Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 13.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ще имали втори Сезон на ЛОСТ по НОВА?нови  
Автор HeroesPlayer (Vampir)
Публикувано25.01.06 20:40



Някой знае ли,дали ще има втори сезон на лост 2 по нова тв и кога,щото нямам AXN а сериала е супер и ме съмнява да не го пуснат защото удариха джакпота с този Сериал..Сега гледам ще има на негово място безследно изчезнали,мисля,че 8 епизота.Надявам се,възможно най скоро да пуснат втори сезон..
Поне ще гледам през това време едно готини сериалче с един математик който разследва престъпления,дават го по бтв.
В българия сме много зле,някви малоумни кабеларки и чат пат хубаво попадение като лост...За сега стават само бтв ама и те се развалиха,нтв и GTV които имат хубави комедийки и развлекателни програми.А заспал едно е пълна а боза а в него влизат милиони,по точно в некой джоб

www.bglan.start.bg


Тема Re: Ще имали втори Сезон на ЛОСТ по НОВА?нови [re: HeroesPlayer]  
АвторCT.Ф (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 09:36



Съвета ми е да си ги изтеглиш от интернет(ако имаш възможност разбира се )....в момента тегля новата 12-а серия от 2-и сезон..

Просто не ми се вярва НТ да ги пуснат скоро,но все пак те са единствените ,които дават сериалите докрай...БТВ и БНТ пуснат по 1-2 сезона и толкоз..в това отношение Нова (засега) са перфектни..



Тема Re: Ще имали втори Сезон на ЛОСТ по НОВА? [re: CT.Ф]  
Автор HeroesPlayer (Vampir)
Публикувано26.01.06 16:14



За съжаление нямам възможност да ги изтегля,а си прав,че Нова с единствените които ги пускат до край сериалите..Пример за това са секса и градът,Лас вегас и други сериали които са ги пускали докрай,дори след време пускат и нови сезони и т.Н А бтв пускат хубави сериалчета ама после не ги пускат до край..Само АЛо,Ало беше до край,ама го повтарят за 7 ми път..На скоро пуснаха ново филмче "Прически" ама го спряха за алф,можеше да го пуснат на друго място...
Да се надяваме,че нова ще пуснат скоро новият сезон,все пак е хит.

www.bglan.start.bg


Тема Re: Ще имали втори Сезон на ЛОСТ по НОВА?нови [re: HeroesPlayer]  
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 16:19



wmesto da pi6e6 po forumite,vzemi gi istegli ot neta.a da ti kaja i prevodite v neta sa dosta po-dobri ot tezi na nova i axn. a i tozi serial mi e sku4en. znam ,4e 6te me izjadete fenove ,no ni6to ne se slu4va v nego za 38 serii dotuk. vij preason break e ne6to savsem razli4no .serial-kurti. dano nego njakoja tv go pusne .lost ima da go jadem 6 sezona.



Тема Re: Ще имали втори Сезон на ЛОСТ по НОВА?нови [re: :(]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 03:16



Ако си беше направил труда да прочетеш по-нагоре, щеше да видиш че човека казва, че няма възможност да изтегли сериите от нета. И като ти е скучен серала-не го гледай вместо да пишеш във форумите!



Тема Re: Ще имали втори Сезон на ЛОСТ по НОВА?нови [re: aз]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 03:36



Сериала си е много готин, но в последните серии нещо го разводниха! Дотук последната 12 серия беше най-слаба и от двата сезона.



Тема Re: Ще имали втори Сезон на ЛОСТ по НОВА?нови [re: 123]  
Автор HeroesPlayer (Vampir)
Публикувано28.01.06 14:55



Да сериала е много хубав,само да не го направят островна сапунка:-)Това е един от малкото сериали които ги чакаш с нетърпение..Щом в училище се говори за него и по улицата съм слушал хората

www.bglan.start.bg


Тема Re: Ще имали втори Сезон на ЛОСТ по НОВА?нови [re: HeroesPlayer]  
Автор Mediaworld (пристрастен)
Публикувано28.01.06 21:09



Ами вече е ясно, че ще има 3ти сезон, но се надявам да няма четвърти, защото наистина ще се разводни.

Иначе засега Нова няма да дават втория сезон. Сериите още не са изтекли в Щатите и тепърва почват да ги дават по AXN, което значи че поне половин година няма да можеш да ги гледаш по Нова. Обикновено такава е практиката...



Тема Re: Ще имали втори Сезон на ЛОСТ по НОВА?нови [re: HeroesPlayer]  
АвторH (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 01:30



ехеее щом вече и в училище се говори...тя много сериозна взе да става работата бе...току виж утре и в завода проговорят за него



Тема Re: Ще имали втори Сезон на ЛОСТ по НОВА?нови [re: H]  
Автор3aryбeн (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 03:20



[quote=H]ехеее щом вече и в училище се говори...тя много сериозна взе да става работата бе...току виж утре и в завода проговорят за него



Ми то така беше и с "Робинята Изаура" си спомням ...
Не по-рано от Октомври-Ноември ще го покажат Нова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.