Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 14.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема търся работа в телевизиятанови  
Авторнямa пъk (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 23:25



Искам да правя Не-олигофренски предавания Едно да е , но да няма олигофренщини че ми писна вече...



Тема Re: търся работа в телевизиятанови [re: нямa пъk]  
Автор camerman (непознат )
Публикувано06.11.05 19:06



Като искаш Не-тъпи предавания, тук е мястото да предложиш творчески и работен сценарий, времетранене на предаването, екип, време за реализация, периодичност, финансово обезпечаване, рекламодатели, насоченост към аудитория! За сега толкова, като получа отговор - останалите точки! Да видим готов ли си за Договор!!!!!



Тема Re: търся работа в телевизиятанови [re: нямa пъk]  
Авторвe (Нерегистриран)
Публикувано06.11.05 19:12



Според мен ако искаш да пробиеш примерно в бТВ, първо трябва да огранизираш атентати за Къци Вапцаров, Робин Кафалиев, Иво Танев и останалите от екипа скудоумници.



Тема Re: търся работа в телевизиятанови [re: нямa пъk]  
Авторcameramen (Нерегистриран)
Публикувано06.11.05 22:36



Само не слушай Смешника camerman
че той по всякакви въпроси е спец-само дето си няма понятие от телевизия



Тема Re: търся работа в телевизиятанови [re: camerman]  
Авторнищo oт тoвa нe мora дa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 05:20



посоча Нямам опит Но ми е нечовешки трудно да си представя че в 2050 година ще гледам гадориите които гледам сега.Та това е непростимо , аз като българин смятам че може да има и по добра българска телевизия .
Нашата телевизия е била за пример на много телевизии Знам го от сигурна база данни



Тема Re: търся работа в телевизиятанови [re: вe]  
Автортe нe ca зa aтeнтaт тe ca cи з (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 05:28



По закон изобретения накърняващи човешкото достойнство не се патентоват
а тези хора непрекъснато измъдрят все нови и нови такива неща и за това им се плаща....



Тема Re: търся работа в телевизията [re: нищo oт тoвa нe мora]  
Авторnqma pyk (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 22:07



Продължавам да търся работа в телевизията .Имам един ангажимент с който ще приключа догодина по това време и съм ваш .С нищожния си опит и с цялото си сърце.
Ако това има значение имам си лично телевизионно студио и компютърен обработващ център Миниатюрно е но всичко си работи както трябва.
Имам и 2-3 направени филма единия е 2 часов другите са по 30 минути Документални.Всеки момент мога да ги прехвърля на DVD ако се наложи
До догодина!!



Тема Re: търся работа в телевизиятанови [re: cameramen]  
Автор camerman (непознат )
Публикувано10.11.05 23:09



Сигурно е станало много модно да се пуска определението "Смешник", като заместител на "Селянин", например!Ако това тук е сериозен форум, би следвало хората, които участват да са поне малко професионалисти, а не само зяпачи и присмехулници! Не зная защо cameraman е избрап подобен на моя ник, но както и да е, мисля, че той е един кабелджия, който опъва жици между блоковете и няма и грам представа що е това телевизия и какво е нужно за едно ТВ предаване преди да излезе в ефир.
С риск да употребя шаблон, ще кажа, че телевизия не се прави с пари....а с много, ама много пари! У нас с осигурен финансов ресурс е БНТ - около 40-45 милиона лв. държавна субсидия и всичко останало от рекламни приходи и продажби на собствена програма /доколкотно знам за миналата година са продали само една детска поредица на Виетнамската държавна ТВ!!!!/.Но да не се отклонявам. Всички останали ефирни и кабелни ТВ са на собствена издръжка.Това ще рече, че някои държат рекламния пазар и могат да си избират водещи за вътрешни предавания, оператори, режисьори, сценаристи и т.н.По-малко платежоспособните са няколко стъпала по-надолу. И така нагоре по стълбицата, която води надолу!Е, затова никога една кабеларка у нас няма да е конкурент на ефирна телевизия, нито ще надскочи себе си с уникална програма.Разбира се, които имат повечко пари предават мачове от европейски първенства или голф, да речем. Гледаемостта на кабелните ТВ канали е малка, защото те са ПЛАТЕНИ! и ЕДВА ОКОЛО 30%-38% от домакинствата плащат за кабелна телевизия.Свършвам! Само искам да запитам: Ако за гледането на БНТ, Нова ТВ и бТВ бъде накаран драгия зрител да плаща /да речем 20 лв. месечно!/, а кабелните станат безплатни /каква утопия, нали!/ какви ще бъдат рейтингите и рекламния пазар тогава?



Тема Re: търся работа в телевизиятанови [re: camerman]  
Авторнямa пъk (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 20:29



Аз съм чувал че едно време са плащали по 4 (четири) лева за радио ли беше за телевизор ли Ама точно по него време чужди телевизии са коментирали с възхита нашата.Е то и Иван Славков като зет на първия е бил комадир в телевизията Но каквато и да е причината по него време е имало гледаемост
имало е и резултати добри.
Миналото минало Да видим напред все от някъде може да изкочи заек и да се заформи нещо полезно приятно и желано
Трудно ще е обаче май както изглежда...
Аз съм За




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.