Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:36 24.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Харесвате ли "Малкълм"нови  
Автор svpet (непознат )
Публикувано22.09.05 18:21



Кога започва този сериал?Много е сладък.



Тема Re: Харесвате ли "Малкълм"нови [re: svpet]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано22.09.05 22:30



ами той отдавна свърши ... няколко пъти ... иначе, рядко антиамерикански сериал ... много ме забавлява ...



Тема Re: Харесвате ли "Малкълм" [re: Philip Marlowe]  
Автор reason (новак)
Публикувано22.09.05 22:35



1.Наистина е страхотен майтап!
2.Физиономията на Малкълм се мярка в "турлю-гювеч" авторекламата на Foxlife.Имам чувството ,че ще го дават ама не се знае кога....



Тема Re: Харесвате ли "Малкълм"нови [re: reason]  
Автор Mediaworld (пристрастен)
Публикувано23.09.05 01:43



Те ГО дават. В събота и неделя.



Тема Re: Харесвате ли "Малкълм"нови [re: Mediaworld]  
Автор reason (новак)
Публикувано23.09.05 09:41



Ми благодаря......програми не ми се четат , а в авторекламите оставаш с чувството ,че само Бъфи и Али дават.Е, и Приятели-че как без тях?



Тема Re: Харесвате ли "Малкълм"нови [re: svpet]  
Автор Neuken ln De Keuken (Lul)
Публикувано23.09.05 10:11



Малкълм е голям сладур, не знаех, че го дават по Фокс, благодаря



Тема Re: Харесвате ли "Малкълм"нови [re: reason]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано23.09.05 21:42



Абе от тея автореклами вече кръв от ушите ми потече. Прекаляват. Аре дано да им се навъдят малко рекламодатели, та поне някакво разнообразие да има.

Sodalitas



Тема Офф: Авторекламитенови [re: ss_]  
Автор Mediaworld (пристрастен)
Публикувано24.09.05 03:16



Не знам защо, ама имам неприятното усещане, че и да им дойдат рекламодатели, те пак ще ги излъчват до втръсване.

Видяхте ли обаче какво стана тази вечер по Нова? Чакам аз да видя Биг брадър от 20 часа, обаче дават автореклами. Извъртяха няколко клипа по три пъти, други по два, а за някои предавания и филми бяха пуснали по два вида. И така чакам аз да почне нещо, ама не! Докъм 20.10 даваха автореклами! След което какво - комерсиални реклами! Тъкмо да се изчерпи търпението ми и да прехвърля и пуснаха Биг брадър. Казвам си "Явно нещо са имали проблеми"... Ама така ли трябва да замазват положението? Не могат ли за подобни случаи да си вземат кратки филмчета като по АXN? Не могат ли да пуснат музикален клип? Неееее.
После пък в самото шоу повториха отрязък от няколко минути два пъти без никаква логика. Явно някой в монтажа е спал. Въобще...



Тема Re: Офф: Авторекламитенови [re: Mediaworld]  
Автор tvman (Х)
Публикувано24.09.05 09:09



Прав си! Снощи наистина прекалиха с рекламите. Наистина се учудих неприятно, когато от 19:55 до 20:15 въртяха едни и същи автореклами: Имаме това, имаме онова, а имаме и еди какво си!! Баси, един нормален зрител веднага ще смени канала и ще забрави да се върне на Нова! Явно наистина са имали проблем, ама не им ли станаха множко проблемите и недоразуменията??? Каква е тази аматьорщина!? Все пак ББ2 е на запис! Наживо видяхме каква изложба стана! За монтажа не ми се говори - отвратителен е! Толкова ли е тежко да се монтира 40 минути продукция!? Това с повтарянето на определен епизод и коментар към него го забелязвам вече за втори път! И що за коментар ще ми правят на настроенията и дейстието в къщата до най-малката подробност? За малоумни ли смятат зрителите си??
Нова наистина са много зле... след този шум, който дигаха - какво да очакваме от 19-и... заслужават си критиката! Заслужават и по-малко зрители, което неминуемо ще стане, ако я карат така като кабелярка!



Тема Re: Харесвате ли "Малкълм"нови [re: Neuken ln De Keuken]  
Автор svpet (непознат )
Публикувано24.09.05 16:21



Този ФОХ канал на български ли е? Нашия кабелен оператор още не го е пуснал, или е платен(?).




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.