Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:37 15.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Е какво ще кажете сега?!  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 01:30



Както от месеци насам твърдях, така и стана. Здравко спечели парите. Ей-каква изненада. Не и ако се върнете в старите теми и видите какво съм писал. Освен мен това се знаеше от още най-малко сто човека. Дано да не сте се набутвали за гласуване, щото днес резултатите наистина не бяха в полза на Здравко. Ако има кой да се разрови ще стане адски интересно.



Тема Re: Е какво ще кажете сега?!нови [re: ***]  
Автор Becи (сладкопойно)
Публикувано18.01.05 08:01



Толкова съм "изненадана" , че Здравко взе парите. Разбира се, че беше ясно кой ще вземе парите. Простотия отново победи...за съжаление. Защо така ба?????? А Зара нямаше кой да я посрещне в студиото.



Тема Re: Е какво ще кажете сега?!нови [re: Becи]  
АвторAAA (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 09:38



Da sa im chestiti smetkite za telefon, koito balacite ste poluchat sledwastiq mesec.



Тема Re: Е какво ще кажете сега?!нови [re: AAA]  
Авторjournalist (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 11:43



Dokolkoto razbrah sms-ite za Zara bili vrastani, imalo problem s mashinata, kadeto gi priema i uj imalo rezervna. To vjrno, 4e u nas vsi4ko se podlaga na samnenie, ama mai trjbva. Parvo ne mi se vjrva tolkova hora da se jrnat da se nabutvat za njkoi drug, vtoro Zdravko si znaeshe, 4e ste spe4eli, treto- istoriata s Hristina beshe malko presilena. Pak i tj izdrazni po4ti vsi4ki- po4na da se izjivjva kato mediina zvezda.

Ako po4erpim opit ot drugi igri na SIA, neka si spomnim koi vze parite ot "Stani Bogat" i gi varna posle. Ta ako se porazrovim, moje i nesto interesno da izko4i.

Mejdu drugoto, beshe adski tapo - Zara ne j posrestnaha, mikrofonite ne ba4kaha, organizaciata kato cjlo beshe ujasna...

Nai-smeshnia moment za men beshe, kogato Silvia-Aleksandra i Zizu se hvarljha na Zdravko;)) Koj da go naceluva pove4e;))), pak toi 4aka Hristina, kojto ne doide;)



Тема Re: Е какво ще кажете сега?!нови [re: journalist]  
Автор8 (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 14:37



"Dokolkoto razbrah sms-ite za Zara bili vrastani, imalo problem s mashinata, kadeto gi priema i uj imalo rezervna"!!!
"DOKOLKOTO RAZBRAH"!!!?!?!? i "UJ"?!?!?!
Che ti kakuv Jurnalist si? ot Shok li? ili ot Paparak?!?!?
Tova izmisli li si ili go CHU!?!?
Ti samiat PRATI li SMS za Zara i vurnat li ti beshe SMSa!?!?
Ako ti e bul vurnat, togava mojesh da pishesh tova!!!!!!!!!!!

No po vestnicite, vsichki ste takiva. Koy kakvo chul nedochul i vednaga da pravi senzacii.
Deeba i izmislenite novoizlupeni"jurnalist"-cheta



Тема Re: Е какво ще кажете сега?!нови [re: AAA]  
АвторNew (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 15:25



A spored mene Vie ne mojete da priemete,4e ima i inteligentni hora, koito prosto ne iskaha tazi 'evropeika' Zara da spe4eli.
Votat otnovo be6e negativen. Az li4no glasuvah samo vednaj za tezi 3 mesetza i to za Zdravko, kogato vidiah, 4e Viktor niama da spe4eli. Toi be6e moiat favorit.
Naistina ne iskah da dopusna 200000 leva da polu4i edno momi4e s vrodena dobrota i inteligentnost, no adski ograni4eno, s nulevi znania i neorientirano za 19-te si godini. Az na miastoto na maikata na Zara 6tiah da umra ot sram, za6toto da6teria i e sviastno momi4e, no o4evidno lo6ata semeina sreda e izigrala rolia tia da poeme po gre6en pat. Evropeetz ne zna4i samo da si osvoboden da se 4uka6 s koito ti skimne, a da ima6 i kultura, i znania za sveta.



Тема Re: Е какво ще кажете сега?!нови [re: ***]  
Авторзapa фeн (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 22:25



на мен ми върна съобщение: НЕУСПЕШНО 1746!
още 5 човека ми казаха и за техни съобщения
как да не им праснеш едно дело на тия престъпници?



Тема Re: Е какво ще кажете сега?!нови [re: New]  
Авторaти (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 13:27



Nеw много добре им го каза .Съгласна съм с тебе. Аз също гласувах за Здравко на финала .Престанете да го плюете че приличате на един жълт вестник ,казва се Уикенд . Такива вестници трябва да ги съдиш



Тема Re: Е какво ще кажете сега?!нови [re: зapa фeн]  
Авторxи-xи-xи (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 15:56



хи-хи-хи

Я кажи, като ти върна СМС-а взе ли ти пари???

Никой не е карал да гласуваш в поредния пърдялник...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.