Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 14.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Честитонови  
Автормaмчeтa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 19:48



Честити бебета на Ани от БиТиВи и на Ваня от БиБиТи!
Живи и здрави!




Тема Re: Честитонови [re: мaмчeтa]  
Автор Mediaworld (ентусиаст)
Публикувано29.06.05 00:58



???



Тема Re: Честитонови [re: Mediaworld]  
АвторEeee (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 01:31



това вече не е новина и за зрителите...

ама за медийния спец може и да е изненада...




Тема Re: Честитонови [re: мaмчeтa]  
АвторCтoпepa (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 10:18



Добре, бе! Ви сте си вътрешно достатъчни телевизии - светът е това, което го показва телевизията, в която работите и нищо повече!
Смешката е, че си въобразявате, че някой се интересува от личния и интимния ви живот... На кого му пука, кой от вас за кого се е оженил или омъжил, кой какво е родил и кога точно?!? Нима си въобразявате, че сте личности с национално значение, та се показват тези неща по новините? Ми ставате просто смешни! Ама да изкоментирате нещо, например - че като дигнат тока за промишлени нужди ще скочат всички цени и това вече е нещо, което касае целия народ?!? Ама това според вас е "маловажно" в сравнение със сантиметрите и теглото на бебето на сем. Салич (да им е живо и здраво!)...
Хората спират да гледат ТВ - щото сте изпаднали в дребнотемие и самозадоволство (да не кажа - самозадоволяване)... Пък сте и лъжльовци - две телевизии вече радостно съобщиха, че са били най-гледаните по изборите... Ха! Е, как така бе?
Айде!



Тема Re: Честитонови [re: мaмчeтa]  
АвторKypa (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 13:47



родили са бабички бе глупак



Тема Re: Честитонови [re: Kypa]  
Автор Pitko Popitkov (uchesht se)
Публикувано30.06.05 12:29



Дано жена ти роди таралеж да ти еба майката!



Тема Re: Честитонови [re: Pitko Popitkov]  
АвторKypa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 22:05



нормално е жените да раждат таралежи бе мухъл
ако видиш в парковете как някоя "бабичка разхожда внучката си" , кажи на приятеля си ( казвам приятеля си, защото много добре знам, че си педераст)- "Мило , виж тая манекенка ква баба разхожда".......ако имаш малко мозък, ще разбереш какво имам предвид педал гнусен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Честитонови [re: Kypa]  
Авторuio (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 02:25



t.e. obichash da go lapash li ili da ti vliza po drugite dupki? nenormalnik takyv! ei ako te hvana shti go vkarvam ot gyza v ustata, dokato ti pokafeneqt zybite!



Тема Re: Честитонови [re: uio]  
АвторKypa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 12:49



лайното ли ше ми фанеш , извратеняга мръсен



Тема Re: Честитонови [re: Kypa]  
Авторuio (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 03:06



ama ti mai ne mojesh i da chetesh be neshtastnik! opitai pak, za da arzberesh, kakvo sym ti napisal! uhh, samo da te razbera koi si, prosto... bedna ti e fantaziqta moi chovek, koeto i bez tova si lichi te




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.