Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 07.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема търсим да назначим  
Автор evrokom (tv)
Публикувано16.10.04 11:38



НКТ Евроком обявява конкурс за водещ новини и редактор международни новини.

Изисквания за водещ Новини:
Възраст - до 35 години
Добра дикция
Професионалният опит в електронни медии е предимство

Изисквания за редактор Международни новини:
Възраст до 35 години
Образование - Висше
Език - отличен английски писмено и говоримо
Владеенето на втори език е предимство
Професионалният опит в медии е предимство

Необходими документи :
Молба
CV
Снимка

Документите може да подавате на адрес - бул "Тодор Александров" №17 до Дирекция "Новини". Краен срок 5.11.2004 год.



Тема Re: търсим да назначимнови [re: evrokom]  
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано16.10.04 12:56



Срещу к`ви пари!?



Тема Re: търсим да назначимнови [re: 747]  
Авторзa eдин пpoбит дoлap (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 19:49



ти как мислиш? ню-ню.......



Тема Re: търсим да назначимнови [re: evrokom]  
АвторEK! (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 23:38



DA, be! Ey sega shte se kandidatirat horata da chetat ot listi v efira! Kupete si edno AUTO CUE, a ne da se izlagate pred celia sviat, bez tehnika!
BNT, bTV, NTV, dori kabelnite DEN, M SAT.... sa s AUTO Q....



Тема интересно ми енови [re: evrokom]  
Автор MissFix (unavailable)
Публикувано17.10.04 08:34



много ми е интересно
за тези изисквания - какви пари?

it's all about love.


Тема вие питате ние отговаряменови [re: evrokom]  
Автор evrokom (tv)
Публикувано17.10.04 10:40



Размера на заплатата зависи от много фактори и се определя индивидуално - и за да предотвратя друг вид реплики - зависи само от професионалните възможности, които всеки кандидат покаже на събеседването както и пред камера /що се отнася до кандидатите за водещи/. Със сигурност обаче дори минималната сума не е ниска в сравнение с останалите телевизии - това го гарантирам.

И една молба - въпреки че тази да я наречем обява е в този форум - оставете да изпълни своята задача. Търсим кадърни хора, които ще бъдат оценени достойно.

Приятна работа на всички колеги !



Тема изебете не разбрахнови [re: evrokom]  
АвторПopнo (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 12:51



извинете не разбрах това жълтия пловдивски Евроком ли е или Софийския син Евоком????



Тема уточнениенови [re: Пopнo]  
Автор evrokom (tv)
Публикувано17.10.04 12:58



Става въпрос за НКТ Евроком - София.



Тема Re: вие питате ние отговаряменови [re: evrokom]  
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано17.10.04 13:03



И все пак, колко?!

И още нещо: "...не е ниска в сравнение с останалите телевизии..." - кои "останали телевизии"? Щото "не е ниска, в сравнение със заплатите в бТВ, БНТ и НОВА" е едно, ама "не е ниска, в сравнение със заплатите в Канал 2001, Военния канал и Европа е съвсем друго". Всъщност, аз, както и останалите тук, няма как да знаем колко взима всеки един отделен човек във всяка една от "останалите телевизии", защото и там се формира по различни по странност критерии.

И трето: не се заяждам с тебе, просто ме е яд, че и ти си мислиш, че баламите ядем колците с доматите!* Не смяташ ли, че ако напишеш: "Брутна заплата: 234 лв.", например, първо се уселсняваш, като правиш първичния подбор на кандидатите, които ще ти се явят. И второ: ще береш по-малко срам пред тези, които няма да се съгласят на "не-ниската" заплата, която ще им предложиш. Защото "не е ниска" все още не означава "висока", нито дори "добра", дори не означава и "приемлива". И точно така всъщност и ти подпомагаш тази обява да изпълни задачата си. Ако си журналист, би трябвало да ти е ясно, че колкото по-подробна е една информация, толкова по-малко възможности оставя за питане (и заяждане, ако така ти харесва повече). Няма нищо срамно в това да напишеш някаква сума. Дори и минимума - то е ясно, че максимум първия месец не се взима (както и месеците след това, пък и годините). Или и ти си от онзи работодатели, за чиито работници трябва да е достатъчно, да е гордост и чест, че работят за тях, а колкото по-малко дават, толкова повече слушкат!

