Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 29.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?  
Авторvap (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 16:37



ia kajete koia tv beshe purva i kakvo vi napravi vpe4atlenie v novinite po razli4nite tv? koia se spravi nai dobre?



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: vap]  
Автор^))^ (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 16:43



Пръв Сашо Диков раздуха, след това чак се включиха бтв и после нова, като последните 2 поради липса все още на подробности разказваха "Кой беше Доктора" и т.н.



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: vap]  
АвторXaxo (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 16:52



Това не е никаква мерилка! Кой бил пръв, кой втори. Ако има предаване наживо може да се съобщи по някакъв начин, ама ако върви филм или Олимпиадата, трябва ли да се прекъсне програмата, за да научим че е убит Доктора примерно??



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: Xaxo]  
АвторMдaм (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 17:08



Сашо Диков- българският филиал на CNN!



Тема Re: KOI BESHEнови [re: vap]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано22.02.06 18:06



В нашата работа не ни слагат телевизори по бюрата...



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: Xaxo]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано22.02.06 20:19



Разбира се, че който е първи той е най-добрият. Затова са новини защото са НОВИ. Какво като върви филм или олимпиада? Прас режат и започват наживо. Сашо Диков отрази убийството най-добре. Другите "сериозни" телевизии действаха бързо като пенсионер на пешеходна пътека. Всичките им новинарски отдели трябва да потънат в земята от срам защото бяха изпреварени от една мизерна кабеларка с любителска техника и неопитни репортери.



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: hopeless2]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано22.02.06 20:42



само дето съм пцилютно убеден, че много повече хора се интересуват повече от Олимпиадата, отколкото от поредното мутренско убийство... колкото и странно да звучи, все едно да прекъснат игрите, за да кажат, че Стефани Форестър е умряла (което пък, вервай ми, сигурно вълнува много повече хора, отколкото ги вълнува Доктора), но - естествено - българската журналистика има още много хляб да яде, докато почне да прави новини заради зрителите/слушателите/читателите, а не заради самите журналисти


Мъжете знаем защо!

Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: 747]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано22.02.06 21:00



Аз също съм от хората, които много се интересуват от олимпиадата, но когато дават непопулярен спорт, в който няма българско участие не бих гледал. Филма винаги могат да прекъснат за 15 минути да предадат цялата информация, да включат някой наживо от мястото на събитието и после да продължат филма. Съгласен съм, че българската журналистика е много зле. Всичко опира до шефа. Я гледай Сашо Диков като подгони хората си дето принципно се занимават само със спорт какво става. Всичко опира до шефа. Големите телевизии имат ресурс, а не го използват защото ги управляват мързеливи, отегчени чичковци и лелки дето още не са осъзнали, че комунизма си е отишъл и трябва да имат амбицията да са първи във всичко. Не казвам, че сега нещо кой знае колко важно е станало, но поне си заслужаваше извънредна емисия направена в кратки срокове и с вложени всички ресурси на телевизията. Извънредните новини на големите телевизии направо бяха смешни. Как не ги е срам да се излагат така! Не ме е яд задето се излагат, а защото прахосват ресурси. С отбор хора от типа "дреме ми на мене какво е станало, нали ми върви заплатата" ще продължават да се излагат и кабеларки като Канал 3 да ги правят за смях.



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: hopeless2]  
Автор^))^ (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 21:10



Така е, Сашо Диков винаги пръв отразява подобни неща. Докато другите се осъзнаят вече Сашо всичко е казал и показал.



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: hopeless2]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано22.02.06 22:13



в известна степен е така, но не смятам, че Доктора заслужава извънредна емисия с трасета и ПТС-и... дори и надпис по време на предаване му е много...


Мъжете знаем защо!

Тема Re: KOI BESHEнови [re: Гeвpek]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 08:29



Са6о Диков отразява вси4ко това защтото няма какво друго да дава,ве4но тьрси под вола теле.бтв отразиха вси4ко то4но,кратко и ясно,пове4е нямаше нужда.Едва ли хората гледат него,а не националните медии.За такава новина-толкова информация.Много сте в грешка,да мислите,4е тези тв ги управляват баби4ки.



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: hopeless2]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано23.02.06 14:54



Повечето техника вярно си е любителска, но това не е от значение в конкретния случай. Въпросът стои до нюх, а Сашо го има и аз му се възхищавам. Винаги знае как да отреагира, въпреки спънки, трудности, техника и т.н. и т.н....

Нещото, кето беше най-добро в живото включване по Канал 3 е разговорът в ефир с адвоката на Доктора и кадрите 1:1. Адвокатът веднага се обади и почна да говори, при все, че не беше сигурен какво е станало. Друг на негово място би си спрял телефона примерно.

При маниаците компромиси няма!


Тема Re: NTVнови [re: vap]  
Автор cimbal (разсеян)
Публикувано24.02.06 14:53



Аз разбрах от Нова тв



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: vap]  
АвторNB (Нерегистриран)
Публикувано24.02.06 18:11



BBT bese sred parvite na mqstoto. da ne govorim, 4e sled dikov, BBT parva napravi jiva vrazka v novinite v 17 4asa i osven tova v jivata vrazka imase i obekti. taka 4e are kato si govorim , da si kazvame istinata i nestata naseriozno
znam na kolko im presedna na garloto, ama ne mozes da kazes na dobite, 4e sa zakasneli ili, 4e ne sa dobri
daze BBt si izprati nai-hitovata , barza i opitna macka, i tq se spravi bblestqsto dori pred marieta na Nova.



