друг вариант: телевизията е насочена към седесарите, но седесари на практика вече няма - изводът е същият... Петима души в едно стайче голяяяям фактор ще правят!

----------
Always look on the bright side of life!



Тема Re: Каква смешка само прочетох за ТВ Европа!нови [re: kитaeцa]  
Авторbuzi (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 13:40



ами гледай тогава новините на канала.Вчера една смотанячка по новините в 18 ч. каза за Максим Стависки че трябвало да се изчака за да се разбере дали бил виновен за катастрофата.Баси журналистите! младежа пил,влезнал в насрещното двигжение и карал като хамал ,утрепал човек и на други им виси живота а накрая : чакай да разберем дали е виновен.Гъзолизци а не журналисти!



Тема Re: Каква смешка само прочетох за ТВ Европа!нови [re: buzi]  
Автор rusa_feq (непозната)
Публикувано12.08.07 09:31



ТВ "Европа" за мене е една от челните ако не кажа и 1 която няма смисъл има си някви новини там и всичко останало рекламни блокове



Тема Re: Каква смешка само прочетох за ТВ Европа!нови [re: rusa_feq]  
Автор onchoo ()
Публикувано12.08.07 11:20



А я кажи кое има смисъл ,програмата на коя телевизия чиято програма да е с брак под 50%- според твойта руса главица естествено - -хихихихииии



Народе!!!!

Тема Re: Каква смешка само прочетох за ТВ Европа!нови [re: onchoo]  
Автор rusa_feq (непозната)
Публикувано12.08.07 11:31



Нe си прав "onchoo", че всяка една ТВ е брак, ама я кажи си честно вечер след 00:00 часа кои канали гледаш? Да не гледаш ТВ 'Eвропа', че съм
РУСА съм РУСА ама не съм тъпа ако това намекваш?



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от rusa_feq на 12.08.07 11:32.</EM></FONT></P>

Редактирано от rusa_feq на 12.08.07 11:33.



Тема Re: Каква смешка само прочетох за ТВ Европа!нови [re: rusa_feq]  
Автор onchoo ()
Публикувано12.08.07 12:04



Ами за брак казвам щото националнте ни уж тивита имат огромен бюджет и една посредствена продукция ,която не го оправдава!!!

След полунощ доста често гледам Тв европа защото ми допада както и Скат някои предавния които ги следя по принцип а съм ги пропуснал! :)

Изобщо в бългърските телевизии има голям недостик на публицистика ,разлеваща и коментарна журналистика!!!

Заливат нис едни новини смао в рамките на 15 минути и това е - Бтв почна да повтаря едни и същи новини в рамките на час!!!!

Поне от Тв Европа доста чето се хващат и други гледни точки на събитие или новина което много ми помага!!!

Руса Главица -не значи непременно тъпа :) Не съм го имал предвид честно ти казвам :) :)

Народе!!!!


Тема Re: Каква смешка само прочетох за ТВ Европа!нови [re: onchoo]  
Автор rusa_feq (непозната)
Публикувано12.08.07 18:33



казваш че БТВ са почнали да повтарят новините си на всеки час а забелязъл ли си че Европа повтаря новините си не на 1 час а на 24 часа ги подновяват ебаси моляти се





Тема Re: Каква смешка само прочетох за ТВ Европа!нови [re: rusa_feq]  
Авторvlado (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 19:31



i s Evropa Tv i bez neia - vse taia. Vse pove4e 6te zatavat, niamat nikakva perspektiva.
Novinite im sa prili4ni, makar malko naftalineni, no ako i te ne stavat, za kakvo da sa6testvuva togava ? nali e novinarska tv


na men nai mi haresvat mejdunarodnite im novini, reportazite na bg-tematika sa posredstveni is ku4ni v 90%.



Тема Re: Каква смешка само прочетох за ТВ Европа!нови [re: rusa_feq]  
Автор onchoo ()
Публикувано12.08.07 21:39



Абе европа са Новинарска телевизия и това им е работа да повтарят и да ги въртят постоянно !

А бтв ми правят Новинарска емисия цял час запълнена със глупости и повтарящи се акценти или абсолютно неновинарски репортажи !!!!

Бтв е национална а е на ниво мно много ниско !!!

Ти си тръгнала да ревеш срещу тв европа - направо си Куку!!!!

Народе!!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.