Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 11.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Защо така, форумци?нови [re: viki]  
Авторleleee (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 23:26



Какво да очакваме от масата....ето Вики, типичен представител на масовия зрител. Браво!


Интересно какви точно проблеми засягат "журналистите" на Краси, и до колко Красето им дава да се изкажат?
Вики, цензузарата в bTV-то е толкова голяма, че си нямаш и представа....!



Тема Я и аз да попитамнови [re: leleee]  
Авторaxa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 09:28



откъде спести парички Карбовски та си купи чисто нов апаратамент от фирма НИКМИ (Софиянски, Софиянскииии), с тераса към 100 квадрата и цялостна квадратура на апартаментчето - над 200 кв, на входа на студ. град??? Толкова ли добри пари дават в НОВА, ако си "независим" журналист и задаваш "смели" въпроси на президента? Или поръчковата журналистика си е поръчкова ?





Тема Re: Я и аз да попитамнови [re: axa]  
Авторliolio (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 09:52



Ама това по-горе ме уби направо: "БТВ Журналистите"??? А ха ха хааа!

Майку милъъ!



Тема Re: Защо така, форумци?нови [re: viki]  
АвторAлби Пoли (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 11:39



...."проблемите на отделните хора...добре де ама такива нещастия всеки е виждал или чувал и това не е нещо ново! Всеки човек си има недъг за съжаление, но това не е предмет за анализ "....
Оскарите обикновено ги обират филми ,които се занимават с подобни"дреболии",а не бози за "въпроси, кото са значително по-глобални и засягат не само отделните хора, а цяла... страна. ..."

п.п. Не съм му адвокат на Карбовски.Понякога дразни и май го прави нарочно.Може и да има апартамент,не съм чувал да се търкаля по кашоните .И то на същия етаж да е апартаментът му ,като този на Бареков,знам ли....но предпочитам емоцианалните репортажи на Карбовски,понякога дразнещи,пред кошмарно-кухото нищонезначещо"журналистическо умение" на Бареков.
На вкус и на цвет-тоарищей нет.Така е и с телевизиите.Приятно гледане на битиви.На мен този клавиш на дистанционното ми е клеясал от неизползване,та не мога да включа и да гледам...

Итересно ,като свършат Отчаяните съпруги как ще я карат натам...може би още веднъж Приятели-безплатна идея от мен :))))))))



Тема Re: Я и аз да попитамнови [re: liolio]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 12:08



Че какво им е на "БТВ журналистите"! Вики е права,че са интересни?! А до колкото президента...тоя Карбовски тотално ме разби

То бива тъпи въпроси, ама па чак толкова.....



Тема Re: Защо така, форумци?нови [re: Aлби Пoли]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 12:40



Не е възможно да има телевизия, в която всичко е страхотно. Затова и има толкова много канали. Гледаш едно предаване на едната ТВ, после филма по другата, новините по трета...Едно време като имаше само "първа програма" да не и беше всичко наред.А за сутрешните блокове - какво гледате водещите, важни са гостите и това което обсъждат!А ако тръгнем да гледама кой от къде "спечелил" и какъв апартамент си купил, първо политиците са за е...., че те с нашите пари са си го купили. И ако обичате по- леко с нападките





Тема Това е форум,не btv оперативка...нови [re: 1234]  
АвторAлби Пoли (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 13:17



Ако обичаш-по-леко с раздаването на акъли какво и как да обсъждаме(никакви нападки не е имало).Не сме на оперативка на тоталитрна телевизийка,а във форум за всякакви мнения...Пък и си протъркай очите -разговорът с апартаментите го започна твое другарче-битиви любителче,което се е ровило в нотариалните актове на...." НТВ журналистите"





Тема Вики ти сега ли разбра за този форумнови [re: viki]  
Автор AHTИ (бивш 757)
Публикувано09.11.06 15:11



Като видях израза "БТВ журналистите" започнах да си мисля че пише истинската Вики. Не Политова а Бехар. Ако си ти Вики - ето кратко обяснение защо БТВ-журналистите не са в час.

