Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 28.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема защо Слави не се жени?  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 11:33



защото никоя не го заслужава



Тема Ми така е,нови [re: тop]  
Авторнopмaлeн (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 11:43



Не съм виждал досега някоя чак толкова гнусна жена, че да заслужава чак такъв гнусляк за съпруг



Тема Re: Ми така е,нови [re: нopмaлeн]  
АвторKypa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 11:44



Слави е комплексар!
Избива комплекси, опитва се да изпъква. Но в стремежа си да изпъкне- избива комплекси !



Тема Re: Ми така е,нови [re: нopмaлeн]  
Авторmom4ence (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 12:00



6toto iska da spi s mom4eta,kak 6e se jeni s tqh



Тема Re: Ми така е,нови [re: mom4ence]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 12:35



тука избивате вие комплекси и страдате от комплекси за малоценност
и на котките по улиците е ясно че слави е най-реализаиралия се българин
нито можете да му стапите на интелекта нито на парите,славата,красотата и кво ли още ме



Тема Re: Ми така е,нови [re: тop]  
Авторeфp. Пpaз (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 13:25



Здрасти Тор, (хубаво именце имаш, от Кенеф ли го смени?)

нито можете да му стапите на интелекта нито на парите,славата,красотата и кво ли още ме

Сега сериозно. Съгласен съм с Тор с всичко с изключение на интелекта, красотата и какво ли не-то.

Сигурен съм че изказващите се завистници са умни и красиви и затова още повече ги е яд на Слави заради славата и парите.

А че Слави има трески за дялане охооо и то с купища, ама това не го прави по-малко славен и по-малко велик.

Ех завист. Заради нея все още има България. Тя ни е националната идентичност.

Поздрави,
Праз



Тема Re: Ми така е,нови [re: eфp. Пpaз]  
АвторKypa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 13:52



пфффффф ненормалник!!!!!!!!!!!!
"
Сигурен съм че изказващите се завистници са умни и красиви и затова още повече ги е яд на Слави заради славата и парите. "


метълска логика



Тема Отговорнови [re: Kypa]  
АвторCлaви (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 16:38



В България цари мнението, че за да си предераст непременно трябва да се разхождаш с женски дрехи по улиците и да говориш с женски глас и въобще да се държиш като Азис. В България също цари и средновековното виждане, че видите ли, педераст е само този който е пасивния в секса, а тоя който го чука е истински 100-процентов хетеросексуален мъж.

Казвам ви всичко това за да ви накарам да се замислите над едно нещо, което от много време се опитвам да ви обясня. А именно, че Слави Трифонов е човек, чието съществуване зависи изцяло от мнението на масите за него. Затова ( а и защото няма смелост) той яростно и непрекъснато се прикрива зад един имидж на "мачо-хомофоб". Хомофобското поведение и реакции са най-сигурната защита на всеки мъж, които не е %100 сигурен къде стои в своята сексуална ориентация. Хомофобското поведение е и най-сигурният начин да разсееш всички съмнения и въпроси на хората (като този постинг) които рано или късно започват да се формират в общественото съзнание.

Единственото което остава сега е фирмата, която се грижи за неговия PR и имидж да му намери и манекенка, с която да го показват по вестниците. Вече видяхме, че донякъде метода работи с Руши Видинлиев.



Тема Re: Отговорнови [re: Cлaви]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 17:04



тебе май като малък са те ебали манафите в квартала или са те спуквали от бой в Либия



Тема Re: Отговорнови [re: тop]  
АвторCлaви (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 17:14



тор страхотни аргументи имаш в своя защита




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.