Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 14.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Уродът в БНТ Андрейчонови  
Автор AHTИ (бивш 757)
Публикувано03.05.07 13:26



Не знам как това нискоинтелигентно и крайно дразнещо създание се е добрало до БНТ изобщо. Нервните му изблици по време на бланковете ми навява мисълта че или страда от хемороиди и трудно стои на едно място или просто тока в главата му от изкуствените пластини сложени след 10-кратно падане от втория етаж в ранна детска възраст дават на късо. Мислех да пусна темата още при идиотското излъчване на По света и у нас от Плевен. Там той беше във вихъра си с безпомощно разперените си ръце и недоумяваща физиономия.
Не мога да разбера и как беше избарн за партньор на Мира Добрева. Вярно че тя има излъчване на барби но пък този идиот до нея олекотява съвсем новините. Бодряшкия му акцент с който декламира поредното убийство в София пък е направо потресаващ. Изобщо освен мухъла на Сан Стефано дали нещо хубаво ще им се случи някога? Надали. Да ама като си помисля само че с моите данъци издържам това създание ме кара да не се побирам в кожата си.



Тема Откъденови [re: AHTИ]  
АвторTъпCъм (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 18:28



се взе тоя?





Тема Re: Откъденови [re: TъпCъм]  
Авторfiona (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 18:38



Много е смешен наистина.Много схванат изглежда в костюма ,с който води Новините ,сякаш му е подарен.Развеселява ме,но пък все пак това е БНТ.Само като го сравня с Юксел и направо ми става жал за Сан Стефано



Тема Re: Откъденови [re: fiona]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 18:34



Юксел може да изглежда добре, но така и не се научи да чете...то непрекъснато едни лапсуси, едни запъвания...пък било завършило "Публична реч" момчето. Питам се как ли? С помощта а Евгени Минчев може би??





Тема Re: Уродът в БНТ Андрейчонови [re: AHTИ]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 18:06



защо реши, че Андрей е нискоинтелигентен?



Тема Re: Уродът в БНТ Андрейчо [re: xм]  
Авторky (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 19:10



просто го е обучавал някой вехт говорител - все едно гледам архивни кадри от соц-а, то бива патос, напевност, ама времената са други.

радина червенова няма конкуренция - нито непрекъснато запъващият се юксел, нито натъртващата на всяка сричка гена, нито печалната салич, нито "ч"-чащата щърбева, или пък неадекватно акцентиращата бусерска, абе никой не може да се мери с нея, с радина. само да й сложат партньор на нейната възраст, че на онова симпатяжче му е като майка.



Тема Re: Уродът в БНТ Андрейчонови [re: ky]  
АвторMHOГO CTE 3ЛE (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 05:03



Андрей е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ИНТЕЛИГЕНТЕН - знае езици, преподавател е в софийския университет, завършил е философия. Обичан, красив, умен, има си дете, избор какво да работи и за щастие няма никога да си направи труда да влезе в този форум като мен и да чете писанията на малки, прости, неизвестни, бедни, злобни, завистливи, хора!!!!





Тема Re: Уродът в БНТ Андрейчонови [re: MHOГO CTE 3ЛE]  
АвторTelefon (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 11:14



Юксел е дебел като шопар. Едвам се вмества в костюма си! Просто е смешен докато си гълта сланините. За лапсусите не говоря.



Тема Re: Уродът в БНТ Андрейчонови [re: MHOГO CTE 3ЛE]  
Авторlilo (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 16:13



мацка, ти да не си жена му? и мое ли да не ругаеш хората, които все пак имат пълното право да си споделят мнението тука? айде, ша ва замола, който не мое да търпи критики, да не застава на екрана. и да не влиза във форума.

андрей не е урод, нямаше да е в тв иначе, но явно някой мн му е набрал... :)

а па на мен не ми харесва, че декламира и не е естествен, 21 век сме все пак, медиите не са това, което бяха.
и тва нема общо с неговата интелигентност - мен тва не ме ..., когато си пускам телавизора да гледам новините.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.