Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 01.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Часът на ... пошлостта?нови  
Автор glupa4e (music first)
Публикувано03.04.07 09:48



Браво на Милен Цветков, толкова няма актуални и наболели проблеми на обществото, та той е тръгнал да разисква темата дали Азис бил гей или не? Браво, много съм впечатлен! Направо ми се повръща от тези телевизии

. Щом това е най-важното, човек да хване да си бие камшика. То не минава новинаркса емисия или сутрешен блок, без да има информация, какво става в тъпата къща. Повръща ми се направо от тези предавания. Ако искате да знаете, нямам никакво намерение да гледам това предаване. Има поне един човек в загубената ни държава, който не го интересува дали Азис е г** или пък дали Китаеца ще го из**ка. Това съм аз.


"Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!"

Тема Ми имаш дистанционно и гледай каквото си искаш!нови [re: glupa4e]  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 09:53



Ама да даваш определения-не живееш в манастир.Освен това,ако това шоу не ти харесва-значи преждевременно си остарял/а!



Тема Re: Ми имаш дистанционно и гледай каквото си искаш!нови [re: Фeн]  
Авторbre (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 10:08



по-добре, отколкото преждевременно и безусловно затъпял/а!





Тема Re: Часът на ... пошлостта?нови [re: glupa4e]  
Автор7 (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 10:42



Споко, не си сама. И на мен ми се драйфа от подобни "наболели" проблеми, с които ни занимават медиите.



Тема Re: Часът на ... пошлостта? [re: glupa4e]  
Авторbig brother (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 11:33



като не искаш да гледаш шоуто ,някой вързва ли те насила да го правиш?Ми гледай си други предавания,кво толкова.Пък и кой ли го интесува твойто мнение за шоуто.





Тема Хехе, а какво да си пуснем ?нови [re: glupa4e]  
АвторAнтиPaдиo (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 13:06



Нелепо смешното и скучно БГ радио ли ? Скучни и дървени водещи, нелепа аматьорска музика ли ? Айде мерси.



Тема Re: Часът на ... пошлостта?нови [re: glupa4e]  
Авторaнзиc (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 13:46



прав(а) си ама в тая мизерия кво друго ни остава!





Тема Re: Часът на ... пошлостта?нови [re: glupa4e]  
Авторkon4o (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 15:14



Ама темата наистина е тъпа! Вярвам, че не е виновен Милен а незрелите му сценаристи. А вероятно продуцента на предаването има лично отношение към Азис. Просто това предаване от самото си създаване се прави с единствената мисъл да е глуповато сатирично. И има рейтингов ефект, защото повечето телезрители са хора без градивни интереси в живота и с възприятия за пошлото и незначителното.



Тема Re: Часът на ... пошлостта?нови [re: big brother]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 16:12



Да, никой не ни връзва, но нали точно затова са тия форуми, че да изразим поне мнението си и да спрат с тия тъпи рейтинги, виждаш ли колко много хора "гледали" "ТЪП БРАДЪР", нали. Има разлика между преминали през предаването по време на рекламния блок на др ТВ, която са гледали и "Гледали" е силно казано.
Едва ли са толкова много на брой тия, които са седнали и зяпнали, и не отклонили поглед от ставащото в къщата - то пък толкова и става нещо, ако може въобще да се нарече "ставане на нещо" - по-скоро "нищо правене" е то, ама хайде - нейсе.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.