И трето нещо: абсолютно убеден съм, че "професионалните възможности, които бих могъл да покажа" аз лично, са ЗНАЧИТЕЛНО "по-възможностни" от тези на шефа на новините ви - ще ли ми дадете по-висока заплата от неговата, ако дойда!? Или няма да ме вземете, за да не "развалям пейзажа"!? Здрасти, Любо! (ако не ти бъркам името!)

----------------.
ПС: Нямам предвид "Доматите с колците", а именно "Колците с доматите"!



Тема нов отговорнови [re: 747]  
Автор evrokom (tv)
Публикувано17.10.04 13:25



Няма твърда сума - всичко зависи от възможностите на кандидата. 747 - подай документите си ако имаш интерес и ще имаш възможност да разбереш заплатата която се предлага / разбира се ако самооценката ти за собствените ти възможности е реална/. Прости ми съмнението но не мисля че наистина искаш да работиш в този екип. Пускаме тази обява за да могат колегите които имат действително интерес да подадат документите си а не да се замеряме с кал по форума.

Уточнявам обаче че търсим ВОДЕЩ НОВИНИ и МЕЖДУНАРОДЕН РЕДАКТОР. Шефа на новините не се занимава с това нали?

Приятна работа 747 и по-весело, а?

Редактирано от evrokom на 17.10.04 13:33.



Тема Re: нов отговорнови [re: evrokom]  
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано17.10.04 13:41



О, супер весел съм си аз!
Ни мислиш ли, че е малко странно да мислиш, че тъжно или весело ми става не от други неща, а от висене във форумите.
А бъди сигурен, че самооценката ми е реална! И защо, впрочем, мислиш, че не искам да работя в този екип? Защото звучи малко "Абе, по-добре не идвай, мен ме накараха да пусна тая обява, пък сега ми стоят с опряв на слепоочието пищов, за да отговарям хубави работи във форума, ама не те съветвам да идваш!!!"

ПС: Ако смяташ, че нещата, които ти споделям, за да поправиш, са "замеряне с кал" - жалко... Ако смяташ, че заплатата е нещо неважно - още по-жалко...

(тук по принцип бях тръгнал да пиша още въпроси към тебе, но ще ти ги спестя, явно не намираш за нормално да се държиш сполучливо)



Тема тогава подай документинови [re: 747]  
Автор evrokom (tv)
Публикувано17.10.04 13:52



Ако искаш да станеш наистина част от екипа подай документи както всички останали. Тук се търси човек за работа а не работа за човека. Заплатата е важен фактор - но ние не купуваме стока а възможности за развитие. И тези възможности се оценяват индивидуално. Заради това няма твърда ставка.

Пуснахме обявата не за да отговаряме на въпроси а за да потърсим кандидати за двете позиции. Затова съжалявам но няма да вляза в полемика с теб.

П.С. все пак можеш да пуснеш e-mail - eurocomnews@cablebg.net



Тема Re: тогава подай документинови [re: evrokom]  
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано17.10.04 14:03



О, ама ти вече влезе в полемика с мен!
Ама нали разбираш, че именно търсенето на "човек за работа" е нещото, което се опитвам да ти обясня, че не е правилно, както не е правилно и търсенето на "работа за човека", естествено. Едното беше характерно за Развития Комунизъм, другото - за Стихийната ни Демокрация. И нито едното, нито другото не е по-добро! Особено когато повечето търсите "някакъв човек за прекрасното работно място, което ще му осигурим". Или даваш летва, която да надскочат само най-добрите, или изобщо не очакваш най-добрите да се явят (забележи, не казвам "явим", не за друго, а защото съм и скромен, освен всичките си добродетели и качества!) а пускаш някакво летвиче, под което да припълзят няколко охлюва и да ти целуват ръка, че си ги пуснал по телевизора мама на село да им се радва колко хубаво говорят на телевизията.

