Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:06 30.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ИЗГУБЕНИ  
Авторoтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 20:51



абе пичове това чудо на чудесата "ИЗГУБЕНИ" се оказа ДЪЛБОКО ЗАКОНСПИРИРАНА САПУНЕНА ОПЕРА



Ебало си е майката то бива бива ама тая история с бременноста на виетнамката удари у земята всички латино-американски сапунерки, ама направо ги разби съкрушително "три съдби" пасти да яде!

Вече ще го гледам с отвращение



Тема Re: ИЗГУБЕНИнови [re: oтвpaтeн]  
Авторaxa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 21:59



ма го гледаш, а? Макар и отвратено, ма гледаш



А иначе - свали си от нета първите серии на 3-тия сезон - там да видиш кви бози са заформили... Така е, сериал, правен за 1 сезон не може да стане 6 сезона без да се развлече като самоковска баница...



Тема Re: ИЗГУБЕНИнови [re: axa]  
Авторoтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 22:51



с теглене и гледане на филми на комп не се занимавам, ще си ги гледам по тв-то.

Ми гледам ги още щото все пак идеята е донякъде оргинална има си интрига общо взето за първи път сериозно се запалвам по сериал от много години насам.

Истина е че много са го разтеглили ама направо като за световно първенство.

Ей тоя свят докато парите го движат до никаде нямада стигне, ясно ли ви е бе?

Ма верно ли до 6 сезона са го проточили? Ебати извратеняците, то верно сапунерка бе, накрая ще ги оставя само бабичките да си го гледат.

Оффф аре да идва армагедона, страшния съд или там каквото е,че почва да ми писва





Тема Re: ИЗГУБЕНИнови [re: oтвpaтeн]  
Авторkaпи (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 09:04



Ти май не си схванал идеята на сериала. Този остров е място, на което се случват необичайни неща, които в нормалния свят е невъзможно да се осъществят. Смятам, че целта на тези събития (забременяването, прохожданета на Лок и т.н.) не са с цел да зарибят "бабичките", а да те накарат да се запиташ какви са тези сили, които действат така. Просто изчакай края (поне на втори сезон). Ако ли не гледай СЪРВАЙВЪР





Тема Re: ИЗГУБЕНИнови [re: kaпи]  
Авторoтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 13:43



Брато

добре че ми каза каква е идеята на филма иначе едвали щях да я разбера някой ден

Ма верно ли на този остров стават необичайни неща? Я гледай ти, аз до сега не съм разбрал, ц ц ц ц...

Ако не ми беше казъл че идеята е основана на тези необичайни неща аз никога нямаше да го разбера това нещо. Убягнало ми е до сега, странно, не не, не е странно - направо необичайно.



Амн от тъпи парчета. Я са се върни на предния ми пост и виж какво съм казал в него за идеята на филма. В този си пост аз изрично подчертавам, че именно идеята на филма е оргинална и като такава точно това ме кара за първи път от години на сам да се зарибя по ТВ сериал.

Работата е в това че "шибаните манафи" са се излакомили за пори и така са осрали хубавата идея и сега тя вони на лайна. Щото са разтеглили сериала чак до на майка си у путката. Ти не може да смяташ или какво? Ако да кажеме печалбата на "шибаните лакоми" манафи за 1 сезон е 4 000 000 $ то за 6 сезона ще е 6 пъти по 4 000 000$ което прави сумата от 240 000 000$. А на всеки по-интелигентен човек, като какъвто съм аз, му е сно че този сюжет прекрасно се побира в 1 максимум 2 сезона, при условие че от него се отстранят мелодрамите тип "касандра". Да се отстранят, защото те са изкуствено прибавени към добрия и оргинален сюжет, та да може той да се растегли, поради което "шибаните лакоми манафи" да се нагушат с пари за сметка на душевното равновесие на по-интелигентните зрители като мен.

