Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 28.04.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?  
Авторvap (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 16:37



ia kajete koia tv beshe purva i kakvo vi napravi vpe4atlenie v novinite po razli4nite tv? koia se spravi nai dobre?



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: vap]  
Автор^))^ (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 16:43



Пръв Сашо Диков раздуха, след това чак се включиха бтв и после нова, като последните 2 поради липса все още на подробности разказваха "Кой беше Доктора" и т.н.



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: vap]  
АвторXaxo (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 16:52



Това не е никаква мерилка! Кой бил пръв, кой втори. Ако има предаване наживо може да се съобщи по някакъв начин, ама ако върви филм или Олимпиадата, трябва ли да се прекъсне програмата, за да научим че е убит Доктора примерно??



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: Xaxo]  
АвторMдaм (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 17:08



Сашо Диков- българският филиал на CNN!



Тема Re: KOI BESHEнови [re: vap]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано22.02.06 18:06



В нашата работа не ни слагат телевизори по бюрата...



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: Xaxo]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано22.02.06 20:19



Разбира се, че който е първи той е най-добрият. Затова са новини защото са НОВИ. Какво като върви филм или олимпиада? Прас режат и започват наживо. Сашо Диков отрази убийството най-добре. Другите "сериозни" телевизии действаха бързо като пенсионер на пешеходна пътека. Всичките им новинарски отдели трябва да потънат в земята от срам защото бяха изпреварени от една мизерна кабеларка с любителска техника и неопитни репортери.



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: hopeless2]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано22.02.06 20:42



само дето съм пцилютно убеден, че много повече хора се интересуват повече от Олимпиадата, отколкото от поредното мутренско убийство... колкото и странно да звучи, все едно да прекъснат игрите, за да кажат, че Стефани Форестър е умряла (което пък, вервай ми, сигурно вълнува много повече хора, отколкото ги вълнува Доктора), но - естествено - българската журналистика има още много хляб да яде, докато почне да прави новини заради зрителите/слушателите/читателите, а не заради самите журналисти


Мъжете знаем защо!

Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: 747]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано22.02.06 21:00



Аз също съм от хората, които много се интересуват от олимпиадата, но когато дават непопулярен спорт, в който няма българско участие не бих гледал. Филма винаги могат да прекъснат за 15 минути да предадат цялата информация, да включат някой наживо от мястото на събитието и после да продължат филма. Съгласен съм, че българската журналистика е много зле. Всичко опира до шефа. Я гледай Сашо Диков като подгони хората си дето принципно се занимават само със спорт какво става. Всичко опира до шефа. Големите телевизии имат ресурс, а не го използват защото ги управляват мързеливи, отегчени чичковци и лелки дето още не са осъзнали, че комунизма си е отишъл и трябва да имат амбицията да са първи във всичко. Не казвам, че сега нещо кой знае колко важно е станало, но поне си заслужаваше извънредна емисия направена в кратки срокове и с вложени всички ресурси на телевизията. Извънредните новини на големите телевизии направо бяха смешни. Как не ги е срам да се излагат така! Не ме е яд задето се излагат, а защото прахосват ресурси. С отбор хора от типа "дреме ми на мене какво е станало, нали ми върви заплатата" ще продължават да се излагат и кабеларки като Канал 3 да ги правят за смях.



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: hopeless2]  
Автор^))^ (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 21:10



Така е, Сашо Диков винаги пръв отразява подобни неща. Докато другите се осъзнаят вече Сашо всичко е казал и показал.



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: hopeless2]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано22.02.06 22:13



в известна степен е така, но не смятам, че Доктора заслужава извънредна емисия с трасета и ПТС-и... дори и надпис по време на предаване му е много...


Мъжете знаем защо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.