Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:45 03.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Хаус 3-ти сезон.. някой да знае  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано19.06.07 20:33



тия от Нова имат ли намерение да го излъчат някога?
Щото в сряда по програма е за последно, а серията, която ще дават е първа от трети сезон.
Или въобще не се интересуват как вървят сериите, или го правят за зарибявка на зрителите за третия сезон.
Само че кога ще е той?
От четвъртък започва трети сезон на Кръцни- срежи(който нямам намерение да гледам) Феновете на Джулиън Макмахън и Дилън Уолш(аз съм им бивш такъв) могат само да затропат с крачка от радост.
Аз, обаче, рева





Тема Re: Хаус 3-ти сезон.. някой да знае [re: шмaт]  
АвторMoнkчo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 21:27



хихихихи.....троп-троп-троп с крачка.

Че кво му е на Клъцни-срежи.Пак медицинско джиджи-биджи.
Но можеш да гледаш супербозата по битиви-Шепот от отвъдното.



Тема Re: Хаус 3-ти сезон.. някой да знае [re: Moнkчo]  
Автор:))))))) (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 23:29



не можеш ли да си го изтеглиш. превода е доста по добър отколкото по нова.аз чакам четвъртия сезон:)))))))



Тема Re: Хаус 3-ти сезон.. някой да знае [re: :)))))))]  
Авторaaa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 13:20



е тука уби рибата...
няма как 20-ина годишни пишлегарчета да превеждат точно
медицински сериал...



Тема Re: Хаус 3-ти сезон.. някой да знае [re: aaa]  
Авторaaa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 13:27



абе ще го дават .. и трети и четвърти ...те поне не са като БТВ и БНТ...



Тема Re: Хаус 3-ти сезон.. някой да знае [re: шмaт]  
АвторHugh (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 15:06



Най ме кефи че Хаус е на ФОКС (шапката на БТВ), а се излъчва по нова. Явно е, че в БТВ програмния нищо не разбира от телевизия. Монк и онова с духовете срещу Хаус, Бягството и Лост. Тези нормални ли са. Защо не поглднат някои сайт с рейтинги в УСА?

ПС. Знам, че мога просто да си гледам нова и да не включвам БТВ, но щеше да е хубаво да има конкуренция.



Тема НОВА vs. БТВ [re: Hugh]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 16:12



Мисля, че в момента НОВА правят НАЙ-ДОБРАТА програма в България и това трудно може да се оспори. За съжаление булгаристанеца е свикнал да гледа помията БТВ, както навремето беше свикнал да гледа и БНТ. Ето някои от показателите, които според мен правят НОВА по-добра от БТВ:
1. НОВА дават МНОООГО по-добри сериали от БТВ.
2. Имат по-добра и по-независима публицистика от БТВ.
3. Новините са им на едно ниво, но о в някои случаи на НОВА са по-добри.
4. НОВА правят много по-добри риалити програми (пример БИГ Брадър и Сървайвър1).
5. и така нататък - списъка може да стен много дълъг.



Тема Re: НОВА vs. БТВнови [re: :)]  
АвторAлби Пoли (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 16:26



Новините им може да са на едно ниво,но водещите на новини-не са!
Къде ще сравняваш вечно нацупената,старомодна и маниерна Салич с Николай Дойнов(най-добрия въобще в ефира в момента) или с деликатното и приятно излъчване на Галя Щърбева.
Така че в пункта новини.....пак не са сравними.Заради водещите.

Сутрешния блок на битиви би бил сравним с този на Нова,ако беше оставена само Ани Цолова,която наистина е много добра.Е, да ,ама не е само Ани.......



(В името на истината, и на Лора Крумова могат да й намерят приличен и нормален тв-партньор.Все пак!!!)



Тема До аааааааа [re: aaa]  
Авторbbbbb (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 17:16



Ти гледал/а ли си поне 1 серия с титри от "20 годишните пикльовци" на HOUSES03 да видиш на какво ниво са????? Искам да ти кажа че са много по-добри от преводите на НОВА и БТВ. А като добавим и напевните лелки-озвучителки, които за сапунка могат и да стават , ма не и за нормален сериал.........





Тема ТЕМАТА НЕ Е НОВА vs. БТВ [re: Aлби Пoли]  
Авторyпc (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 17:17



но ако ще да е - да погледнем рейтингите и да замълчим малко...ей така, в памет НОВИНКУ ТЕЛЕВИДИНКУ:):):)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.