Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 05.07.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Скапаният ПР и как трябва да се бие свинята  
Автор AHTИ (бивш 757)
Публикувано10.03.06 16:22



Започва наистина да ми писва от тъпите ПР-ски изпълнения на един-двама нещастници в НДК, които се счупват в кръста имат мазоли по коленете и пришки на езиците. Всички знаете защо така че няма защо да описвам педерастки изпълнения. Така че веднъж завинаги трябва да млъкнете всички които тръбите за ББТ! Ето и защо :

Програмната ви схема смърди - въведени са никому ненужни 75-минутни предавания които само запълват вакуума. Доскоро тези предавания бяха 90-минутни добре че купихте едно сериалче че се оправихте.

Сега предаване по предаване

1. Ваня Манолова - след дълги опити да се намери точното място за тази плиткоумна мома обиколила телевизиите благодарение на тъпкача си Симеон се нагнезди в понеделник. И за студентите първи курс е ясно че качествена аналитична публицистика е невъзможна в първия ден от седмицата. Гостите са подбрани според партийна принадлежност, срещу тях тъпото Ванче бълва витиевати въпроси които целят да покажат претенциозна интелигентност завършваща обикновено неуспешно.

2. Игор Марковмски - известен повече като наритания от Кеворк. Освен глуповатите смешки и неумелите опити да задава въпроси тип Големия арменец стигат под кривата круша. Там където завърши и бездарната му актьорска кариера.

3. Без упойка - сълзливо поднесени теми от манекенка, която разполага с две стволови клетки колкото да запомни да пуска водата в тоалетната и да не захапе к... на щедрия си спонсор. Продукция поднесена от лаици без грам стойност

4. Васа Ганчева - както се казва важен е градусът. Освен репликите Кажи мила по телефона и изтърканите гости Васето не става изобщо за екран. Изпълва го до краен предел липса на какватао и да е телегеничност компенсирана от комплекса на всички заметени от БНТ - аз съм много кадърна ама недооценена.

5. Светослава Тадаръкова - червената другарка с червените другари. Още недоразбрала че омразната за нея Атака е спонсорирана от нейните съпартийци. Жена която вижда в телевизията по-скоро хоби и начин да поддържа старата краста. Но в кабеларка е трудно.

6. Варненският гей - не успя да проумее че България вече отдавна не е вариете. Изтъркани гости с изтъркани въпроси бледо копие на ТВ Неделник - класа която е недостижима за ученика

7. Ежедневната глупост 55 минути - това неустановено по сексуалност същество и Боби Цанков не се различават особено. С тази разлика че тези които говореха в слушалките и на двамата адски разсейват Ивана Станчева.

Не струвате пичове. Никога не сте стрували дори преди три години. И не си правете повече лоши услуги - когато тук започнете да се хвалите излита по някой директор. И сега стана така нали?

Сбогом



Тема Като зрител.....нови [re: AHTИ]  
АвторTV1OOO (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 20:14



съм 1000 % процента сългасен с теб! Имаха само 2-3 свежи сериали на Би Би Си, свежи комедийки, които обаче свършиха бързо и с това се свърши съществуването на ББТ като канал, който гледам....

А безумните им опити да си правят реклама тук е жалка.......



Тема Re: Като зрител.....нови [re: TV1OOO]  
Автормopяk (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 22:27



Ама вие много гледате тази тв.Като не ви харесва защо и знаете вси4ки предавания?



Тема Re: Като зрител.....нови [re: мopяk]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 08:14



човек е длъжен да се информира. Не е нужно да ти е интересно - маи на това му се вика професионален интерес, но като зрител (както впрочем е темата)... не знам.



Тема Re: Като зрител.....нови [re: :)]  
АвторT V1OOO (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 11:58



Като зрител съм гледал само тези 2-3 сериала на Би Би Си по ББТ и това е... За предаванията не знам дали са такива, просто защото НЕ СЪМ ги гледал...Но съм виждал и Тадаръкова, и Васа и Ваня каквато там й е фамилията и съм сигурен, че няма как да привлекат интереса ми, при условие, че имам 83 програми на ТВ-то си :)



Тема Re: Скапаният ПР и как трябва да се бие свинятанови [re: AHTИ]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 22:46



Ева от Звезден прах е едно от малкото неща, които гледам по ББТ и мисля, че то си заслужава горе долу! Иначе за другите предавания нямам мнение, защото не гледам почти български телевизии.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.