Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 19.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Защо така, форумци?нови  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 11:43



Не знам защо, но в този клуб заблелязвам откита омраза към БТВ ?! А попринцип БТВ е водеща в рейтинга. Ето например едно простичко доказателство. В сайта www.gledai.tv обърнете внимание на най-гледаните телевизии-БТВ е на първо място.....(този сайт го научих случайно от този клуб).Това не е частен случай и можете да го проверите в други сайтове. Така че наистина не ви разбирам, даже имам чувството че със завист оплювате БТВ. Моето мнение е, че като европейска телевизия БТВ е на светлинни години от НТВ т.е сутрешния блок, новините, публицистичните предавания, облика и визията са просто по-добри от НТВ!





Тема Re: Защо така, форумци?нови [re: viki]  
Автор SmO1Модератор (новак)
Публикувано08.11.06 11:53



по-моето скромно мнение
работещите в бтв мразят тия от нова
тия от нова мразят, тия от бтв
ББТ ги мразят всички , а самите ББТ обичат да си говоря сами. журналистите от другите медии , като цяло си правят шоуто тук.



Тема Защото....нови [re: viki]  
АвторAлби Пoли (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 14:45



......защото сървайвъра,аламинутите,сватбите,пирамидите и т.н. са много по-старомодни и скучни от брадъра,ОФ на Карбовски,часът на Милен,господарите на ефира и т.н.(голямата уста е гадост ,но нейсе-ще я махнат вероятно).Да не би да гледаш някоя друга битиви,която вече е успяла да надскочи горбачовската перестройка?
За новините:горе-долу еднакви са ,но предпочитам овладяния Дойнов пред морните интонации и кравешки погледи на Салич,които да указват какво трябва да си мислим за дадена новина...
За сутрешния блок-права си.Труден избор-дали ще гледам скучното ченге по нова или инфантилното пионерче на битиви...там е ези- тура.Затова пуснах тема-сутрешния блок е важен и не е лошо нова да се стегнат.Особено при пършивата и вяла конкукуренция,която е в момента сутрин в ефира.

Бе кви са тия рейтинги?Кой ги мери ,къде ги мери и как?Айде,холан-който е по-креслив-той е с по-голям рейтинг.

П.п.Все пак битиви имат и нещо страхотно.Отчаяни съпруги!Наистина продукт за суперрейтинг...ако може 24 часа все това да дават-само тях ще гледам :))))))))))



Тема Re: Защо така, форумци?нови [re: viki]  
Авторmomiche (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 15:13



Според мен както при всичко друго, така и при телевизиите има моменти на възходи и падения. Е- BTV в момента не е във връхната си точка. Не знам какво отчитат статистиките, но мен напоследък въобще не ме кефи тази телевизия.
Определено в Нова се справят по- добре. GTV също ми харесва, като изключим кеча и каубойското шоу. Е, вярно е , че някои от комедийните сериали , които дават са от мамината младост, но поне е забавно.





Тема Re: Защо така, форумци?нови [re: SmO1]  
АвторX5 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 16:01



а ти какво правиш тук е интересно, освен, че се правиш на интересен



Тема Re: Защо така, форумци?нови [re: viki]  
Авторти (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 16:43



viki бтв я гледаш само ти !



Тема Re: Защо така, форумци?нови [re: ти]  
Автор t-helper (уефскар)
Публикувано08.11.06 19:41



БТВ е тъпа!!!Няма личности!!!!Само журналистически курви като пловдивският малоумен диджей-Бареков!!!
Когато ревнаха против Коритаров-агент Алберт,телевизията си го защити и го остави на работа а курвите на Кр.Гергов веднага изритаха Инджев когато Гоце ги натисна!!!



Тема Re: Защо така, форумци?нови [re: viki]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 21:18



Surviver вярно, че е тъпо. Ама Отчаяни съпруги, Анатомията на Грей, Малкълм, Всичко обичат Реймънд и АЛФ са си просто класика в жанра! Е верно може да ги повтарят някои от комедийте, но пак се смея до сълзи!

В НТВ признавам има хубави продукции, обаче да им гледам смотания Big brother, в който някакви си там келеши се чудят с кой кого да си легне или кой каква интрига да направи.......... е извинявайте, ама е под достойнството ми! Главно заради тази причина ми паднаха в очите, но пак повтарям не мразя телевизията, а някои нейни предавания! До колкото ОФ с Мартин Карбовски-някак тоя човек не ми допада. А какъв тъп въпрос зададе на президента ...не спрях да се хиля.Личи си му (според мен), че няма никакво журналистическо образование и мислене. Може ли да ме занимава с проблемите на отделните хора...добре де ама такива нещастия всеки е виждал или чувал и това не е нещо ново! Всеки човек си има недъг за съжаление, но това не е предмет за анализ на журналистиката! Докато в БТВ (например БТВ журналистите) се обсъждат въпроси, кото са значително по-глобални и засягат не само отделните хора, а цяла България или друга страна. На мен примерно много ми хареса филмчето за аварията в Чернобил или за Първата и Втората световна война или за промените, които ще настъпят в малкия и средния бизнес след влизането на Б-я в ЕС-това са теми, които засягат всички вас! Ето за това БТВ посроянно обира наградите за публицистика!



Тема Re: Защо така, форумци?нови [re: t-helper]  
Автормиkи (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 21:25



Много си прав,само,че мислиш ли,че Вики разбра какво и говориш?
Чела някъде вестници и взе от рейтинги да разбира,пуска мнения,вини клубарите...
Вики! БТВ'по принцип' казваш била най-гледана!А знаеш ли вица за "по принцип и де факто"?



Тема Re: Защо така, форумци? [re: миkи]  
АвторГeoprи (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 22:31



Честно казано Вики си е права! Помисли, Мики, малко по-задълбочено с главата си, а не се движете по повърхността и не ходи като овца след стадото (просто съветчета) ! Крайно време е, ако пишете на български, поне спазвайте НАЙ-ЕЛЕМЕНТАРНИ правописни правила, че излагацията е ГОЛЕМА, ако ли не по-добре си замълчете....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.