Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 03.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Дете се дави във Vip brother на Нова телевизиянови  
Автор3aekът 3oмбaйo (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 21:12



Как може да се обясни давенето на едно тригодишно дете в басейна на къщата на Vip brother на Нова телевизия, вероятно оставено без надзор както от майката, така и от останалите участници в шоуто, а може би и от техническия екип на телевизията? По време на инцидента зрителите останаха с впечатление, че единствено случайното забелязване на ставащото от страна на Дичо спаси детето от смърт. Вашите коментари?



Тема Re: Дете се дави във Vip brother на Нова телевизиянови [re: 3aekът 3oмбaйo]  
Автор1ч2 (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 21:21



Да, така беше. Ако не беше Дичо сега да имаме най-голямата трагедия в страната! Дичо направо си е герой! Не ми се мисли какво щеше да стане секунди по-късно



Тема Re: Дете се дави във Vip brother на Нова телевизиянови [re: 3aekът 3oмбaйo]  
Автор Ellington (Duke)
Публикувано21.03.06 21:25



Айде стига изкуствени драми - детето цопна и дичо веднага го извади - чак пък намесваш техническия екип ...
първо на ръка какво прави това дете в къщата и плиткоумната Виолета вместо да реве истерично постфактум, да го беше понаглеждала тва дете пред изминалите дни, вместо да се слага на Скалата (т.е. да се чуди как той да й го сложи)

ако не бяха дичо и скалата тва дете да е умряло от глад, от скука, а накрая и в басейна...и да не би да се промени с нещо поведението на "майката" след случката?!? дрънки

че и се спаси от номинация. никви номинации за тая - дирекшън аут и тва е!



Тема Гнус ме енови [re: Ellington]  
Автор3aekът 3oмбaйo (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 21:37



от думите ти. Очевидно е, че не проумяваш нещо фундаментално. Става дума за опасност за живота на едно дете. Не за шоу! Изобщо няма значение кой е номиниран. Надявах се, че не живеем в епохата на развлеченията на простолюдието чрез смъртта на гладиаторите по арените. Шоуто трябва да бъде прекратено незабавно поради очевидна морална, гражданска и медийна несъстоятелност на Нова телевизия!



Тема Re: Гнус ме енови [re: 3aekът 3oмбaйo]  
Авторeфp. Пpaз (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 21:44



Аз гледах спасяването, беше много ефектно как Дичо скочи без да се замисля в басеина и извади лапето. Браво Дичо!

За това дали лапето трябва да излезе не съм много сигурен. Навън не мисля, че ще е по-добре защитено. Ако не друго, вътре поне Дичо го пази.

А лапето нямаше как да се удави, защото 50 човека го следят с камерите, една секунда по-късно и щяхме да видим как няколко оператора минават през стените и правят плонж в басеина.

Така, че Зомбайно яж си спокойно морковите пред ТВ-то. Няма опасност, ама вий зайците сте си плашливи по принцип.



Тема Re: Гнус ме енови [re: 3aekът 3oмбaйo]  
Авторsms (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 21:46



Важното е да се пращат повече SMS-и - нищо друго не е от значение. Купувайте шапки випбрадър, запалки, писалки, гласувайте за Митьо Питона на президентските избори.

България е обречена - щом това е вип-а,?!



Тема Именнонови [re: eфp. Пpaз]  
Автор3aekът 3oмбaйo (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 21:48



мислене като твоето имах предвик, говорейки за морална несъстоятелност.



Тема Re: Именнонови [re: 3aekът 3oмбaйo]  
Авторeфp. Пpaз (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 22:07



Какво значи "морална несъстоятелност"? Мисля, че няма такава дума. Всеки може да си измисли някаква глупост и да я лепи на другите.

Аз пък мога да кажа, че на теб ти липсва културна изобщност. Повярвай ми това е много важно да го има човек а при теб липсва. Не знам как ще го преживееш. Недей да кършиш китки,



Тема Re: Гнус ме енови [re: 3aekът 3oмбaйo]  
Автор Ellington (Duke)
Публикувано21.03.06 22:13



НАПРОТИВ зайо, напротив. ИМА значение че Виолета бе номинирана, тъй като тя бе номинирана ТОЧНО ЗАЩОТО НЕ СЕ ГРИЖИ ЗА ДЕТЕТО СИ зайо. Защото е набедена за майка, и никое "шоу" колкото и морално да е то не може да промени факта, че има и такива жени.



Тема Re: Гнус ме е [re: Ellington]  
Автор * * * (минаващ)
Публикувано21.03.06 23:05



Случайно да сте се замисляли за действителността около нас?! Преди време убиха 2 сестри, вчера дете се е удавило в Струма.... Това са нещата от живота, всяко дете е имало своите инфарктни ситуации. Лесно е да обвиняваме Виолета, защото я гледаме по телевезията... Но подобни неща се случват непрекъснато и никой не поставя под съмнение грижата на родителите, просто защото не ги познаваме. Вероятно повечето от нас знаят колко са неконтролируеми децата, как в наглед безобидни ситуации, за секунди попадат в беда.

Така че стига сте писали смешни приказки, много е лесно да отглеждаш дете, особено ако отглеждането се свежда до даване на съвети и крутикуване, както е във вашия случай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.