Дали ще си подам документите или не - това е мое решение. А за да взема аз лично едно такова решение, ми е необходимо именно да знам каква заплата ще ми предложат. Дори и минимумът, както ти казах, ме устройва, за да преценя нещата. Нали разбираш, че по конкурси се явяват само хора, които нямат настояща работа или очакват по-висока заплата от следващата.

Пак ПС (явно с тебе не можем да се разберем с по две думи, та се налага дори и ПС-та да пиша към, и без това дългите, постинги): Душко, НЕ купувай възможности за развитие, а купувай достойнство! Освен ако не искаш да се изживяваш като поредната медия-инкубатор за прохождащи журналистчета, които нямат никакво минало, а само "възможности за развитие". Не за друго, а защото възможностите за развитие нищо не казват за развитието, а и нищо не значат! И не ми благодари за времето, което ти отделям!

ППС (още малко акъл безплатно): Няма ли да ти е по-лесно просто да кажеш: "Абе, виж ся, пич, аз съм секретарката тука, не знам какви заплати ще даде шефът, а пък и да знам - ако кажа - ще ми потроши ченето, моля ти се, разбери ме, не мога да ти кажа", отколкото да си мерим способностите за витиеватост и избягване на конкретиката от вчера насам!?

ПППС: И за да избегна последващи витиеватости, или поне да им отговарям, очевидно не си наясно как се пише НОРМАЛНА обява за работа, но ВСЕ ПАК: пусни я тая обява и в някой нормален сайт за работа! Тука в клубовете няма никакъв смисъл, а и за тебе не е от полза. По две причини: в клуб РАДИО, в който е пусната също, влизат основно (за да не кажа само) радио-любители - от тия, дето имат радиостанции (ама не от типа на БНР, ФМ+ или Ритмо) и си говорят по тях, обикалят Витоша и Родопите и се ослушват кои сръбски и гръцки радиопрограми може да се хванат в еди-кое си дере, а не работещи в радио. В клуб ТЕЛЕВИЗИЯ - както съм забелязъл - ТВ-работниците също се броим на пръсти, останалото са тийнейджъри, които са решили, че след като следят "Дързост и красота", "Грозната Бети" или са видели плакат на "Големият брат", непременно трябва да се мотат из клуба...

Редактирано от 747 на 17.10.04 14:19.



Тема айде философа пак е туканови [re: 747]  
Автор757 (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 14:58



Абе вие в БНТ май съвсем се сговнясахте, а? На Сан Стафано май се задава голямата брадва / за 747 под формата на голям кур в дебелия гъз затлъстял от дългогодишно връткане на рулони/. 747 тъпо копеле си и тъпо копеле ще си останеш. Уляна няма ли да ви разкаже играта на такива предпенсионни нещастници дето си мислят че могат всичко а цялата смелост им отива когато хванат микрофона или застанат пред камера. И защо изобщо се обаждаш като си нямаш представа нито за новини нито за нищо. А спора за жената и децата? а? Спомняш ли си? Коя новина да бъде първа?



Тема Re: айде философа пак е туканови [re: 757]  
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано17.10.04 15:06



1. Откъде пък реши, че работя в БНТ!?
2. Очевидно, следиш клубните ми изяви, благодаря за което. Но явно не ги следиш достатъчно добре, защото съвсем скоро обясних няколко пъти, че нямам и не съм имал никога нещо общо с Уляна Пръмова или местата, на които се е подвизавала под някаква форма на материята, както и това, че съм имал възможност, но съм отказвал няколко пъти да започна в БНТ, именно заради заплащането.
3. Ако смяташ, че годините ми, които са по-малко от 30 (календарна, не "трудова"!) е "предпенсионна възраст" - благодаря ти още веднъж!
4. От новини, повярвай, имам мнооооооого голяма представа! Доста повече години от тебе работя в медии. Но няма да имаш тая чест да ти разказвам биографията си. Сори, за което!



