Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 02.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Тука съм.нови [re: TV1OOO]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 20:00



Виж ся, НОВА е най-добрата национална телевизия ! И хич не я съпоставяй с Анимал, Дискавъри и прочие канали най-малкото щото са профилирани в една област само и са тъй да се каже научно-популярни или нещо от сорта. Не казвам, че НОВА е най-добрата в света, а че по-добра национална телевизия от нея нямаме в БГ ефира !



Относно сериалите не съм много вещ, щото по принцип не ги гледам. Само Сексът и градът и сегашния Нашествие ме кефят . Като говоря, че филмовата им програма е качествена, имам предвид игралните филми. Не може да отречеш, че подборът им е наистина добър . За шоу програмите и игрите е ясно - там НОВА са без конкуренция .





Тема Виж са ти :)нови [re: koko]  
АвторTV1OOO (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 09:06



Не може да говориш за най-добра ЕФИРНА ТВ, при условие, че в националния ефира са само 3 ТВ-та. Това е повече от смешно. Защото в една задръстена Македония, дето била 50 години след нас , в Скопие имало 18 !!!!!! ефирни ТВ-та. Ако се окаже, че в София има 18 ефирни ТВ-та, дали НОВА ще е най-добрата ТВ, при условие, че прави такива яки технчески гафовете, разследващата журналистика си е помийка , а игралните им филми са стари. Обаче - с какво се конкурира НОВА сега - с пенсионерската бтв(която си остава с по-голям рейтниг така или иначе, вече от 2 агенции го потвърждават), с КАНАЛ 1 , а в Софийския ефир с ТВ 7 дни (иска ми се да го повторя това - ТВ 7 дни - само се замисли какво е качестовото на това), с GTV и с CTN(това па никой кабелен оператор не го излъчва, явно ще да е по-интерсно и от ТВ 7 дни).

Ако работиш в НОВА - разбираемо е мнението ти. Но ако си обикновен зрител - очудвам се на хъса, с който гововиш за НОВА. Не разбираш ли, че като потребител, ти имаш право да ти пускат сериала НАВРЕМЕ и със звук, например? И че една "най-добра ТВ" не може да си позволи да прави такива гафове. Ми лайфовете при откриването на един от ББ - или няма звук, или няма картина - ма валяло дъждец.... Брей, ебахти качествената и перфектна ТВ, ако валне дъждец и ние затваряме кепенците. Смееееееехххххх!!!



Тема Re: Добре бенови [re: TV1OOO]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 10:31



Ша ти го кажа другояче. Моето мнение е, че НОВА е най-добрата тв от всички изброени от теб бтв , БНТ и всичките български кабеларки взети заедно.

А това е така, т.е. НОВА е с най-голем рейтинг по мои лични наблюдения, впечатления и измервания, щото това е телевизията, която ми се гледа най-много !

И си запиши некъде там, че не работя в НОВА, а съм само зрител. И ми е все тая дали на некой от лайфовете на Биг Брадър е имало спиране на звук или друг технически дефект. По-важното е, че го има и Биг Брадър, и ВИП Брадър, и Стар Академи , и лайфове ! А в бтв-то ги нема , никога не ги е имало и нема да ги има.



Тема Re: Иначе казано, Ники Кънчевнови [re: koko]  
Авторпoтpeceнa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 17:12



Има ли нещо по- голямо от егото на Слави!!!!
То не е лигавене, то не са стойки!
Съвсем се е самозабравил!
лошото е, че ми се гледа мюзик айдъл, а като го видя тоя и започва да ми се повръща





Тема Koko, коко, бравос....нови [re: koko]  
АвторTV1OOO (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 17:17



щом по твои наблюдения това е най-гледата тв и е толкова добра, че всички други 111 ТВ-та в България, ВЗЕТИ ЗАЕДНО не могат да се сравняват с нея - значи е така......Ма спор нема бре, така е.... Какво тук значат некви си рейтинги, некви си гафове точно на най-хитовите си сериали и предавания..... Чудя се ако в България се народят още 111 тв-та, и те, взети заедно, дали ще се докоснат до изяществото на разследващите и разгромяващи със своята задълбоченост и безпристрастност репортажи на "Господари на ефира"???


Всеки мери според интелекта си





Тема Re: Koko, коко, бравос....нови [re: TV1OOO]  
Автор cineman (кинозавър)
Публикувано01.03.07 17:43



Ама сега 111 ли станаха? Щото преди 5 години бяха 500. Има надежда за оправия, значи...

----------
Always look on the bright side of life!



Тема Re: Аре ся ти си на ред.нови [re: TV1OOO]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 20:38



Сподели на коя кабеларка си фен де. Не я крий ами дай да я изкоментираме и нея. Не , направо ша я разперчатосаме.

А ако съдя по ника ти , веднага се сещам за една телевизия в която разни врачки и екстрасенси духаха свещи и гледаха на квото им дойде на акъла. Ти да не си от тях бе ?



Тема Re: И не ми закачай Рачков инови [re: TV1OOO]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 20:41



Господарите на ефира. Напоследък много ме кефи Калеко Алеко Рачков и репортажите му. Направо кърти мивки...





Тема Ако ника ми ти говоринови [re: koko]  
АвторTV1OOO (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 21:01



че съм фен на бившия Канал2001, значи си по-далече от истината, колкото и ти си си мислел, дори.....



Иначе няколко пъти написах, че не съм фен на никоя BG телевизия конкретно, защото според мен няма БГ ТВ, която да го заслужава все още.... Има няколко ТВ-та, които харесвам, и това са : BTV, NOVA, FOX LIFE, FOX CRIME , TV 7, GTV. Обаче нито една не ми е любима, защото от всяка една от тях има още много какво да се желае....

Иначе съм фен на следните ТВ-та :
HBO, Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN-Crime, AXN Sci-fi, Hallmark, ZONE Reality, Animal Planet, Discovery channel, Disovery Science, Discovery Civilzation, Discovery Travel&Adventure, National Geographic channel; Viasat Explorer, Viasat History и Viasat TV1000......

С риск да се повторя, ще ти кажа защо съм фен на тези ТВ-та : Разликата да гледаш LOST по AXN и "ИЗГУБЕНИ" по НОВА е между това да гледаш култов сериал в определно време, което се спазва до минутата, с оригинален звук и чудесен превод (по AXN) и това да гледаш сериал, озвучен от лелки, нереализирали се като актриси, четейки с монотонен глас лош превод на филма, често без звук, с непрестанно смeнящ се началне час на започване, които и самите от НОВА не знаят и то минимум с 1 годинха закъснение (по НОВА). Ако ти се задоволяваш с ИЗГУБЕНИ по НОВА, вместо с LOST по AXN, начи........ти си прави изводите сам.....

ЗА МЕН ТЕМАТА Е ПРИКЛЮЧЕНА!!!!

И честита ти Баба ти Марта - дано не кажеш са, че само НОВА са поздравили хората с празника, а?




Тема Re: Ти кудошиш ли ме ?нови [re: TV1OOO]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 21:25



Аз също бих ти изброил десетина мои любими небългарски канала, но не е в това въпроса . Сравнявай сравними неща, недей залита в друга посока. Щото всяко сравнение с разни филмови и други канали е безсмислено. Една национална телевизия се опитва да привлече по-многобройна аудитория и предлага програма, която да задоволи и привлече широк зрителски интерес.

Казваш, че било въпрос на интелект. Не знам, по-скоро е въпрос на вкус. И мисля, че има доста по-интересни светове, а и животът е по-интересен от това да спориш с начетени интелектуалци.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.