Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 02.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема KORITAROV LIVE-HA HA HAAAAAAAAAAAAAAнови  
АвторSPRlAL NA SVETOFARA (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 01:13



NE MOGA DA SI PREDSTAVIA, KAK NT MOJE DA DOPUSNE IZLU4VANETO NA TAZI TUPNIA . STUDIOTO PRILI4A NA KILIA,VODE6TIA IMA VIZIATA NA OPULEN PUPE6,A SAMOTO PREDAVANIE E ABSOLUTNA BOZA. GOSTITE SE 4UVSTVAT KATO NASRANI,A KORITAROV SE OPITVA DA DOMINIRA S EDNO SAMO4UVSTVIE NA HOLIVUDSKA ZVEZDA, NO NEPROFISIONALIZMA SI KAZVA DUMATA. VSU6TNOST KOI E KORITAROV!!!!!!!!!!!!



Тема Koi e toi li ?нови [re: SPRlAL NA SVETOFARA]  
Авторdosie (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 07:31



4enge, debelooko i naglo pri tova !



Тема Re: Коритаров със Софиянскинови [re: SPRlAL NA SVETOFARA]  
Автор babaToHka (старило-патило)
Публикувано21.01.05 08:32



Ще ме прощавате, но това шоу, което Коритаров направи снощи със Софиянски беше култово!!! Мен не ме интересува бил ли е агент или не. Това, което прави и преди в бТВ и в Нова Европа и сега в НТВ е продукт, който не се предлага от друг журналист. И въпреки че има излъчване на дете-идиотче, предаванията му стават знакови. Когато ругаеш някого, трябва да го правиш аргументирано. Аз слушам всяка сутрин предаването и мога да твърдя, че много често темите, които разглежда стават център на някаква интрига в добрия смисъл на думата. Той наистина прави новини, а не просто съобщава "Ето направихме новина". Спомнете си какво направи с Лучано - срина го! И го направи майсторски! Както със Софиянски снощи. Тия предавания бих си ги записала и пускала редовно. Защото това е истинско шоу, което едновременно предлага сериозен анализ.

If you voted Bush, you can't shit here. Your asshole is in Washington


Тема Re: Koi e toi li ?нови [re: dosie]  
АвторMapkc § Cпeнcep (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 08:42



Коритаров със завидна точност цитира Ленин по отношение на прокуратурата: "много велики мислители са казали, че проверката е висша форма на доверие", но срамежливо не посочва източника.

Би могъл да продължи с цитат от Дзержински, че разстрелът е висша форма на правосъдие...

Когато е клепал доносите не е пестил хартията, защо ли като му извадиха досието дума не обели, секна му красноречието!



Тема Re: Коритаров със Софиянскинови [re: babaToHka]  
Авторцecekap (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 08:59



Хе-хе, много ме изкефи това:

Стефан Софиянски: Аз питам. Вие корумпиран ли сте?

Водещ: Не, аз съм от ЦСКА. Привържениците на ЦСКА не са корумпирани.


ОТ СОФИЯ ДО АПЕНИНИТЕ - ЧЕРВЕНИТЕ БИЯТ СИНИТЕ !!!!!!



Тема Re: Коритаров със Софиянскинови [re: цecekap]  
АвторПpocтaka (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 10:34



Харесвам Коритаров. Той е единствения журналист, на когото не му пука и вади мръсните ризи на известните и корумпирани нам лица. Отново ,едно огромно благодаря на Нова телевизия.



Тема Re: Koi e toi li ?нови [re: dosie]  
Авторwickeda (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 10:58



Това дали е бил ченге не е много ясно. Спомнете си кой го съобщи - Юлий Москов и на Андрей Райчев брат му. Аз за тях двамата съм сигурен какви са били едно време по това, което правят днес. (Между другото, Коритаров е журналист от 91-а някъде.)

Айде ми посочете друг тв водещ, който умее да задава въпроси, както Коритаров. Иво Инджев ли, Цветанка Ризова ли, Бойко Василев ли. Кеворкян ли (ха-ха)... Няма.

Предаването със Софиянски наистина беше култуво. Както преди с Лучано, с Бригадир Аспарухов. Браво на НТВ, да го духа СТ!



Тема Re: Коритаров със Софиянскинови [re: Пpocтaka]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 11:16



Коритаров е озлобен и нагъл кретен. Той не прави новини, както някой по-горе беше казал, той се гаври с гостите си. Едно от основните правила в журналистиката е да се даде възможност на интервюирания да се аргументира. Коритаров през цялото време напада като бясно куче и гостът остава в неговата веждесъща сянка. Софиянски наистина е корумпиран, наистина никой не го обича, аз дори го мразя, но все пак това, което вчера се случи в студиото, беше възмутително. Съмнявам се това предаване да просъществува дълго. ТАКА НЕ МОЖЕ!



Тема Re: Коритаров със Софиянски [re: ***]  
Автор Mediaworld (ентусиаст)
Публикувано21.01.05 13:10



Коритаров е доста нтелигентен и начетен човек, който умее да създава новини, да човърка и да задава неудобни въпроси.
Също така знам обаче, че Коритаров (ако не агент) поне доста се е опитвал да влезе в някои партийни структури като млад. Чувал съм и че е доста неприятна личност.
Освен това понякога откровено се гаври с гостите си и го прави с цел да изглежда като готиния пич, който не цепи басма никому.

Изводът - Коритаров прави добро политшоу, с интересни теми и интересни новини, излизащи от него, но винаги трябва да имаме едно наум, когато го гледаме!

- истинският медиен форум!

Тема Re: Коритаров със Софиянски [re: ***]  
Авторxe-xe (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 13:20



Хе-хе, кретен!
Има тук един такъв, ама не е Коритаров!
Бясно куче - друг път, то ако ги остави, без да ги пита, някои гости ще има да си дръъъъънкат, докато свърши предаването.

Я да те питам друго - А МОЖЕ ЛИ ДА СЪЩЕСТВУВА ТАКОВА ПРЕДАВАНЕ КАТО "ВСЯКА НЕДЕЛЯ"?
Откъдето безнаказано се облъчва с ксенофобия, расизъм, нетолерантност и редовно се оплюват най-безпардонно и нагло различни хора?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.