Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 15.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема шамара на зрителите за Анелиянови  
АвторAceн (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 11:11



Заслужи си го. Не е морално една майка да зареже невръстните си деца за 3 месеца и да се вихри пред очите на цяла България в шоуто.Дано се осъзнаеш Анелия и дано са исрени думите ти, когато напусна шоуто.Нека някой прихоаналитик обясни, какви психически увреждания могат да получат децата на Анелия, от престоя й в къщата?Толкова ли личната й мотивация за участие, загърби най-ценното в една българска жена - децата?
Зрителите не прощават и осъждат подобна немарливост.Майките, които Анелия призова, си казаха думата, в това число и много бащи като мен.



Тема Re: шамара на зрителите за Анелиянови [re: Aceн]  
АвторJen (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 11:48



Az si mislq, 4e glavnata pri4ina za nominiraneto i izgonvaneto na Aneliq e tova, 4e tq paradira6e prez cqloto vreme kolko mnogo i lipsvali decata i kak iska da e pri tqh... I v kraina smetka go postigna.



Тема Re: шамара на зрителите за Анелиянови [re: Jen]  
АвторПaмeлa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 11:56



нали точно така се мотивира Мел за номинирането, а после Анелия каза, че това е меча услуга. Не мога да я разбера тая Анелия що за човек е? Според мен има нужда от лекар и добре, че няма да ми пълни екрана през следващите месеци. Нагледах се на наглост и интриги от нейна страна.
Хареса ми постинга на Асен, точно така е



Тема Re: а пък те зрителите...нови [re: Aceн]  
АвторcтoйчИфeн (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 12:23



да жевеИ СтойчИтУ!

Репортерка в очакване на излизането от къщата на първия изгонен с вълнение (ама наистина много голямо вълнение, даже прекалено) описва за зрителите какво се случва: "И ето това е групата фенове на Мел... Това са феновете на Анелия.... Ето и групата фенове на Стойка! На плаката пише "Стойке, разбии ги!". Пише се с Й между другото. А ето това са феновете на...."
Гледахте ли го това? Много показателно за феновете на СтойчИтУ.... Ама кво друго да се очаква... Ясно що им харесва СтойчИтУ



Тема Re: а пък те зрителите...нови [re: cтoйчИфeн]  
Авторжaчитo (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 12:37



А не допускаш ли , че правописа е нарочно в този вид- и фьеновете на Стойчито може да имат чувство за хумор , а не са само неграмотни !



Тема Re: а пък те зрителите... [re: жaчитo]  
АвторcтoйчИфeн (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 12:48



е, за да допусна такова нещо трябва да съм много заблуден и наивен оптимист.....

самите те, които харесват простотията и я смятат за нещо нормално да си направят майтап със себе си и със своята фаворитка като го напишат с правописна грешка? оуеуе, ама нидей тъй, моуа ти се!
верно ли го допускаш това? и кво иде да покаже това толкова нарочно направено нещо? нещо осмиват явно, ама аз щото не съм на тяхното ниво и не мога да го схвана....
уеуе кво неподозирано (и неразбираемо) чувство за хумор имауи хората... брей!

...така е то!... до това води вярата в хората... знаех си аз...



Тема Re: а пък те зрителите... [re: cтoйчИфeн]  
Автор Becи (сладкопойно)
Публикувано09.11.04 13:31



На нивото на кого си от шоуто? Искам да ми отговориш непременно!!!!!!!
Какво искате от Стойка, бе! Че говорела мекоИ какво от това. Ами 2/3 от България говори меко и е толкова готино. Дразнещо е за такива префърцунени като теб, които от вманиаченост, че са нещо не знаят къде се намират и къде живеят. Я да слезем на земята и да видим нивото на всичко в тази скапана страна.
Стойка е проблема. А, стига бе. Ако Димитър не се беше махнал щяхте да махнете него,а сега го направихте герой. (Той е голям ПИЧ)
Кажете ако си отидат Стойка и Здравко ще има ли смисъл да се гледа това шоу. И двамата са видимо простовати, обикновени, но в същото време СА много "СЕБЕ СИ". Атрактивни са, с чувство за хумор, с много добро отношение към съквартирантите си, естествени. Стойка се изказва много точно, макар и "меко", мисълта и е много ясна, конкретна и точна. Хайде да не се правим на такива каквито не сме. Много Ентелигентни станахме, бе.
Че то в останалите няма живот, ако ги няма едва ли ще забележа.
Хайде, че ей сега ще започнете да ме псувате. Ама важното е, че си казах това, което мислех.





Тема Re: а пък те зрителите... [re: Becи]  
АвторcтoйчИфeн (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 13:48



Гле'й сега, миличка... Ставаше въпрос за правописна грешка, което е различно от миекото говориение. Ок? Да забелязваш разликата? За неграмотност иде реч... А това е различно от диалект и меко говорене...
Ама кво да ти обяснявам....

"На нивото на кого си от шоуто? Искам да ми отговориш непременно!!!!!!!"
Ок, како, нямаше нужда от толкова удивителни - отговарям ти веднага: не мисля, че съм на нивото на някой от шоуто. Доволна ли си? (да направя и аз нещо за благото на човека )

"Кажете ако си отидат Стойка и Здравко ще има ли смисъл да се гледа това шоу."
Е то и сега няма смисъл..... Ама виж само какво единомислие и разбирателство цари между нас, а ти се пенявиш Бива ли така, пази си нервите, ще ти трябват!

...А то хубаво да си казваш каквото мислиш (да живеИ демокрацията и разни таквиз работи) ама мисли малко за ко стаа въпрос първо, пък тогава казвай квото мислиш... щото така ти се изказа по някакъв съвсем друг въпрос...
..Както впрочем направих и аз, но не ми се отваряше нова тема за феновете на СтойчИтУ...



Тема Re: а пък те зрителите... [re: cтoйчИфeн]  
Авторжakи (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 16:16



Ти май си сигурен в своето правилно мислене и не приемаш други гледни точки и мнения ! питам се защо ли въобще си тук и се занимаваш да говориш с друго мислещи . Май твоето чувство за хумор е толкова незначително че не може да усети тънката самоирония на мекоговорещите приятели на Стойчето . Толкова разпенено обясняваш тъпотата им , че ми намирисва на зле прикрит комплекс- ти да не си от Пловдив пък сега да живееш в София



Тема Re: а пък те зрителите... [re: жakи]  
АвторcтoйчИфeн (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 16:29



жаки, миличко, айде сега като добро дете прочети на глас думичките "разбий" и "разбии" и кажи кво общо видя с мекото говорене?
щото аз, като явен тъп комплексар не виждам в "разбии" следи от меко говорене.... ти къде ги видя? то "правопис" и "правоговор" не са едно и също, миличко...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.