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: NB]  
Автор extract (bull_of_service)
Публикувано24.02.06 18:57



Да бе, ей сега ти повервах! Аз пък гледах включване на живо още в 15.30 по bTV! Незнам Диков какво е показвал в неговото предаване "на живо", но едва ли се е отразило на качеството. Както и да е, евалла на човека, че си е направил труда. Въпреки това, Доктора не заслужава повемче от "бланк", по средата или в края на емисията.

Кой е бил пръв ли? Убийците разбира се Само дето развалиха карето от Монако


Важно е да си Човек!

Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: NB]  
Авторayyyyyyyy (Нерегистриран)
Публикувано24.02.06 20:54



Севделина ли е най-хитовата и блестяща репортерка???? Питай Илиян Версанов колко е блестяща!



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: vap]  
Автор4uh (Нерегистриран)
Публикувано24.02.06 21:03



По БНР първи съобщиха, че Доктора е жертвата.



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: 4uh]  
Авторnevidql (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 01:12



Ti vij temata i togava davai otgovori! Ili pyk pusni podobna v radio foruma



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: nevidql]  
Авторhektor (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 01:38



sevdalina napravi blestiashto vkliuchvane. stiga zlobiahte. marieta e mnogo glupava i kuha. da ne govorim che sevdalina e okolo 10 puti i polovina po jenstvena i umna! stiga veche zloba i plitkoumie!



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: hektor]  
Авторлeлeeeee (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 18:51



Севдалина женствена??? Стига бе, не говориш сериозно? Единственото , с което Севдалина е известна е това, че са я минали и Версанов и Цанков!!
И въпреки, че им е спала в леглата не успя да направи нищо интересно. Барем да беше направила материал за оръжейните сделки на Бобчо!!! Ама нали е умничка!! Пишман станахме от репортерки-второразрядки. Никой не тича след новината, всеки си седи на задника и чака тя да го потупа по раменцето.
Севдалина може единствено да се хили като зелка. Нищо повече!



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: hektor]  
Авторбoжe (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 11:15



Чакайте бе! Взех да се обърквам! Един и същи човек от близо месец изкара Цанков че ходи последователно с Габриела Николова, Жанет Пашалиева ,сега пък със Севдалина Арнаудова! Какво става тук! Това е форум за ТВ! Никой не се интересува от това с кого ходи кюфтето! Става дума за следното- НИТО една от телевизиите не се справи добре с убийството на ДОКТОРА! Най-малкото Севдето! Колкото и да ми е симпатична не мога да си кривя душата. А за външността й няма нужда да коментираме! Щом като си толкова просветен, Хекторе, кажи ни Севдалина ли прави предаването на Цанков, щом ходи с него? Щото не ми се вярва- изглежда доста тъпичка!



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: бoжe]  
Авторhektor (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 13:37



Ами явно този човек поназнайва. Ти да не си бившата му жена,че така ревниво се възмущаваш?! :)



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: hektor]  
АвторEdin ot mnogoto (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 14:09



SASHO DIKOV PREZIDENT! i toi kato Bicheto e No1



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: hektor]  
Авториrop (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 19:03



Не мисля, че жената на Цанков го ревнува, някъде четох, че тя го е изгонила. Не мисля, че някой може да я съди за това! И тук не става дума за възможностите на Цанков, а на новинарите на ББТ. Не е Севдалина тази, която помага на Боби за предаването. Тя няма този потенциал. А с кого спи Цанков си е лично негова работа. За него е сигурно едно- неспособен е да чувства нещо истинско. Единственото, което го интересува в този живот са парите. Многото пари, чуждите пари и т.н..... Поздрави на Дени, ако чете това!!! Съжалявам, че не дойдох на 22-ри.Не съм чак такова дърво, но не съм в България!



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: иrop]  
Авторxekтop (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 23:39



щом го е изгонила-защо дава интервюта за един вестник в който разказва че това е най-хубавия период от живота и?! а колкото до парите-Цанков ги има в изобилие,поне така изглежда. За 22ри-никой не забеляза че липсваш,спи спокойно!а за Севдалина Арнаудова-не става много за.. сещаш се,но е добра новинарка!за Дени-може и да си прав,но има някой по голям,по зрял. Незнаеш всичко миличък.



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: xekтop]  
Автор^))^ (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 00:19



Много ми е чудно ти пък от каде знаеш дали Севдалина става за ..... или не?!



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: ^))^]  
Авторhektor (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 00:35



По външния вид,по какво друго! а Цанков става ли за... сещаш се :)



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: xekтop]  
Автори. (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 13:35



Естествено, че съм прав за Дени! А относно това какво зная- знам достатъчно!
Мисля, че е достатъчно зряла. Показа го в изминалият месец и нещо! Ти беше ли на 22-ри,че знаеш кой какво е забелязал?



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: и.]  
Авторpetko (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 23:32



Abe, koq e taq Deni bre?



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: hektor]  
Автор^)^ (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 23:43



Ти на външен вид не вярвай Става, става и още как....



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: petko]  
Автори. (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 10:52



Втората половина от екипа на "55 минути". Племенница на известен журналист и много добро момиче.



Тема Re: KOI...нови [re: и.]  
Автордa бe (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 12:10



ама снощи много се изложи с астролозите!
отчайващо тъпо!
автогол, манджуковци!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.