Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 17.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Тема защо трябваше да махнат "на кафе" и предишните...нови  
Авторзaщoтka (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 10:57



.."господари". не мога да разбера едно нещо като работи добре и е харесвано много, защо трябваше да бъде махнато. сегашните господари са такава пълна скръб, че с чиста съвест може да бъде излъчвано и в един през нощта, резултата от количеството публика ще е същия. след като приключи бай Брадър, заради който се гледаше предаването, нещата пак са много зле. а за ликвидираното "на кафе", нямам думи. дебили ли управляват тази телевизия? Гала ми липсва, липсва ми приятното излъчване, които носи около себе си. вземете си преизберете шефовете на нова телевизия ли, но тази година решенията на нова телевизия са пълна скръб.



Тема Re: защо трябваше да махнат "на кафе" и предишните...нови [re: зaщoтka]  
АвторOтroвop (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 12:46



Защото така е решило ръководството. Нова телевизия е честна и никому не дължи обяснения. Тук няма СЕМ, синдикати и подписки като в държавната телевизия. Ако на Гала не й харесва да си подава молба за напускане и готово. Друг ще дойде.



Тема предишните...нови [re: зaщoтka]  
АвторO (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 12:47



Все някой недоразбрал.
Водещите на "Господари" се сменят на всеки 6 месеца. Сегашните изтичат на 28 февруари, след което се връщат Зуека и колега.



Тема С елеминирането на Гала определено НТВ сбъркаха!нови [re: Oтroвop]  
АвторPaзбpaл (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 18:07



Момичето пита "защо нещо , което работи е гледаемо се маха..."
Имам пред вид "на кафе..."
Факт е , че ефира се "оголи" от към такъв тип предавания-Марта е жалка и дебилна...Странното обаче тук е , че вместо да наложат лицеприятни образи , от НТВ лансират коритаров и лора:единият толкова мрачен , че само качулка да му слажите и веднага ще заприлича на някой от Светата инквизиция в средновековието...А лора , горката...определено е куха лейка , нищо лично не влагам , но такава е голата истина...



Тема Re: защо трябваше да махнат "на кафе" и предишните... [re: зaщoтka]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано01.02.06 00:06



Щото българският "продуцент" не мисли с главата си. Нея използва за мазане с противооплешивяващи кремчета. Мисли с корема си, а той е празен. Освен когато не е пълен с глупости.

ДидИни


Тема Re: защо трябваше да махнат "на кафе" и предишнитенови [re: зaщoтka]  
Авторзaщoтko (Нерегистриран)
Публикувано01.02.06 01:26



Ти очаквала ли си нещо по-умно от едни шибани византийци? Цялата им програма ще е за боклука в скоро време с това "ръководство"



Тема Re: защо трябваше да махнат "на кафе" и предишните...нови [re: зaщoтka]  
Автор RepeatableRead (transactional)
Публикувано01.02.06 13:58



Много се радвам че махнаха тъпата Гала - не че някога съм го гледал това предаване ама по добре да няма такива предавания. Дано махнат и другото и още по-тъпо предаване.
А в господарите нещата са си все същите, за мен промяна няма. Всъщност има - адреналиниките са по сладки.
А т.н. Бай брадър беше огромна простотия - аз лично сменях канала когато тръгнеше тази рубрика по господарите, които иначе гледам с удоволствие.
Така че недей да съдиш само по себе си - винаги има и друга страна.



Тема Re: защо трябваше да махнат "на кафе" и предишните...нови [re: зaщoтka]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано02.02.06 01:26



Телевизиите са тръгнали да правят публицистика рано сутрин, което принципно се прави вечер. Едно време имаше Отзвук, Екип 4 и т.н., които бяха вечер и коментираха актуалните събития от деня. Сега подобни предавания няма във водещите телевизии. Всички коментари на политическите събития са сутрин. Това е меко казано тъпо. Посмъртно няма да стана 7 часа сутринта за да ги гледам, а и да ми се налага да ставам то ще е щото имам някаква друга работа. Кой ще гледа Коритаров с тъпия му конфронтиращ стил? Или Бюреков дето като "направи" новина и почва да подскача на стола. Потенциалната аудитория на такива предавания или спи или е на работа по това време.
Ама кога ли на българските телевизии им е пукало за зрителите?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.