Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 25.04.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Тема Баби кълнат Сергей Станишев !нови  
АвторKura (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 12:51



Червени бабички си изкълчиха езиците да кълнат Сергей Станишев пред централата на софийската улица "Позитано".Гневът им бил предизвикан от вестникарска информация , че соцлидерът е танцувал на пилон. "Не щем курварин за партиен лидер.Иди си вкъщи при Елена Йончева, ожени се за горкото момиче и му направи деца, вместо да хойкаш по дискотеки", бунтуваха се бабичките.Те не схванаха, че екзотичната танцувална изява на Сергей Станишев в латино клуб "Амор" е целяла да привлече общественото внимание към диска с ретросоцхимни, аранжирани с модерно звучене.Мацки с модерни гащи размятаха краци в клуба под звуците на парчетата "На всеки километър", "Елате хиляди младежи",,"Работници, работнички" и прочие от сорта.За втори път с поведението си Сергей Станишев предизвиква бурно негодувание.Първият път беше, когато се появи на социалистически събор, яхнал мотор и с рокерско яке с надпис на гърба" "Ако четете това, значи Елена е паднала по пътя"



Тема Re: Баби кълнат Сергей Станишев !нови [re: Kura]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (so seductive)
Публикувано07.05.05 12:57



Куре, Куреее, на путката Венета ми мязаш.

Now watch me...


Тема Re: Баби кълнат Сергей Станишев !нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
АвторKura (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 11:00



ааааааааааааааа не, далече си от истината



Тема Re: Баби кълнат Сергей Станишев !нови [re: Kura]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано08.05.05 12:23



Разбрах , че песента " На секи колометър" , е направена в рап вариант с Ламбо отпреде...отзаде некакви мОми друсат еротичното в мозъка на подрастващия социалист ... та мисълта ми е , некой ако си го е записал от телевизора ,и го е направил в avi формат , и ако някой знае къде се намира този пост-социалистически римейк , да ми каже , да си го дръпна , и да направя аудио-визуална инсталация в апартамента си...кухня , хол , спалня...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Хммм, пък аз си мислех... [re: Kura]  
Автор Red Guy ()
Публикувано09.05.05 18:33



че искат да го пецкат

Hello! It`s me, The Red Guy



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.