Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 28.04.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема красавицата и отличникът.........нови  
Автор vasileva (компетентна)
Публикувано03.10.05 20:59



Здравейте аз съм една девойка на 18......... , след като гледах "Красавицата и отличникът" .....днес си зададох следния въпрос има ли и други като мен ........аз по-външен вид съм като момичетата ....дори много по-хубава от-някои от тях........., но по-характер съм като отличниците, по- знания почти също........аз ли съм изкопаемото или има и други хибриди като мен

Не върви по стъпките на другите защото няма да оставиш следи.


Тема Re: красавицата и отличникът.........нови [re: vasileva]  
АвторMadame Jojo (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 21:08



Много се радвам за теб Василева, но все пак това е клуб Телевизия, не клуб "Колко съм превъзходна!".



Тема Re: красавицата и отличникът.........нови [re: Madame Jojo]  
Автор vasileva (компетентна)
Публикувано03.10.05 21:26



ако не си забелязала поради определени обстоятелства..........обарни малко повече внимание , че в темата се засяга и телевизионно предаване

Не върви по стъпките на другите защото няма да оставиш следи.


Тема Re: красавицата и отличникът.........нови [re: vasileva]  
Автор 757 (анти)
Публикувано03.10.05 21:29



Може би искаше да ти каже че в този клуб се обсъждат достойнствата на предаванията - техника, операторско изпълнение, режисура идеи и т.н.
Например според мен това предаване няма никакъм шанс да отклони рейтинг от ББ.



Тема Re: красавицата и отличникът......... [re: 757]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано03.10.05 21:32



какво, какво се обсъждало в тоя клуб!? я, пак...!


Мъжете знаем защо!

Тема Re: красавицата и отличникът.........нови [re: 747]  
Автор 757 (анти)
Публикувано03.10.05 21:39



оооооооооо - голямото завръщане а

В този клуб АЗ обсъждам предаванията по различни телевизии / естествено субективно / за сценария, режисурата, операторското майсторство. Освен това силно ме интересува реда на новините както и професионалните достойнства на хората които се занимават с телевизия.
Как звучи?



Тема Re: красавицата и отличникът.........нови [re: 757]  
Авторblade (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 21:55



Az puk sum ubeden,che mnogo poveche hora shte gledat tova show,otkolkoto BB.Lichno na men purvata serija mi haresa opredeleno.Nenatrapchivo prisustvie na vodeshtiat,perfekten kasting,montaj i snimki.Pojelavam uspeh na ekipa!Chakame sledvashtite serii!!!



Тема Re: красавицата и отличникът.........нови [re: 757]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано03.10.05 22:25



ами, аз никъде не съм ходил, та да се връщам, дори и голямо - първо...
второ - по отношение на "звученето" - колко пъти съм повтарял да не се ядат баници на пулта - пак е гранясал плъзгачът и не може да изкара звук!


Мъжете знаем защо!

Тема Re: красавицата и отличникът.........нови [re: blade]  
Автор Debonair (отворкото)
Публикувано04.10.05 00:18



Цитат от форума на Дата.бг от днес:

за новото шоу мога да кажа, че е много нагласено, момата (боряна) не ви ли направи впечатление как искаше задължително младежът (александър стайков) любов от пръв поглед, ако не бяха работили и двамата в office1superstore той като търговски представител (напусна преди известно време) а тя действаща мотла занимаваща се с подаръците за клиенти и други рекламни материали.

телефона на офис1 97666 - секретарка - наташа черешкова
а на 070010700 може да питате или поискате среща със сашо стайков вероятно ще ви обяснят, че е напуснал и т.н.)
айде коментирайте и се радвайте, дано се даде гласност и да падне тази нагласена история...

Не ми пречи да лъжа, но пък мразя да съм неточен.


Тема Re: красавицата и отличникът.........нови [re: vasileva]  
Авторfara (Нерегистриран)
Публикувано04.10.05 11:35



Да те запозная със синът ми/ 19 год/ млада г-це
Той гледайки съвсем малко от предаването ми каза : Гледай ги внимателно за да разбереш какви са сега мацките и то тези са долу горе добре с главата а за преобладаващата маса просто не ми се говори.
Защото аз все не му вярвах като се оплаква от празноглавките от които е заобиколен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.