- Първо за БТВ продуцентите на които ти си пряка шефка - посочи ми един който знае защо първата новина в реда трябва да е първа новина. Посочи ми и един който не копира реда на БНТ от 20.00
- БТВ журналистите са поръчкови, а това е най-големия порок на журналистиката
- БТВ журналистите нямат идеи - кражбата на story-та от други медии не ги издига като професионалисти
- БТВ журналистите никога не са разбрали къде е новината и винаги подпитват останалите си колеги какво ще изведат. Ако все пак ги е срам винаги разчитат на добрите познати от НОВА
- за БТВ журналистите е достатъчно че държат зеления микрофон - според тях това е върха на кариерата и не се налага да влагат усилия за да направят репортажа по-добър от останалите

Това са основните неща има и други по-маловажни - БТВ-журналистите не са разбрали що е то релейка и има ли почва у нас - пример Димитър Амнезиев. Нямат си и представа що е то разследваща журналистика.
И докога в нюза ще има списък на нашите хора и забранените думи? Докога сладките приказки на гъбите ще бъдат по-важни от това да се докаже измислицата че БТВ продължава да бъде най-гледаната ТВ? Още ли вярваш в това Вики
А иначе за наградите - в БГ всичко се купува. Тогава защо се обидихте миналата година толкова на Кузмов???

Редактирано от AHTИ на 09.11.06 15:13.



Тема Re: Вики ти сега ли разбра за този форумнови [re: AHTИ]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 20:54



Определено не съм тази Вики, за която ме смяташ, по простата причина, че съм "малко" малка! Първо: от къде знаеш, че са поръчкови, защото това е сериозно обвинение и би трябвало да имаш доказателства, а аз не ги видях изложени (надявам се, че не го твърдиш от злоба - много грозно). Второ: много ми е интересно да разбера какви са тези откраднати идеи?!По-горе споменах накои от по-интересните теми-кажи ми сега коя друга TV е излъчвала нещо подобно?! Трето: новините са що-годе едни и същи т.е нещата се припокриват, но в никакъв случай не мога да кажа дали BTV копира от NTV, NTV копира от BTV или изобщо копира ли накой от накой друг! другите твъдения ми се виждат нмого безпочвени....


П.С. Щом ти харесва НОВА -гледкай си я, но не клевети конкурентите и с измислени небивалици! И аз гледам НОВА, но никога не си позволявам да говоря лъжи, а само споделям мнението си!



Тема Re: Вики ти сега ли разбра за този форум [re: AHTИ]  
Авторliolio (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 16:41



АНТИ, ма много си зле бе муци. Ти не разбра ли, че понятие като "БТВ Журналистите" няма! НЯМА! Има БТВ Репортерите, ака репортерите на БТВ и в това е тяхната сила.

Някой ти копирал реда в 20 часа? Ама новините запомват в 19.30, пардон в 19.00. Това, че двете емисии на БТВ (19.00 и 22.00) са различни по съдържание и тяхната актуалност, не означава, че новините в 20 на БНТ са първообразът, който хей така между другото можеш да си набуташ в гъза!

Поръчкови! В телевизиите поръчковите са единици, но във вестниците? Там е много по-лесно, заради липсата на Закон за печата.

Нямат идеи? Нямат ама друг път! И не ми пробутвай смешното твърдение, че подпитвали колегите си, щото просто ми е адски трудно да си представя, как например кака ти Канна тича след някой неин колега да и сподели нещо, но тъкмо обратното е почти ежедневие! Факт! Ако си позволиш да го оспорваш, значи си абсолютен лаик! Разчитат на НОВА! Или обратното? Кой на кого се обажда? Вики на Алекс или Алекс на Вики, а Краска да седи наоколо и да подсказва и подслушва: "Алооу, Викенце, абе какво ще правите за изборите?". Нещастник си ти, знаеш ли!

Да, със зеления микрофон е лесно! Защото хората сами идват при тебе и не се налага да обясняваш от коя световнонеизвестна кабеларка си изпълзял!

Да ми обвиняваш точно Анестев, че не е наясно с техниката...? Оставям без коментар, а на гъбите никога не са се водили разговори от типа, който описваш, напротив, постоянно се критикува там! Жалко ако когато си се допрял до въздуха там не си го разбрал.

А че в България всичко се купува... да, от БНТ все още са на това мнение, та затова и няма да има днес награди за телевизиите. А това с Кузмов никога няма да го разбереш!

Бих ти казал още много неща, ама ме мързи, така че можеш да вземеш да ми направиш една свирка, че нещо се възбудих!

Лапай патката и не се занемавай с неща, които не разбираш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.