Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:33 17.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема търсим да назначимнови  
Автор evrokom (tv)
Публикувано16.10.04 11:38



НКТ Евроком обявява конкурс за водещ новини и редактор международни новини.

Изисквания за водещ Новини:
Възраст - до 35 години
Добра дикция
Професионалният опит в електронни медии е предимство

Изисквания за редактор Международни новини:
Възраст до 35 години
Образование - Висше
Език - отличен английски писмено и говоримо
Владеенето на втори език е предимство
Професионалният опит в медии е предимство

Необходими документи :
Молба
CV
Снимка

Документите може да подавате на адрес - бул "Тодор Александров" №17 до Дирекция "Новини". Краен срок 5.11.2004 год.



Тема Re: търсим да назначимнови [re: evrokom]  
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано16.10.04 12:56



Срещу к`ви пари!?



Тема Re: търсим да назначимнови [re: 747]  
Авторзa eдин пpoбит дoлap (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 19:49



ти как мислиш? ню-ню.......



Тема Re: търсим да назначимнови [re: evrokom]  
АвторEK! (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 23:38



DA, be! Ey sega shte se kandidatirat horata da chetat ot listi v efira! Kupete si edno AUTO CUE, a ne da se izlagate pred celia sviat, bez tehnika!
BNT, bTV, NTV, dori kabelnite DEN, M SAT.... sa s AUTO Q....



Тема интересно ми е [re: evrokom]  
Автор MissFix (unavailable)
Публикувано17.10.04 08:34



много ми е интересно
за тези изисквания - какви пари?

it's all about love.


Тема вие питате ние отговаряменови [re: evrokom]  
Автор evrokom (tv)
Публикувано17.10.04 10:40



Размера на заплатата зависи от много фактори и се определя индивидуално - и за да предотвратя друг вид реплики - зависи само от професионалните възможности, които всеки кандидат покаже на събеседването както и пред камера /що се отнася до кандидатите за водещи/. Със сигурност обаче дори минималната сума не е ниска в сравнение с останалите телевизии - това го гарантирам.

И една молба - въпреки че тази да я наречем обява е в този форум - оставете да изпълни своята задача. Търсим кадърни хора, които ще бъдат оценени достойно.

Приятна работа на всички колеги !



Тема изебете не разбрахнови [re: evrokom]  
АвторПopнo (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 12:51



извинете не разбрах това жълтия пловдивски Евроком ли е или Софийския син Евоком????



Тема уточнениенови [re: Пopнo]  
Автор evrokom (tv)
Публикувано17.10.04 12:58



Става въпрос за НКТ Евроком - София.



Тема Re: вие питате ние отговаряменови [re: evrokom]  
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано17.10.04 13:03



И все пак, колко?!

И още нещо: "...не е ниска в сравнение с останалите телевизии..." - кои "останали телевизии"? Щото "не е ниска, в сравнение със заплатите в бТВ, БНТ и НОВА" е едно, ама "не е ниска, в сравнение със заплатите в Канал 2001, Военния канал и Европа е съвсем друго". Всъщност, аз, както и останалите тук, няма как да знаем колко взима всеки един отделен човек във всяка една от "останалите телевизии", защото и там се формира по различни по странност критерии.

И трето: не се заяждам с тебе, просто ме е яд, че и ти си мислиш, че баламите ядем колците с доматите!* Не смяташ ли, че ако напишеш: "Брутна заплата: 234 лв.", например, първо се уселсняваш, като правиш първичния подбор на кандидатите, които ще ти се явят. И второ: ще береш по-малко срам пред тези, които няма да се съгласят на "не-ниската" заплата, която ще им предложиш. Защото "не е ниска" все още не означава "висока", нито дори "добра", дори не означава и "приемлива". И точно така всъщност и ти подпомагаш тази обява да изпълни задачата си. Ако си журналист, би трябвало да ти е ясно, че колкото по-подробна е една информация, толкова по-малко възможности оставя за питане (и заяждане, ако така ти харесва повече). Няма нищо срамно в това да напишеш някаква сума. Дори и минимума - то е ясно, че максимум първия месец не се взима (както и месеците след това, пък и годините). Или и ти си от онзи работодатели, за чиито работници трябва да е достатъчно, да е гордост и чест, че работят за тях, а колкото по-малко дават, толкова повече слушкат!

И трето нещо: абсолютно убеден съм, че "професионалните възможности, които бих могъл да покажа" аз лично, са ЗНАЧИТЕЛНО "по-възможностни" от тези на шефа на новините ви - ще ли ми дадете по-висока заплата от неговата, ако дойда!? Или няма да ме вземете, за да не "развалям пейзажа"!? Здрасти, Любо! (ако не ти бъркам името!)

----------------.
ПС: Нямам предвид "Доматите с колците", а именно "Колците с доматите"!



Тема нов отговорнови [re: 747]  
Автор evrokom (tv)
Публикувано17.10.04 13:25



Няма твърда сума - всичко зависи от възможностите на кандидата. 747 - подай документите си ако имаш интерес и ще имаш възможност да разбереш заплатата която се предлага / разбира се ако самооценката ти за собствените ти възможности е реална/. Прости ми съмнението но не мисля че наистина искаш да работиш в този екип. Пускаме тази обява за да могат колегите които имат действително интерес да подадат документите си а не да се замеряме с кал по форума.

Уточнявам обаче че търсим ВОДЕЩ НОВИНИ и МЕЖДУНАРОДЕН РЕДАКТОР. Шефа на новините не се занимава с това нали?

Приятна работа 747 и по-весело, а?

Редактирано от evrokom на 17.10.04 13:33.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.