Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 28.09.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Тема и СКК взеха с курвенските номера да действат....нови  
Авторoпa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 11:59



Преди година се отказах от ЕК и минах към СКК, щото ми обещаха ТV 1000. Гледай я 1 седмица, имало некъв проблем, ок, съгласих се. Сега пък ми спряха RTL.Що бре?

Абонат съм на кабелна, интернет и НВО. Ма не мога да ползвам програмата им "лоялен клиент" щото кабелната и НВО ми се води в касата на Люлин 1 , пък нета - Люлин 3. - ЗА ЕДИН И СЪЩИ АДРЕС!!! Аз кво съм виновен, че си ги водите в различни каси - нали абоната е един, мястото (апартамента) е един, тогава - кво.....

Пак ще си сменям оператора май....



Тема Re: и СКК взеха с курвенските номера да действат....нови [re: oпa]  
Авторvincent (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 16:41



ne znam za kakvo ni go pishesh tozi chasten sluchay?
Mislish li, che niakoy ot nas moje da ti pomogne? tvoe e reshenieto da si smenish kabelnata ili ne, ne znam zashto ni zanimavash s tova



Тема Re: и СКК взеха с курвенските номера да действат....нови [re: vincent]  
Авторoпa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 16:45



Защото тука е клуб телевизия... и пишат често хора от СКК, затва... Освен това живеем в свободна страна, което явно си ги проспал... Да добавя ли,че след 1034 поста за Биг Брадър и 785 поста за треторазрядната кабеларка ББТ, мога да напиша нещо и аз, а?



Тема А, съседе, добър ден...нови [re: oпa]  
Автор TV 1OOO (само зрител)
Публикувано12.02.05 11:48



И аз живея точно там и имам същия проблем. Ма на мене LAN-нета се види на мое име (ЛЮЛИН3), а НВО и каблената - на майка ми(ЛЮЛИН1)! И е ужас....

Но не мисля да ги сменям - поне не още... Да видим кво ще направят със СИНЕМАКС и цифровия пакет и тогава....

А си чакам и TV 1000 все още....

БГ ФОЛКЪТ МИРИШЕ НА ОБОР!!!


Тема Re: А, съседе, добър ден...нови [re: TV 1OOO]  
Авторvirus (Нерегистриран)
Публикувано12.02.05 23:38



a puk nie sme mnogo tupi, za da se setim, che опа i TV 1000 sa edno i sushto lice!
ili CKK i TV 1000!
I az moga da si smenia nicka 10 pati i da zanimavam vsichki tuk s problemi na nay-malkata kabelarka v Bulgaria, no podobna prostotia prosto ne moje da mi hrumne, yavno triabva da imam PREKALENO mnogo vreme, za da si pozvolia da se zanimavam s gluposti!
Big Brother moje i 10 000 postinga da ima, no procentut na gledalite Big Brother v CIALA BULGARIA e ogromen i nay-visokiat, sravnen s koeto i da bilo predavane!
A problemite na nay-malkata kabelna mreja v Sofia edva li valnuvat vsichki Sofianci, kamo li vsichki ot cyalata strana, koito chetat temite tuk!
Pone az taka si mislya!
Abonatite na CKK sigurno sa pod 1% ot vsichki kabelni abonati v Bulgaria. A v Sofia sa pod 10%



Тема izvinjavam seнови [re: TV 1OOO]  
Авторvirus (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 21:29



Izvinjavam se na SKK i TV 1000 - pregledah starite temi i vidjah, 4e SKK raboti tam, a TV 1000 mu zadava vyprosi....

Javno naistina sym typ, shtom se zabludih.....





Тема Никога повече СКК! [re: oпa]  
Автор нeщacтeн (ASL)
Публикувано08.08.06 16:40



Ето какво мисля за СКК:



- шантаво като теб ;)

Тема ето пък кво мисля аз...нови [re: нeщacтeн]  
Автор TV-1OOO (зрителче)
Публикувано08.08.06 20:02



и аз съм абонат на СКК, плащам и аз пакетната услуга - 30 лв кабелна + нет, обаче за последните 2 години не ми е прекъсвал нета , с изключение на 1 път за около час.... Скоростите са добри и са толкова, колкото пише в сайта им. Преди СКК бях на ЕК - кабелна и лан досстачвик за нет и бях по-недоволен от сега... Може би има значение към кой район на СКК си. Гледам по инфоканала им, че в Овча купел например, не е сккнет.нет, ами Софиянет под шапката на компексната услига (нет + TV). Вярно е, че не се плаща чрез epay (това ли е единствения нет-доставчик в София, коуйто не е включен в epay), но по банков път може да се плаща - просто поискайте банкова сметка, по която да нареждате парите всеки месец. Ако нямате безплатно електронно банкиране обаче, ще трябва всеки месец или да ходите до банката (вместо до касата на СКК), или да си плащате такса за електронно банкиране (между 8 и 25 лв за различните банки всеки месец).

Виж, за отношението на "касиерките" съм съгласен, но от ВСИЧКИ нас зависи да ги научим, че сме клиенти, а не абонати... За справка - вж. другите ми мнения в темата за Сървайвър VS Биг Брадър.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.