Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 16.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Тема Ало,къщата! Научете си столиците!  
Автор monorex (минаващ)
Публикувано05.08.05 00:36



Пак излагация като миналата седмица! Но не със Зара, а с новия водещ, някакъв 18 -годишен... не знам как се казва!
От снощното предаване стана ясно, че Найроби не е столица. Не са го формулирали така, но на отговор "Париж, Атина, Лондон, Найроби" че са 4 столици беше отговорено ГРЕШЕН ОТГОВОР!!!!!!!
Аз все си мисля, че столицата на Кения е Найроби, може и да бъркам, но жената не получи награда! Казаха после верния отговор, без да има спечелили... а 4-тата столица се оказа тази на Пакистан!

Ние зрителите сме виновни, че са писали множество градове, от които столици са не 4, а 5 града? По тяхна грешка и недоглеждане! При повече от един верен отговор какво да правим ние, зрителите??

Друг въпрос, че имаше и хора, които споменаха Варна, Сао Паоло и Охайо като столици! Не бих се учудил на нищо вече! Но на недоглеждане от страна на екипа на предаването и после на верен отговор (който явно не е само един) да се казва ГРЕШЕН ОТГОВОР, за мен е направо гадно! Излагация! Поредна!



Тема Re: Ало,къщата! Научете си столиците!нови [re: monorex]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано05.08.05 01:08



Хехех. Току-що проверих в енциклопедията. Щом Майкрософт казват, че Найроби е столица - значи е така.

Kenya, republic in East Africa, a member of the Commonwealth of Nations. Kenya has a varied landscape of plateaus and high mountains and is home to many different ethnic groups. Formerly a British colony, Kenya gained independence in 1963 and has been a republic since 1964. It is bounded on the north by Sudan and Ethiopia, on the east by Somalia and the Indian Ocean, on the south by Tanzania, and on the west by Lake Victoria and Uganda. Nairobi is the country’s capital and largest city.

Microsoft ® Encarta ® Reference Library 2005. © 1993-2004 Microsoft Corporation. All rights reserved.



Сори за плагиатстването, но друго си е, когато го пише в енциклопедия.


Щирлиц

Тема Re: Ало,къщата! Научете си столиците!нови [re: monorex]  
Автор monorex (минаващ)
Публикувано05.08.05 10:46



e spored enciklopediite e stoliza, no spored Nova TV ne e stoliza:) svirkay si



Тема Re: Ало,къщата! Научете си столиците!нови [re: Щиpлиц]  
Автор ivx (Troglodyt)
Публикувано12.09.05 07:04



абе ти верно ли отваряш енциклопедиите за такива неща?!



Тема Re: Ало,къщата! Научете си столиците!нови [re: ivx]  
Автор monorex (минаващ)
Публикувано13.09.05 18:20



ne, estestveno:)



Тема Re: Ало,къщата! Научете си столиците!нови [re: monorex]  
Авторбyч (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 02:04



Намерете датата на предаването и пишете до "Господари на ефира" да видят за кво става вапрос, ако има нещо нередно да ги разобличат, аз ли да ви уча и сегашната загатка на "Ало къщата" си ебало майката, съберете 4ислата... според мен отговора е 1984 ,айде обадете се и спечелете после ше ме черпите;)))



Тема Re: Ало,къщата! Научете си столиците!нови [re: ivx]  
Автор3pитeл (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 14:13



Имах някой съмнения, но сега проверих в енцикопедията и се оказа, че Лондон, Париж и Атина също са столици!



Тема Re: Ало,къщата! Научете си столиците!нови [re: бyч]  
Авторgoranaga (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 16:11



А според мен верните отговори са доста - иди че се сещай кой точно са имали предвид. Или по-скоро е предвидено, ако случайно отговориш вярно да ти кажат - сори ама не то4но... В слу4ая - 1946 (ако Х също е число) или 1936 (ако не е). За сведение - римските числа са: Х = 10; М = 1000; С = 100 и Д = 500...
Колко ли са комбинациите и с уравнението?... И има ли такива? И ние ли сме маймуни или само ни правят на такива?...
Ще си изтипосам на някоя фланелка "Мразя Зара".
На другата убавица не и знам името...



Тема Re: Ало,къщата! Научете си столиците!нови [re: goranaga]  
АвторЖopoГъзo (Нерегистриран)
Публикувано01.11.06 08:17



хммм...играта се прави от кретени за кретени.като вас,нещастници долни





Тема Re: Ало,къщата! Научете си столиците!нови [re: monorex]  
Авторнeмa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 00:45



абе заебете тая игра тва е попфолк.... искат някакви пари да печелят от залухавите зрители и го постигат.... щото просто има неколко верни отговора....тъпо е ,че тия 2 глупачки зара и весела се излагат така ...ебяахти разпоретините !!!!!!!!!!


АЗ КАЗАХ ЧАО ! ! !




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.