Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 31.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: hektor]  
Авторбoжe (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 11:15



Чакайте бе! Взех да се обърквам! Един и същи човек от близо месец изкара Цанков че ходи последователно с Габриела Николова, Жанет Пашалиева ,сега пък със Севдалина Арнаудова! Какво става тук! Това е форум за ТВ! Никой не се интересува от това с кого ходи кюфтето! Става дума за следното- НИТО една от телевизиите не се справи добре с убийството на ДОКТОРА! Най-малкото Севдето! Колкото и да ми е симпатична не мога да си кривя душата. А за външността й няма нужда да коментираме! Щом като си толкова просветен, Хекторе, кажи ни Севдалина ли прави предаването на Цанков, щом ходи с него? Щото не ми се вярва- изглежда доста тъпичка!



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: бoжe]  
Авторhektor (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 13:37



Ами явно този човек поназнайва. Ти да не си бившата му жена,че така ревниво се възмущаваш?! :)



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: hektor]  
АвторEdin ot mnogoto (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 14:09



SASHO DIKOV PREZIDENT! i toi kato Bicheto e No1



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: hektor]  
Авториrop (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 19:03



Не мисля, че жената на Цанков го ревнува, някъде четох, че тя го е изгонила. Не мисля, че някой може да я съди за това! И тук не става дума за възможностите на Цанков, а на новинарите на ББТ. Не е Севдалина тази, която помага на Боби за предаването. Тя няма този потенциал. А с кого спи Цанков си е лично негова работа. За него е сигурно едно- неспособен е да чувства нещо истинско. Единственото, което го интересува в този живот са парите. Многото пари, чуждите пари и т.н..... Поздрави на Дени, ако чете това!!! Съжалявам, че не дойдох на 22-ри.Не съм чак такова дърво, но не съм в България!



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: иrop]  
Авторxekтop (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 23:39



щом го е изгонила-защо дава интервюта за един вестник в който разказва че това е най-хубавия период от живота и?! а колкото до парите-Цанков ги има в изобилие,поне така изглежда. За 22ри-никой не забеляза че липсваш,спи спокойно!а за Севдалина Арнаудова-не става много за.. сещаш се,но е добра новинарка!за Дени-може и да си прав,но има някой по голям,по зрял. Незнаеш всичко миличък.



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: xekтop]  
Автор^))^ (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 00:19



Много ми е чудно ти пък от каде знаеш дали Севдалина става за ..... или не?!



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: ^))^]  
Авторhektor (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 00:35



По външния вид,по какво друго! а Цанков става ли за... сещаш се :)



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: xekтop]  
Автори. (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 13:35



Естествено, че съм прав за Дени! А относно това какво зная- знам достатъчно!
Мисля, че е достатъчно зряла. Показа го в изминалият месец и нещо! Ти беше ли на 22-ри,че знаеш кой какво е забелязал?



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: и.]  
Авторpetko (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 23:32



Abe, koq e taq Deni bre?



Тема Re: KOI BESHE PURVI ZA DOKTORA?нови [re: hektor]  
Автор^)^ (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 23:43



Ти на външен вид не вярвай Става, става и още как....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.