Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 22.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема значиииииии  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 13:50



проблемът може да е или от самото захранване или да си хванал троянски конове-от некви щураци в чата



Тема Re: значииииииинови [re: тop]  
АвторKypa (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 13:56



ааааааааааааааааааааааа ебати купона



Тема акакакакакакакакаканови [re: тop]  
АвторAлekc-Baлo (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 14:10



Няма да е лошо да напиша и аз някой ред за мен и за ХИМ МАНИА, защото доста хора незнаят нищо, а пък не обичам да ме разпитват. Нещата общо взето се знаят от няколко хора в форума, които са с с нас (с balky) от самото начало.

Казвам се Александър и съм на 20 години от София (някой каза "село София" което е доста вярно) и все пак си обичам града и за нищо не света не бих отишал да живея в друг български град. Може би само във Варна или Бургас, но дълго няма да изтрая. Цял живот съм се отдал на спорта и вече 5-6 години на ХИМ . По-точно бях състезател по тенис на корт, а през останалото време висях във вкъщи, слушах ХИМ и се занимавах с ХИМ МАНИА. Общо взето така ми минаха последните години. А като цяло и това обичам да правя а и още да ходя на море (много специално място за мен), да чиста в нас, да готвя стига да се яде после, да ходя на КИНО и т.н. Общо взето си обичам живота.
До тук за мене.. а пък и няма какво повече да кажа

ХИМ МАНИА е това което е в момента благодарение на двама човека (Alex-Valo и balky) да не забравяме и dumi, които винаги помага с каквото може. Oт обикновенно сайтче heartagram.hit.bg си стана цял проект като се направиха още два сайта. Казвам проект защото звучи по-мащабно, каквито са ни идейте и мечтите за напред с balky относно сайта. Дръжте се за нас и няма да ви разочароваме.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.