Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 08.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема я ме посъветвайте към коя кабелна да се въжанови  
Автор edin ()
Публикувано13.10.04 23:54



интересуват ме канали по които да дават нба.
dsf, premiere, espn, sky sports ...
има ли такива, които предлагат тези и подобни канали. знам че почти всички имат дискавърита и енимъл планет (това са другите канали които бих гледал)..
ако никои не предлагат коналите, които ме интересуват има ли значение коя ще избере (има ли по - добри и по - лоши)
в квартала ми има евроком със сигурност. те стават ли? да се оглеждам ли за други или няма смисъл?



Тема Re: я ме посъветвайте към коя кабелна да се въжанови [re: edin]  
Автор Sev ()
Публикувано14.10.04 08:38



DSF го има в цифровия пакет на Евротур
другите ги няма и май няма да ги има



Тема Re: я ме посъветвайте към коя кабелна да се въжанови [re: Sev]  
Автор Paul Trueman (EastEnder)
Публикувано14.10.04 09:43



От началото на новия сезон Диема ще излъчва по 1 мач седмично от NBA - директно, в петък вечерта. Освен това ще излъчват и магазинното предаване.

"Кабелната телевизия Диема подписа 2-годишен договор с централата на NBA и от ноември ще показва пряко по един мач седмично, съобщи"7 дни спорт". Зрителите ще могат да гледат и 60-минутни обзори с най-интересното от седмицата. "

"Идеята ни е срещата на живо да се излъчва в петък през нощта, защото тогава хората си позволяват да останат до късно пред телевизорите ", коментира шефът на спорта в телевизията Веселин Василев.
Мачът ще върви на запис и в събота по обяд. Стартът ще бъде даден на 5 ноември, точно три дни след началото на първенството на Извънземните.
Единственият проблем пред "Диема" засега е намирането на добър коментатор.

Редактирано от Paul Trueman на 14.10.04 09:52.



Тема Re: я ме посъветвайте към коя кабелна да се въжанови [re: edin]  
Авторespn (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 15:19



po vsiaka kabelna ima ESPN vecher ot 21.00h.do 0.50h. na miastoto na FOX KIDS.
Poniakoga go puskat ot 22h. Ima futbol, basketbol, silovi sportove... onazi vecher gledah do 0.45 "Iron men" svet.purvenstvo po silov triboy , dokato ne mi vklyuchiha pak logoto na FOX KIDS



Тема Re: я ме посъветвайте към коя кабелна да се въжанови [re: espn]  
АвторБoби (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 19:14



Сигурно си гледал Iron Man от 1986 година !



Тема Re: я ме посъветвайте към коя кабелна да се въжа [re: Бoби]  
Авторespn (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 19:59



ne znam ot koya godina, no biaha gotini mujagi. I ne kreteni kato Krika



Тема Re: я ме посъветвайте към коя кабелна да се въжанови [re: edin]  
Автор edin ()
Публикувано15.10.04 02:28



благодаря за отговорите

друг въпрос:
евроком или евротурсат?... или някоя друга?
има ли някаква разлика, като се изключи програмната схема



Тема Re: я ме посъветвайте към коя кабелна да се въжанови [re: edin]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 13:39



ЕВроком нямат всичките Дискавъри, нямат ВИАСАТ ХИСТОРИ, имат под 70 програми....; нямат и АХН....
+ е, че можеш да плащаш през интернет (през ерау) - 18.00 лв

Евротурсат са кретени, поне за мен;
+ имат цифрови пакети

аз бях абонат 1 година на ЕВРОКОМ, сега съм на Софийска кабелна компания и съм много по-доволен (виж темата ми тук за СКК)...





Тема Re: я ме посъветвайте към коя кабелна да се въжанови [re: edin]  
АвторCable Tel (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 17:35



Evrotur i Sofia cable ne predlagat zapadnite programi (TVE, RAI1, RAI2, SAT 1, PRO 7, RTL, ARD, ERT...) v osnovnia si paket! A Cable Tel, Centrum Group i Evrokom gi izluchvat.

Evrokom veche iskat 18 leva. Sofia cable 15, Cable Tel 14.

Evrokom ne izluchvat RaiDue, AXN...

Cable Tel ne izluchvat DIscovery Travel & Adventure i Discovery Science, BKTV, Heros, SK FOLK, Telekabel, Vereya, veche i 2001. Edva li ti e jal za tiah,nali?

Centrum Group i SuperMax imat nay-mnogo nemski, no C.Group niama XXL, Kanal 3, Evrokom Bulgaria ....

Evrotur ne izluchvat nemskite, italianski i ispanski. (iskat otdelno parichki za tiah, a ne e redno)

Az na tvoe miasto otivam kum Centrum Group. Jalko, che gi niama v moya kvartal



Тема Re: я ме посъветвайте към коя кабелна да се въжанови [re: edin]  
АвторCable TEL (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 18:11



edno utochnenie: samo CABLE TEL izluchva PlayBoy, MTV HITS i Big Brother.
Samo Cable TEL i Sofiyska kabelna kompania izluchvat AXN.

Zavisi kakvo predpochitash da gledash poveche bulgarski programi, no vsiakakvi bokluci, ili poveche zapadni programi.

Ako te interesuvat nemskite, italianski, ispanski: niama gi po Sofia kabel i Evrotur.
Ako te interesuva futbol: niama Kanal 3 i Evrokom Bulgaria po Centrum Grup.
Niama Diema+ i Diema 2 po Cable TEL. Niama Evrokom Bulgaria i po Evrotur, a tam davat Bundesligata.
Ako te interesuvat erotichni, niama Playboy i XXL po Centrum Grup.
Ako ne razbirash chujdi ezici i iskash poveche bulgarski programi (kakto bashta mi naprimer), ne ti preporuchvam Cable Tel, te spriaha D+, D2, Alexandra, Telekabel, Vereja, BKTV, 2001, Onix, SK Folk, Visages, Heros TV, a po vsichki drugi kabelni gi ima.
Ako iskash hubavi zapadni programi, vurji se kum Centrum Group ili Supermax, nay-mnogo frenski, nemski i italianski programi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.