И понеже явно си тъпо парче ще се постарая това което казвам да го изразя на достъпен за интелектуалното ти ниво език та барем от малко ме разбереш. За това ще използвам метафора. Както Христос ще трябва да ти разясня цялата работа с притча, защото той е говорил с притчи на хората(които тогава са били много тъпи) и само така са имали шанса поне от малко да разберат какво той всъщност иска да им каже.

Използвайки метафора(притча) аз неимоверно много ще повиша шансовете ти да разбереш какво говоря, по този начин шансът да ме разбереш ще стане едно цели 0,00000000001% което си е грандиозно и уникално постижение.

Та ето моята метафора(притча) :

Да, на масата действитело има сервиран неимоверно вкусен черен хайвер, този нечовешки вкусен черен хайвер обаче, е заритцелия в лайна и екскременти.

ЯСНО!?

П.П. а пък такова нещо като гледане на сървайвър или още по зле като гледане на Биг Брадър никога не бих си самопричинил. Е, освен ако не съм решил да извърша тотален геноцид над мозъчните си клетки, но аз точно за това казвом никога



Тема Re: ИЗГУБЕНИнови [re: oтвpaтeн]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 13:49



дали заради големия интелект мислиш, че 4 по 6 е равно на 240?



Тема Re: ИЗГУБЕНИнови [re: oтвpaтeн]  
Авторkaпи (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 15:31



Ти сигурно ходиш пеша, че ако си купиш кола може някой да забогатее от покупката ти!!!Вместо да смяташ (на всичкото отгоре грешно), на кой колко му влиза в джоба, вземи гледай Биг Брадър-а, мисля че ще се разпознаеш в много от образите там, умнико...





Тема Re: ИЗГУБЕНИнови [re: axa]  
АвторCтaнKo (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 22:24



Само да те светна- от 3-ти сезон е излязла само 1-ва серия,миналия четвъртък,има я по торент тракерите.И никак , никак не е лоша...
Иначе сериалът наистина става малко муден към средата на 2-ри сезон, но към последните му епизоди нещата мноооооооого се пооправиха....



Тема Re: ИЗГУБЕНИнови [re: oтвpaтeн]  
АвторCтaнKo (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 22:33



Леко,леко,пази си нервите,момче.Пускаш тема и почваш да плюеш по постовете на тези,които не мислят като теб ?!?!?!?!



И само да сглобя едно цяло изречение от изрази,които ти си написал в ЕДИН пост,към ЕДИН човек:
"Брато И понеже явно си тъпо парче
всеки по-интелигентен човек, като какъвто съм аз шансът да ме разбереш ще стане едно цели 0,00000000001% което си е грандиозно и уникално постижение.
Амн от тъпи парчета."



Тема Re: ИЗГУБЕНИнови [re: CтaнKo]  
Авторoтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 00:19



първо да обясня на "хм" и на натуралния сок защо от 6х4 става 240



разбира се, че 6х4 е 24 а не 240, нали сте чували за термина "фройдова грешка"?

Задавам тъп въпрос "хм" и другите може да са го чували но натуралния сок не е, та заради него ще дам кратко обяснение.

Говориш си примерно с някой за футбол, но през това време си мислиш за Памела Андерсън. И така в изречение което изговаряш и в което става въпрос за Пеле, то вместо това "без да искаш" казваш Памела

Е, аз направих нещо подобно, щото докато писах поста си мислех за Памела Андерсън, поради което бях малко отвеян. Идеята ми е, че докато писах този пост, цялата ми концепция се градеше околу сумата 40 000 000$ за сезон. Но мисълта за Пам ме е разсеяла и съм написъл не 40, а 4 дори чак сега разбирам че съм изял едната нула. Това е цялата работа.


СтанКо, брато, нема се плашиш за моите нерви.

Незнам ти на кое стъпало от житейското си развитие се намираш и до какви истини си достигнал от живота, аз обаче съм стигнал до една фундаментална истина и тя е следната:

Има субективна истина има и обективна истина.

