Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 22.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ЕВРОВИЗИЯ=САМОДЕЙНОСТнови  
АвторZyaplyo (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 21:28




Не стига че "супер компетентната" комисия ни е подбрала само хора, които на живо пеят като самодейци, ами и супер професионалните дипломирани звукари на БНТ ни разгонват фамилията с отчайваща липса на елементарни умения!!! За баланс на звука да сте чували?

А бе, за малоумни ли ни взехте?!?!?! ... Че и по сателитния сте го пуснали...

Добро утро, бастуни от БНТ! Годината е 2006!!! А не ...1977... макар че и тогава, според ранните ми детски спомени нивото беше по-високо...дори у нас! За естетиката - ясно...

Дано поне в залата балансът да е по-добър...

Срам... Срам... Срам...

... и няма край, и няма край на шир и длъж...



Тема Re: ЕВРОВИЗИЯ=САМОДЕЙНОСТ [re: Zyaplyo]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано25.02.06 22:04



От всички песни досега само една ми хареса "Wish" май се казваше, но и в нея имаше доста фалшиви тонове. Въобще пее се много фалшиво. Пръст в това имат и калпавите тонрежисьори ама кво да се прави, това е България. Доста по-зле са от миналата година.
Ако гласуването тоя път е реално, а не нагласено като миналата година при избирането на финалистът, може и да имаме някакъв шанс на финала в Гърция.



Тема Re: ЕВРОВИЗИЯ=САМОДЕЙНОСТнови [re: Zyaplyo]  
АвторXaxo (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 22:31



гледам по сателитния канал директно (не по кабелярка) и не намирам звука за лош. истината е, че поне 80% от песновките и изпълнителите им не стават! да излезе сега леля ви Йорданка примерно и да каже какво и как е "оценявала"



Тема Re: ЕВРОВИЗИЯ=САМОДЕЙНОСТнови [re: hopeless2]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано25.02.06 22:33



Изобщо не се и надявайте - всичко е отново нагласено, както и миналата година.
Нещата, които бяха допуснати бяха на принципа "Дайте да дадем, белким мине".
Тези хора докога ще се правят я на американци, я на испанци-в останалия свят такива песньовки-с лопата да ги ринеш, никой няма да се впечатли.
Да не говорим за турското маане на Мариана Попова и Азис, което май ще се окаже финалист. Да ви кажа-гледах клипа на Слави и Софи Маринова, а (не съм почитател на Слави), но ако си предстява, че я пее друг...ами песента е 100 пъти по-добра от цялата боза, която току що видяхме, да не говорим, че засяга чисто балкански теми, които както виждаме от последните евровизии, са доста на мода. Аре, ша гледаме Азис на Евровизия-честито!!!

Редактирано от Pич на 25.02.06 22:37.



Тема Re: ЕВРОВИЗИЯ=САМОДЕЙНОСТнови [re: Xaxo]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано25.02.06 22:36



Оценява се "задкулисно" на наши и ваши с дебели пачки.



Тема Re: ЕВРОВИЗИЯ=САМОДЕЙНОСТнови [re: Xaxo]  
Автор3япльo(Zyaplyo) (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 22:44



Вярно е - от както минахме на добре балансиран предварително смесен плейбек - всичко е чудесно

... а междувременно и аз чух две парчета които стават- Весела се казваше май девойчето с едното парче, но сте прави - Азис ке го гледаме на ЕВРОВИЗИЯТА... Само на тях им бяха направили "саундчек"

...ма като даваме баницата, те к'во са виновни, ша хапнат разбира се



Тема Re: ЕВРОВИЗИЯ=САМОДЕЙНОСТнови [re: Zyaplyo]  
Автор Spoken ()
Публикувано25.02.06 22:47



Истина е, че поне половината изпълнители бяха ощетени от "звукарите"... но все пак малко по малко - поне според мен, БНТ за първи път успява да направи нещо, което става за гледане и да не лъха от всеки кадър на "соц"... дано следващата година успеят и да звучат добре...



Тема Re: ЕВРОВИЗИЯ=САМОДЕЙНОСТнови [re: hopeless2]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано25.02.06 22:54



Нищо не е нагласено. Линиите ще са отворени само 10 минути за гласуване, може да спечели всеки.
На мен пък шоуто ми хареса, имаше хубави песни, имаше и нехубави.
Естествено, че ще пратим Азис на Евровизия. Той има уникален глас, и който отрича това е луд или глух. За Марияна пък да не говорим.

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: ЕВРОВИЗИЯ=САМОДЕЙНОСТнови [re: Tomoe]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано25.02.06 22:58



Блажени са верващите. ..щом ще се чувстваш горд, че Азис те представлява...



Тема Re: ЕВРОВИЗИЯ=САМОДЕЙНОСТнови [re: Pич]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано25.02.06 23:07



Ами в Атина никой няма да знае кой е Азис - беквокалистът на още по-неизвестната за тях Марияна Попова. Бъди сигурен, че няма да представят такива подробни клипчета с информация, каквито представиха за онази от Норвегия и малтиеца.
В Евровизия се цени пеенето. А Азис пее. При това много добре.
Обаче ако ме представят Слави и Софка, ще се чувствам много зле.

Saint Seiya Tenkai


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.