Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 03.07.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема О, ужас!!! Дончева водеща  
Автор AHTИ (бивш 757)
Публикувано03.07.06 12:04



Абе bTV хайде престанете да стресирате така аудиторията. Вярно че темата за бедствието хубаво се връзва с лицето на Диана, ама малко уважение към собствената си фирма а?
Всеки репортер - водещ. Това ли е принципа. Преди я сложихте да води Тази сутрин, после новини ... Защо не направите и Амнезиев водещ ще бъде добро попадение





Тема Re: О, ужас!!! Дончева водещанови [re: AHTИ]  
АвторXaxo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 22:16



Ти наистина ли гледаш това подобие на телевизия? Падаш ми в очите! Не стъпвам там дори и за минутка...





Тема Re: О, ужас!!! Дончева водещанови [re: AHTИ]  
Авторba si (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 21:01



aide stiga zlobari de
vi6 se ti na kakvo mqza6 puk posle razdavai pravosudie



Тема Re: О, ужас!!! Дончева водещанови [re: ba si]  
Автор AHTИ (бивш 757)
Публикувано05.07.06 16:21



Не раздавам правосъдие а изказвам мнение. А ти ми намери един човек извън малкото НДК който одобрява вашия избор на водещ. Новините са институция, а при вас водещите зависят от графика на отпуските

А думичката "мязаш" ми навява мисли за дълбок прованс...





Тема Re: О, ужас!!! Дончева водещанови [re: AHTИ]  
Авторliolio (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 18:25



ama inache i se slagash v parlamenta, nali neshtastniko! a dumichkata "mqzash" moje da ti napomni za provansa samo i edinstveno, zaradi neizbitite ti kompleksi kaun smotan!



Тема Re: О, ужас!!! Дончева водещанови [re: AHTИ]  
Авторliolio (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 18:33



ama inache i se slagash v parlamenta, nali neshtastniko! a dumichkata "mqzash" moje da ti napomni za provansa samo i edinstveno, zaradi neizbitite ti kompleksi kaun smotan!



Тема Re: О, ужас!!! Дончева водещанови [re: liolio]  
Автор AHTИ (бивш 757)
Публикувано06.07.06 18:37



Льольо или льолке / което е по-вероятно/ не се слагам на Дончева първо защото няма за какво и второ защото може да ме посмачка.Нещо си се объркала, марш да се прегледаш


С постинга затвърждаваш мнението ми че си от дълбокия прованс - комплекс с който ти не си се разделила доста отдавна. Това че повтаряш "родното ми село" само задълбочава проблема ти. А ако подозрението ми коя си ти е близко до истината и ти също не отстъпваш по килограми и амбиции.
Пак повтарям - намери ми един човек извън малкото НДК който да одобрява как изглежда Дончева на екран.



Тема Re: О, ужас!!! Дончева водещанови [re: liolio]  
АвторTB3 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 18:40



АНТИ, не се впечатлявай особено от това, което правят в БТВ!
Аз одобрявам избора на Дончева за водещ!
Кара ме да се смея от сърце.





Тема Re: О, ужас!!! Дончева водещанови [re: TB3]  
Авторbrrrrrr ujas (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 15:35







Тема Re: О, ужас!!! Дончева водещанови [re: TB3]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 16:53



А пък мен Ани Салич ме кара да потръпвам от ужас

С тази намръщено изражение "кой ми е ял от паничката, кой ми е спал в леглото"




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.