Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 21.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Въпроси и предложения до модераторанови  
Автор SmO1Модератор (непознат)
Публикувано22.02.06 10:02



Предварително се извинявам на всички , които тази тема би им избождала очите , като закована на първа страница. Но не виждам друг начин за момента.

Моля всички въпроси за изтрити теми , затворени теми или защо нещо не е изтрито и затворено тук.

Всички предложения за модерирането на този клуб да бъдат дадени тук.
Нека не пълним клуба с теми , които не са по неговата тематика

П.С. Оставям темата за избор на модератор , тъй като тя не е пряко свързана с мойте функции за момента. И за да не каже някой че се опитвам да налагам цензура върху тази дискусия.



Тема Re: Въпроси и предложения до модераторанови [re: SmO1]  
АвторTV1OOO (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 11:43



Аз малко се притеснявам от модератори, работещи в телевизии.... Щото, както често съм писла тука, аз съм само зрител, и когато изказвам мнението си като зрител, често съм бил нагрубяван , защото не съм разбирал от ТВ. Ми така е, не работя в ТВ, ма аз съм този, за който се прави всичко... или бъркам? Тук повечето телевзионери са на мнение, че ТВ се прави заради самите тях, а не за бъде консумиран продуктът им от такива като мен,,,, Та, питам, как бъдещия модератор ще защитава интересите на зрителите, които пишат тук?



Тема Re: Въпроси и предложения до модераторанови [re: TV1OOO]  
Автор Mediaworld (непознат )
Публикувано22.02.06 11:49



Първо предложение - да няма нов модератор, а просто сегашният да спретне една метла или да се появява по-честичко тук



Тема Re: Въпроси и предложения до модераторанови [re: Mediaworld]  
Авторнaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 14:14



Йессс, за пръв път се съгласявам за нещо с Медиауърлд!

(може би защото не си рекламира вече сайта и не раздава оценки)



Тема Re: Въпроси и предложения до модераторанови [re: Mediaworld]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано22.02.06 16:19



Метлата е повече от необходима! И по-често!
По една или друга причина съм първият модератор на клуб "АГУ"! По мое предложение после станахме двама, защото не винаги имам време да влизам там. И какво от това? В клуба си цари ред и дисциплина, темите са в пъти повече от тези в клуб "Телевизия" и всички са доволни!



Тема Re: Въпроси и предложения до модераторанови [re: Mediaworld]  
Автор Spoken ()
Публикувано22.02.06 19:45



И аз подкрепям предложението на Mediaworld. Засега, поне според мен, само един конкретен "IP адрес" създаде главоболията, ако трябва да се банне и да зацари отново "относителен мир", ако ли не - наистина модераторът да съблюдава за следващи изяви в стил "говоря си сам" и всичко ще е ОК.



Тема Re: Въпроси и предложения до модераторанови [re: SmO1]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано22.02.06 20:40



Ето няколко предложения:
1. Всички теми, които не са свързани с телевизия да бъдат трити ежедневно.
2. Агресивни лични обиди и заплахи да бъдат трити, а авторите им наказвани.
3. Повтарящи се теми, които наводняват форума и са с цел самореклама да се трият. (Например Боби Цанковите излияния.)
4. Да не се толерират обиди към пишещите тук. Макар да е нетипично за clubs.dir.bg добре е да се направи опит за контрол над това. Тук има хора, които влизат само и единствено за да напсуват всички наред и да кажат колко са велики.
5. Добре е да се залепи една тема най-отгоре, в която да има правила за писане в клуба и линкове свързани с телевизията.



Тема Re: Въпроси и предложения до модераторанови [re: hopeless2]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано22.02.06 20:53



достатъчно е само да се ограничи флудът, иначе - нормални теми, свързани с телевизията, тук, така или иначе, не са се появявали поне от около 3 години...


Мъжете знаем защо!

Тема Re: Въпроси и предложения до модератора [re: 747]  
Автор * * * (новак)
Публикувано22.02.06 23:07



Моите предложения вече ги написах в една друга тема. За флуудът, само ще допълня-най-доброто ограничение е възможността тук да пишат само регистрирани. След като аз всеки път пиша така, не виждам проблем и останалите потребители на форума да го правят.



Тема Re: Въпроси и предложения до модератора [re: * * *]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано23.02.06 00:33



регистрирани, мислиш, не могат да флудят?


Мъжете знаем защо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.