Тема на кого му пуканови [re: 747]  
Автор757 (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 15:23



Виж кво - от новини изобщо не разбираш както стана ясно от онази тема - спомняш си коя. Като си под 30 години за какъв опит ми говориш? Хората с богат медиен опит на толкова години се броят на пръстите на едната ръка. Ти не си на 30 години мухльо! Единственото което си редактирал някога е собствения си профил в този клуб където беше написал че си композитор и се занимаваш с музика
И като знам тъпите ти философски разсъждения кое е първото на кирчо пишката или на мария .... я бе я се застреляй!!! Тебе няма да те вземат и в Канал 2001



Тема Re: на кого му пуканови [re: 757]  
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано17.10.04 15:28



Много си зъл, бе, душка!
Ядосвам те, а!? Или те е страх от мене!? Или пък то е едно и също...
Като съм под 30 не значи, че не съм започнал да работя на под 20, нали!? И защо си мислиш, че не съм от тия, дето ти ги броиш на едната си ръка!? Апропо, с какво право си позволяваш точно пък ти да броиш каквото и когото и да било!?

А собствения си профил не съм редактирал никога - такъв си е бил винаги, и - гарантирам ти - такъв ще си остане. Единственото нещо, което съм променял от деня, в който е регистриран, е добавянето на снимчицата, но явно и това не си видял... Но пък, явно си виждал на Кирчо пишката, щом си наясно с нея...



Тема Re: на кого му пуканови [re: 747]  
Автор757 (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 15:35



виждал съм я да - как влиза на лизачи като тебе отзад. И къде си започнал под 20? В Канал 2001 ли? Познавам огромна част от репортерите и редакторите в телевизиите и затова мога да броя кой е започнал млад и става за нещо ясно ли ти е бе малоумник? Човек под 30 не разсъждава за комунизма и стихийната демокрация - подобни мисли влизат в главата само на комплексирани нещастници които връткат рулони и то в мухлясалата БНТ! Пак ти казвам онази твоя тъпа класация за добрите предавания Сигнално жълто много добре разкриха малката ти душичка - това поне спомняш ли си го а?



Тема Re: на кого му пуканови [re: 757]  
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано17.10.04 15:41



Ама ти наистина си бил много самотен... Ами, ако си момченце - поиграй си с нещо друго, недей с клавиатурката!

Ок, аз в почивния си ден акъл на крайно нуждаещи се не смятам да давам повече.

ПС: А пък точно хората под 30 раздъждаваме най-много за комунизма и стихийната демокрация, защото сме видели и от двете достатъчно, все пак, това не беше кой знае колко отдавна, душка - само преди няма и 15 години. Честно казано - бях в 7 клас тогава - ако ти си учил в помощно училище и на тази възраст не си имал правилни преценки за реалността, някои не сме.

Желая ти приятен ден!



Тема Re: на кого му пуканови [re: 747]  
Автор757 (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 15:54



значи простата сметка показва че си на 28-29 години. И тай като устата ти е мноооооооого голяма повече отколкото разбираш от новини / както не спирам да отбелязвам/ мога да кажа следното - в момента в трите национални телевизии и в по-големите кабелни работят 6 души които са на тази възраст. И съм сигурен че не си от тях. Толкова за теб некадърник



Тема Re: на кого му пуканови [re: 757]  
Автор757 (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 16:12



имам предвид 6-има редактори, а не репортери.



Тема Re: търсим да назначимнови [re: evrokom]  
АвторEK (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 16:16



и все пак за АУТО-КЮто? Нищо ли няма да каже този, който повдигна темата???
Няма условия за работа, човек ще се мъчи да чете от листа в ефир, като в най-мизерните кабеларки...тогава какво е заплащането при тези условия?
представям си



Тема Re: търсим да назначимнови [re: evrokom]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано18.10.04 12:22



От къде на къде ще поставяте условие за възраст, като за тазидискриминация могат да ви осъдят?

От къде на къде ще искате молба? Не отминаха ли тези времена преди 15 години ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.