Представи си една огромна сфера разрязана точно по средата. От страната на разреза стои един човек, а от страната с облата част стои друг. При този от страната на разреза, ако му кажеш че предмета който гледа е объл ще те обяви а луд. Оня пък от облата страна ако му кажеш че предмета който гледа е плосък също ще те обяви за луд. И двамата обаче виждат предмета, и двамата казват истина. Но тяхната истина е субективна, обективната е че предмета не е нито само плосък нито само объл а е полусфера.

Сега ще се върна на предишния си пост - субективна истина е че има хайвер на масата, а обективната истина е, да има хайвер на масата но той се зарит с лайна.

ИЗГУБЕНИ е "дълбоко законспирирана сапунена опера" и това е безпорен факт който го отрича е тъп като гъз нищо лично. Аз разбира се не отричам, че ИЗГУБЕНИ не е само и единствено "дълбоко законспирирана сапунена опера". Ако твърдях че е само това аз също щях да съм тъп като гъз. Вече споменах качествата и добрите страни на филма.

Ей за това се възмущавам на такива чужди мнения дето са направени по ограничен начин от ограничени хора нищо лично.

А ти като плюеш по мен не е ли точно за това че не мисля като тебе. Същата работа. Ти пък се възмущаваш, на това че не приемам чужди мнения. А ти защо не приемаш правото ми да не приемам. Май се получава крадеца дръжте крадеца, а? За такива като теб Иисус е казал "глупецо преди да посегнеш, за да махнеш треската от окото на ближния си, извади гредата о своето".


Виж какво натурален сок "капи" ти в последния си пост доказа че си тъпо парче. По субективен и по обективен начин го доказа.

Първо ще кажа субективната(моята си) истина за това че си тъпо парче.

Тя е свързана с примера ти, който си мислиш че е много оргинален, но той си е редко тъп. Примера за колата. Споко аз кола си карам, нема се плашиш за мен, но да не се отклонявам, а да се задълбоча над анализа на редко тъпия ти пример.

Той изобщо не е меродавен и грам не кореспондира с това за което аз говорих. Трябва да си много тъпо парче, та да не ти е станало ясно, че аз не се възмущавам на печеленето на пари въобще попринцип, а на начина по който става. И най вече се възмущавам на стремежа за свръх печалба. Ако можеха да си я постигнат без да е за моя сметка и на гърба на "душевното ми равновесие" шях истински да се радвам за тези хора.

Сега пак ми се налага да разяснявам като за индиянци.

Да приемеме, че хипотетично се появява на пазара нова компания/марка автомобили. И с появата си прави някаква революция в автомобилната индустрия, някаква. Ама такава, че да кара потребителите на автомобили масово да предпочетат тази марка. Обаче въпросната марка патентова това нововъведение и другите марки нямат право да го използват. И на всичкото отгоре същата марка прави нарочно така че някаква част от това нововъведение да се разваля много лесно и постоянно, та потребителя постояно да си купува въпросната резервна част и така тия от новата марка да се нагушат като за световно. Подобно нещо за мен е престъпление. Ето това е меродавния пример, а не твоята глупост, че не бих си купил та да не би този от който да кукувам да забогатее. Нека богатеят хората но честно. А това което са направили тези от ИЗГУБЕНИ е лайнарщина за сметка на такива като мен и теб. Разликата между нас е че аз имам интелекта да видя че ме "изнасилват", и тебе те "изнасилват" ама си доволен.

А сега да разгледаме обективната истина за това че си тъпо парче.

Тя е много, ама много проста и гласи следното:

Всеки който гледа Биг Брадър е тъпо парче.

Според теб бих се разпознал в много образи от него. Значи го гледаш. Аз мога да се похваля и се гордея, че не съм гледал и 5 секунди от това извращение с човечеството. Даже и тези 4 секунди са ми много, но просто малко ми е преебано дистанционното на телевизора и като превклювах попадам на ББ за съжаление точно в тоя момент заяде бутона и чак на 6-тата секунда се задейства.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.