Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:42 01.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Юксел Кадриев:А сега на къде?нови  
Авторa sega de (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 13:27



Вярни ли са твърденията на Евгени Минчев и Дим Дуков?Ако да- той си заминава от БТВ, ако не:щеги съди ли?



Тема Re: Юксел Кадриев:А сега на къде?нови [re: a sega de]  
Авторзpитeлka (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 14:56



Аман от глупаци като теб! Кажи някоя нова клюка, не ми скачай с такива изтъркани нелепи слухове!



Тема Re: Булката-беглец??? [re: a sega de]  
АвторCтpacтитe Xpиcтoви (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 15:50



Какво лошо има че им е порел пърдялниците!!!Даже Минчев го нарече "Булката Беглец"!!!Все пак такива пендели се управляват много лесно като ги държиш с такъв компромат!!!
Ми тя и кака Миленка Цветкова и тя яла крема от кожената торбичка на резняка Кадриев!!!!Амен от изроди-педерасти!!!





Тема Re: Юксел Кадриев:А сега на къде?нови [re: a sega de]  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 17:20



глупости !Юксел си има супер жена - това са пълни измислици - не е педал!



Тема Re: Юксел Кадриев:А сега на къде?нови [re: диди]  
Авторa sega (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 18:41



Диди,ти нещо не си в час миличка. Че е бил курвата на Дим и Евгени е ясно.А кой е бил пасивния е наймалкия проблем.По-интересното е ,че сега се е скрил и не коментира,което значи ,че е така.А да си лице на НОВИНИТЕ на БТВ, да лъжеш с двойнствения си живот,или да си го правил за да пробиеш в София......Направо ми се повръща,като си помисля. А какъв човек би го направил-уф,че гадно!!!!!!!!!



Тема Re: Юксел Кадриев:А сега на къде?нови [re: a sega de]  
АвторXaxo (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 20:33



Няма да си замине от би-телевизия - там му е мястото! И без друго кой ли я гледа тази нещастна телевизия... качествените хора там са изключително малко...





Тема Re: Юксел Кадриев:А сега на къде?нови [re: a sega de]  
Авторkon4o (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 22:19



Не разбирам защо подобни страни от живота на човек трябва да са определящи за мнението Ви към някого?!? За мен Юксел е много добър водещ и на който и да е духал хич не ме интересува. Вие не сте хора!



Тема прави си....нови [re: kon4o]  
Авторkoнчoвицa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 09:11



ама не напълно....

Проблема не е в това че е ебал Дим Дуков или Евгата Минчев, а че благодарение на това мина пътя от ТВ 7 дни , през Програма ДЕН и НОВА до БТВ!!!!!!


След Бареков това е втория див селянин, който благодарение на курвенската си душичка стигна "върха" - за съжаление тоя "връх" е само в тяхното съзнание.....



Тема Re: прави си....нови [re: koнчoвицa]  
Автор1. (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 14:22



Това че Венета е плоска журналистка и не става за чеп за зеле е очевадно. Мъчи се да търси сензации за да си вдигне имиджа на тъпото предаване. Колкото до Юксел, дори да е така, това не променя мнението ми че е много добър водещ. Трябва да сме много проста нация ако определяхме професионалните качества на хората според сексуалната им ориентация. На кой по дяволите му влиза в работата, кой кого,кога и защо ебе?! Вас ли ви ебе?! Ами ходете да чукате и вие разни педераси, и да видим дали ще пробиете където и да било! Нали не се заблуждавате, че Минчев и Дуков са го вкарали в БиТиВи. Влязъл е защото може, а не защото някой бил казал че ги е пердашил навремето си....Аман от цървулско мислене в тоя форум!



Тема Re: прави си....нови [re: 1.]  
Автор2 (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 18:47



Какво точно "може" Юксел, че са го взели където требе? Наясно ли си тая педалска мафия докъде точно си простира лапичките и кой къде може да нареди като отплата за якото петкане? Може и до шеф на ББТ да стигнеш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.