Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 15.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ХОРА, КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА, ЗАЩО ГЛЕДАТЕ? А?нови  
Авторbreak (Нерегистриран)
Публикувано21.10.04 22:56



А?



Тема Re: ХОРА, КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА, ЗАЩО ГЛЕДАТЕ? А?нови [re: break]  
АвторVassa (Нерегистриран)
Публикувано21.10.04 23:20



за да напълним джобчето на Никола Тупарев, че от глад умира горкият!



Тема Re: ХОРА, КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА, ЗАЩО ГЛЕДАТЕ? А? [re: break]  
Авторxa !!! (Нерегистриран)
Публикувано21.10.04 23:57



за да плюят затова !!
ти познаваш ли по-отрицателно настроени хора от българите ??!!



Тема Re: ХОРА, КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА, ЗАЩО ГЛЕДАТЕ? А?нови [re: xa !!!]  
АвторVassa (Нерегистриран)
Публикувано22.10.04 00:19



А ти циганин ли си?



Тема Re: ХОРА, КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА, ЗАЩО ГЛЕДАТЕ? А?нови [re: xa !!!]  
Авторbreak (Нерегистриран)
Публикувано22.10.04 00:20



Като си мисля, все пак е добре, че има нещо, което да накара доста ограничени и комплексирани хора да излязат за малко от скучното си ежедневие. Не виждам какво толкова се случва. Просто дават по телевизията неща, които всички правят. Ако някой вземе да прочете всичко по тази тема, ще остане впечатлението, че нацията се състои от курви и педерасти. Не ми се мисли какви ще са коментарите на това, че един от участниците си лакира ноктите на краката. Не че има някакво значение, но лично аз се чувствам неудобно в подобно обкръжение и приключвам участието си в този форум.



Тема Re: ХОРА, КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА, ЗАЩО ГЛЕДАТЕ? А?нови [re: break]  
Авторbreak (Нерегистриран)
Публикувано22.10.04 00:24



Vassa,
просто не мога да устоя на изкушението да ти кажа, че ти си представителна извадка.



Тема Re: ХОРА, КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА, ЗАЩО ГЛЕДАТЕ? А?нови [re: break]  
АвторVassa (Нерегистриран)
Публикувано22.10.04 00:29



Ти приключваш участието си с този ник - това искаше да кажеш, нали??
Хайде холан - знаем си номерата.



Тема Re: ХОРА, КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА, ЗАЩО ГЛЕДАТЕ? А?нови [re: Vassa]  
Автор Mediaworld (член)
Публикувано22.10.04 01:36



Знаех си, че ще се напълни клуба с теми за ВВ и се зарекох да не чета, обаче не можах да устоя...
Наистина, май ви е по-лесно само да оплювате, а? Ще ви кажа нещо и ме слушайте внимателно:

1. ВВ не е суперинтелигентно шоу. То има за цел да забавлява!!!
2. Въпреки, че и аз имам някои забележки по подбора, мога да кажа, че ще е още по-тъпо, ако всички бяха суперинтелигентни. Със същия успех можеха да докарат кои да е хора от улицата. Те нямаше да се различават от тези. Но замислте се, не изглеждат ли така вашите съседи, колеги и т.н.?
3. Относно повторенията, закъсненията и т.н. - има си правила, които трябва да се спазват. А и ще е нечестно аз да се набутам с платен достъп през нета и да гледам това, което мога да видя още същата вечер.
4. Основната идея на ВВ е да бъде реалистично и в същото време забавно. Това, което подбират от екипа явно е най-доброто. Ако не е - екипът е кофти (аз обаче поназнайвам някои люде оттам и смятам, че са доста свестни), ако проблемът не е в екипа - значи участниците не са по-атрактивни. Само че ако им кажеш директно да правят това и онова, да пеят, пият и се е.. отива на кино реализмът.

Бях се сетил още неща, но ги забравих. Толкова засега!


ПП А да, хайде стига толкова с тия нови теми? Не можете ли да ги редуцирате и да обсъждате ВВ в една-две?



Тема Обратен случайнови [re: break]  
Автор Ecнaф (член)
Публикувано22.10.04 09:31



Харесва ми, но не го гледам. Нямам възможност



Тема Re: ХОРА, КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА, ЗАЩО ГЛЕДАТЕ? А?нови [re: break]  
Авторзлo (Нерегистриран)
Публикувано22.10.04 12:00



ти не знаеш ли що? ами да ти кажа - щото ни го натрапват. колко предавания останаха по нтв без реклами и репортажи от "БИГ брадър"? щото са много БИГ и трябва да се показват постоянно. щото като се пуска постоянно на "зрителя" и той рано или късно ще свикне с тая простотия и ще я приеме.. Щото Е Така. Това видите ли е Действителността. И Ние Трябва Да Я Гледаме, Че И Да Не Протестираме, А Даже Да Я Харесваме. (нищо, че това е няква измислена и нагласена "действителност", за която на никого не му дреме.. рано или късно ще свикне и ще започне да му дреме) Драгия Зрител носи на простотии и ще понесе и тази. Пък ние ще спечелим некви пари и всички са доволни, само да не мрънка много Драгия Зрител, че ни разваля настроението, а така или иначе ще му я пускаме докато започне да му харесва. "Образовайте" Драгия Зрител!
Щото ни натрапват някакво тъпо шоу, което видите ли било "голям хит" и трябвало да ни харесва. Никой не се сети първо да провери дали такова нещо ще се хареса на зрителите. и какво става? никой не го харесва, повечето поглеждат какво е, щото са чули че ще почва "шоу, което навсякъде по света е хит" и "всички трябва да го харесаме", и "ще е много интересно"... и рейтингите се раздвижват, и ето че се гледало...
и що ли го гледа Драгия Зрител? ами дори и да има доброто желание да не го гледа, все ще попадне случайно на поредния "репортаж от къщата на бб" или на поредната реклама. защото предимно това показват по НТВ. и като случайно докато сменя каналите види нещо, което не му е харесало и си каже, разбира се ще се намерят някви "оптимисти" като теб, които да му кажат "ами що го гледаш" или още по-лошото "ама стига с тоз негативизъм, моля приемете простотията, щото тя също ви приема и айде да бъдем добрички и кротко да гледаме чекиите на некадърниците, щото те толкова могат. гледайте ги и скоро ще свикнете и ще ви хареса"
е, аз не искам да свиквам...
простотията е нещо, което не желая да навлиза в МОЯ живот. ТИ ако искаш си ги приемай тия неща. Харесвай си ги. Радвай им се. щом са ти такива критериите....
не от Негативизма "България е на това дередже", а от прекаления "позитивизъм". Именно от това "приемане" на всичко, което се предлага... От липсата на критерий... или още по-точно от Налагането на липса на критерий.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.