Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 25.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Тема Аз знам какво ще стане!!!нови  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано18.11.04 21:43



Защо не обявяват процентите на гласуването, както стана при първите номинации??? Няма никаква тръпка така... Накрая ти "тупват" процентите и ако си съгласен - ок, ама ако не си, имаш невероятната възможност в 2 минути да обърнеш вота... Това е най-тъпото нещо в тази игра.

Конкретно в текущите номинации имам предчувствие какво ще стане. Ще обявят 20 % за Здравко, 38 за Маргарита и 42 за Стойка... Естествено всички ще искаме да се махне Маргарита и "ще успеем" да обърнем вота, като се набутаме с по още 1 СМС допълнително...

Като се замисля това е добър начин да се нагушат продуцентите с още някой лев...

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: Аз знам какво ще стане!!!нови [re: Secret_boy]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано18.11.04 22:07



Доколкото разбрах, не ги обявяват, понеже е световна практика да не се обявяват до края. Явно първата седмица са сгрешили и сега се поправят. Или пък просто първата седмица бяха решили да спасят Стойка, защото преди да обявят процентите, тя убедително водеше пред Анелия.

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: Аз знам какво ще стане!!!нови [re: Tomoe]  
АвторЛиca (Нерегистриран)
Публикувано19.11.04 12:19



....бяха решили да спасят Стойка, защото преди да обявят процентите, тя убедително водеше пред Анелия.

А не беше ли точно обратното?



Тема Re: Аз знам какво ще стане!!!нови [re: Лиca]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано19.11.04 12:36



Е, не бих казал. От SIA знаеха, че феновете на Стойка може и да не са повече от тези на Анелия, но са някак по-консолидирани и нахъсани да подкрепят любимката си (понеже са и по-млади; феновете на Ани са от малко по-възрастната аудитория, която не гласува задължително). Буквално им казаха "вижте, вашата Стойка губи" и беше повече от нормално това, което се случи после.

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: Аз знам какво ще стане!!!нови [re: Secret_boy]  
Автор RepeatableRead (transactional)
Публикувано19.11.04 16:29



Защо да е естествено Маргарита да си тръгне. Аз искам тъпата Стойка да си тръгне!



Тема Re: Аз знам какво ще стане!!! [re: RepeatableRead]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано19.11.04 17:56



Ами след проучване на общественото мнение - ти си от другата страна на бариерата...

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: Аз знам какво ще стане!!!нови [re: Secret_boy]  
Автор Лoko-ПД (шампион)
Публикувано19.11.04 18:31



Този може да е един от укротителите на крокодила :)

Егати и първенството, щом ние станахме шампиони!


Тема Re: Аз знам какво ще стане!!!нови [re: Лoko-ПД]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано19.11.04 19:20



Да, де - точно!!!

При маниаците компромиси няма!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.