Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 22.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Survivor по бтв?нови  
Авторsuvivre (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 22:02



Някой знае ли нещо да това?



Тема Re: Survivor по бтв?нови [re: suvivre]  
АвторSurvivor (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 15:58









Тема Re: Survivor по бтв?нови [re: Survivor]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано12.06.06 16:20



Компания Seven Eight - това не е ли Учиндолският холдинг?? Егати... определено няма да го гледам.



Aitai, ima sugu aitai... aenai, sorenara shinitai... dakitai, subete wasuretai...

Тема Re: Survivor по бтв?нови [re: Tomoe]  
АвторSoyer (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 21:25



Tomoe, тогава си гледай селските трагедии в биг брадър 3 и пращай смс-и. на мен пък ми звучи интересно! и кво значение има чия компания го прави? важното е, че се прави нещо по-различно от "кой кого на.ба", "кой на кого изневери", и сигурно - "кой кого ще убие"?





Тема Re: Survivor по бтв? [re: Soyer]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано15.06.06 21:53



важното е, че се прави нещо по-различно от "кой кого на.ба", "кой на кого изневери", и сигурно - "кой кого ще убие"?

За първите две не бъди много сигурен.



Aitai, ima sugu aitai... aenai, sorenara shinitai... dakitai, subete wasuretai...

Тема Re: Survivor по бтв?нови [re: Tomoe]  
АвторSoyer (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 00:16



пич, тук съм се нагледал на клакьори на биг брадър - кои от екипа, кои от обкръжението. дано не си част от двете групи. интересни са ми неща, които се правят за първи път в "телевизионна" България, а не простотии, обиждащи здравия разум. освен да убият някой в "къщата", вече не знам до къде може да стигне борбата за рейтинг на "брадърчетата".



Тема Re: Survivor по бтв?нови [re: Soyer]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано16.06.06 01:16



От ничий не съм, случаен зрител съм. И на мен много неща в Брадъра не ми харесват, но простотиите на Слави и Евтим Милошев просто утрепват рибата. Цялата телевизия bTV е пропита с халтура.

Aitai, ima sugu aitai... aenai, sorenara shinitai... dakitai, subete wasuretai...


Тема Re: Survivor по бтв?нови [re: Tomoe]  
Авторdvd (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 01:25



А НОВА?

НЕ СИ ДОБРЕ БРЕ!



Тема Томое, Томое....нови [re: Tomoe]  
Авторaxa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 10:43



когато се научиш коя телевизия е ефирна за София и коя за цяла България и като си вкараш кабелна - тогава давай наклон на кура ми !!!

За повече инфо - тука : http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=tv&Number=1945861226&page=0&view=collapsed&sb=5



Тема Re: Survivor по бтв? [re: suvivre]  
Авторhelena (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 22:29



Koga 6te e kastinga, kakvi 6te sa iziskvaniqta?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.